Therian Saga.

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.

Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam grę pod tytułem: ,,Therian Saga" od Gameforge.

Ciekawe połączenie eksploracji z przygodą. Wcielamy się w rolę podróżnika, który po wybraniu swoich korzeni udaje się na podbój świata i jego zasobów mineralnych. Korzenie, a inaczej rodzina, determinują naszą specjalizację w handlu oraz wydobyciu. Grę zaczynamy na wyspie Hope, która jest swoistym tutorialem i wprowadzeniem. Jest on przymusowy, ale później otrzymujemy ogromną swobodę wyboru celu podróży oraz eksploracji świata. Grafika stoi na dobrym poziomie. Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, wszystko jest ręcznie rysowane z odpowiednią tonacją barw, przez co nie trafimy nagle na cukierkowy świat fantasy. Dominują ciemne lasy, pola, łąki – średniowieczna sceneria. Bardzo dobrze zrobiony i rozbudowany system craftu. Ogromny nacisk nałożony na eksplorację pozwala na przeszukiwanie dungeonów, walkę z potworami w bardzo oldschoolowy sposób. Niestety jak każdy MMO via WWW wymaga od nas czekania określonej ilości czasu podczas danej „akcji”. Nie są to jakieś strasznie długie okresy, aczkolwiek delikatnie irytuje. Świetna gra dla ludzi, którzy lubią takie klimaty, zaś dla wszystkich innych pozycja chociaż do spróbowania.
mmorpg.org.pl​

Therian Saga to tytuł, który najprościej można opisać jako przeglądarkową wersję Ultimy Online. Jego akcja przenosi nas na opuszczony ponad 700 lat temu tajemniczy kontynent Myriaden, który dopiero niedawno znowu został zasiedlony. Gracz wciela się w jednego z wielu pionierów, którzy wyruszają na Myriaden celem zdobycia bogactwa i sławy, i tylko od was zależy kim stanie się wasz bohater - kowalem, wojownikiem, a może pogromcą zwierząt? W grze znajdziecie też dziesiątki ciekawych misji, potyczki z baśniowymi kreaturami i wiele niezwykłych lokacji czekających na odkrycie.
komputerswiat.pl​


W grze mamy do wyboru ponad 6 głównych profesji, które zajmują się przeróżnymi czynnościami, są myśliwi, rzemieślnicy, szpiedzy, oswajacze zwierząt. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że każda profesja jest potrzebna, ponieważ wszystkie są ze sobą powiązane. Kowal potrzebuje żelaza, więc idzie do osoby która wydobywa dany surowiec. To sam gracz wytwarza przedmioty! Prawdziwy raj dla handlarzy...Therian Saga jest klasycznym MMORPG!

Zainteresowany grą? Zapraszam do rejestracji ;)


Trailer gry.

https://www.youtube.com/watch?v=TyyCAI1l5aY&w=560&h=315


Oto przykładowe gameplay'e

https://www.youtube.com/watch?v=DZrYDo1Mhc4

https://www.youtube.com/watch?v=pnbocVTUbikMyślę, że zachęciłem Was do odskoczenia na chwilę od Dzikiego Zachodu, na rzecz Therian Saga.
Po więcej zapraszam na DzikiTW :kak:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ładnie to tak rejestracja z linkiem referencyjnym :D?

Dokonałem rejestracji, przetestuję sobie co Gameforge przygotowało ciekawego.
 

pwawra

Gość
Gość
Polecam tę grę. Jest w pewien sposób podobna do The West, bowiem w niej także zlecamy naszej postaci wykonywanie różnych zadań, rozwijamy ją i współpracujemy z innymi. Gra ma klimat tak świetny, jak dawny TW.
Mój nick w grze to Zigum. Specjalizuję się w eliksirologii i przydałby mi się jubiler do wytwarzania fiolek ::P:. Moglibyśmy utworzyć thewestową drużynę, o ile znajdzie się odpowiednia liczba osób.
 

kuba-bdg

Gość
Gość
Zaciekawił mnie ten tytuł. Wiecie może kiedy ta gra wystartowała?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Zaciekawił mnie ten tytuł. Wiecie może kiedy ta gra wystartowała?
Sugerując się danymi zawartymi w stopce to ogólnie około 2012 roku (© 2012 Virtys Inc. Published by Gameforge 4D GmbH.), jednak patrząc na wpisy to interesujący jest TEN - pochodzi on z 15.07.2015r

Potwierdzenie wieku serwera -> http://prntscr.com/8onb8x
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.