The West Beta - nowe zadania!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7000

Gość
Gość
Nie wiem czy zauważyliście, ale na świecie beta są nowe zadania!

Spis:

Od Marii:

Christmass (Jack Frost) 2x Coal(Zaliczyłem)

Health points (Mike und Jenny) Trading 4h

Od Barmana:

Schlagzeile von morgen (Nichts los auf den Straßen) Defeat Bob(Zaliczyłem)

How the festivals fall (There is much to do) 3x Berries 3x Sugar(Zaliczyłem)

Christmass (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum) 1x Wood

Schlagzeile von morgen (Auf die Straße gesetzt) Printing newspaper *The Western Star* (4 hours)

How the festivals fall (There is much to do) 3x Corn(Pojawiło się jak zrobiłem Poprzedni Quest o takiej samej nazwie)

Jeśli ktoś jeszcze coś znajdzie to niech napisze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liczę, że jak najszybciej wprowadzą je u nas ;) Przydałyby się jakieś świerze zadania. Mogę dowiedzieć się jakie źródło mówi, że dodano 40 zadań. Może jest tam też ich lista ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania polegają głównie na wykonywaniu prac, np. 4h handlu, 8h podkuwania koni itd. oraz zbierania surowców: 10 szklanek wody, 5 dzbanów, 10 jagód, 5 ciepłych posiłków, 5 szpulek drutu itd. Nagrody za wykonanie zadań to mniej więcej: 25-150 exp, 5-100$ + coś nieznanego za 2h kopania grobów (+ inne nagrody, których jeszcze nie odkryłem, bo nadal jestem w trakcie wykonywania zadań).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagrody za wykonanie zadań to mniej więcej: 25-150 exp, 5-100$ + coś nieznanego za 2h kopania grobów (+ inne nagrody, których jeszcze nie odkryłem, bo nadal jestem w trakcie wykonywania zadań).

Jak zrobisz to zadanie z nieznaną nagrodą to napisz ok ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zrobisz to zadanie z nieznaną nagrodą to napisz ok ?

Spoko, ale to najwcześniej za 2,5h.
I nie będę tego pisał tutaj, żeby nie psuć ludziom ew. niespodzianki. Kto chce znać odpowiedź niech da mi znać na PW.
Proszę, abyście również nie zdradzali tego tutaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok dzieki.Napisze do ciebie ale albo o 22.30 albo jutro bo dzisiaj o 20 mam sks i mnie nie bedzie.


A mam pytanie od ktorego poziomu sie zadania pojawiaja ?
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Thompson możesz mi napisac tą nagrode na pw jak odkryłeś? I tak bym odkrył jak by było na PL ale niewiem czy bd mi się chciało dla np. czapeczki + 5 naprawa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Update: nieznana nagroda będzie znana za godzinę :)

Update: nic szczególnego nie zauważyłem, exp i $ w okolicach 25-75.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2097

Gość
Gość
Liczę, że jak najszybciej wprowadzą je u nas ;) Przydałyby się jakieś świerze zadania. Mogę dowiedzieć się jakie źródło mówi, że dodano 40 zadań. Może jest tam też ich lista ;)

Źródłem jestem ja :p
Zamieszczam tu obecną listę przedmiotów potrzebnych w nowych zadaniach, ale podobno może ona się zmienić przed wejściem aktualizacji na polskie światy.


Drewno 1, Mąka 3, Kamienie szlachetne 1, Złoto 2, Cukier, pomarańcza, Ćwierćdolarówka, Cygara,Węgiel 2, Tytoń 5, Pomarańcze 2, Jagody 3, Cukier 3, Kukurydza 3
Zadania powyżej są prawdopodobnie zadaniami czasowymi, gdyż w ich nagłówku jest napisane słowo "Christmass", czyli "Świętaa"

Indyk, Szynka 2, Stek 2, Kamienie szlachetne, Pstrąg, Łosoś 7, Jagody 6, Ciepły posiłek, Szklanka wody 10, Dzban 5, Siodło 2, Gazeta 5

Do tego trudniejsze prace, które trzeba wykonać:
Łowca nagród, Eksploracja, Ścigane bandytów, Plądrowanie zwłok, Polowanie na bizony, Ekspolarcja, Naprawa wozów osadników, Ochrona dyliżansu, Łowca nagród.



PS Nagród nie napiszę, gdyż nie opłaca mi się, bo tą listę powyżej zrobiłem tylko by zbierać przedmioty na polskich światach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Do tego trudniejsze prace, które trzeba wykonać:
Łowca nagród, Eksploracja, Ścigane bandytów, Plądrowanie zwłok, Polowanie na bizony, Ekspolarcja, Reperacja wagonu, Ochrona dyliżansu, Łowca nagród.


Reperacja wagonu ? Nie słyszałem o takiej...czyzby nowość ?!
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Ze ściganiem bandytów i ochroną dyliżansu byłby problem. :/

Reperacja wagonu - nigdy nie słyszałem o tej pracy, pewnie jest dużo sprawności manualnej i naprawy w tej pracy. :)

na 70% w którymś z zadaniu jest klucz nr.3
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno chodzi o Naprawę wozów osadników :p Mam nadzieję, że zmienią Łowcę nagród na jakąś inną pracę. Z innymi pracami myślę, że nie byłoby dużego problemu ;)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Reperacja wagonu ? Nie słyszałem o takiej...czyzby nowość ?!

Na pewno chodzi o Naprawę wozów osadników :p Mam nadzieję, że zmienią Łowcę nagród na jakąś inną pracę. Z innymi pracami myślę, że nie byłoby dużego problemu ;)


Tak o Naprawę wozów osadników mi chodziło. Tłumaczyłem z angielskiego na polski tak jak normalnie się tłumaczy, a nie patrzyłem na każdą pracę jak jest nazwa na polskim świecie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak o Naprawę wozów osadników mi chodziło. Tłumaczyłem z angielskiego na polski tak jak normalnie się tłumaczy, a nie patrzyłem na każdą pracę jak jest nazwa na polskim świecie :p

Gwoli ścisłości: po angielsku "wagon" oznacza właśnie m.in. wóz, a jeśli chcesz powiedzieć o ichnim wagonie (np. kolejowym), to używasz słowa "car" :)
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Ok dzieki.Napisze do ciebie ale albo o 22.30 albo jutro bo dzisiaj o 20 mam sks i mnie nie bedzie.


A mam pytanie od ktorego poziomu sie zadania pojawiaja ?

Mi pierwsze dwa zadania pojawiły się od 1 lvlu, u Marii i barmana. Potem nie wiem co jaki czas będą się pojawiać, bo nawet tych nie zrobiłem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż za niezwykła nagroda. To naprawdę zaskakujące, żeby pod nieznaną nagroda ukryć 50exp. A nie pojawiło się może zadanie z trzecim kluczykiem?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Gwoli ścisłości: po angielsku "wagon" oznacza właśnie m.in. wóz, a jeśli chcesz powiedzieć o ichnim wagonie (np. kolejowym), to używasz słowa "car" :)

Jak fajnie się czegoś nowego nauczyć :D
PS Sry za offtop :p

Co do tematu to podobno w jednym zadaniu będzie można uzyskać +1 do Siły, Thompson67 - doszedłeś już może do tego zadania? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry