Transport Amunicji

  • Rozpoczynający wątek Shaggy dg
  • Data rozpoczęcia

jsdanf

  • opłaca sie

    Głosy: 159 79,1%
  • nie opłaca sie

    Głosy: 42 20,9%

  • W sumie głosujących
    201
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jaka była najlepsza rzecz jaką znaleźliście podczas pracy transport amunicji ?? (założyłem temat gdyż zastanawiam się jakie przedmioty można maksymalnie znaleźc w tej pracy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
proca huckleyberyego, 2x biały koń, 3x szlachecka czapka, mustang chyba, 2 x rdzawy wiązkowy, niebieski krawat, brąowa koszula w kratę i dużo dużo więcej, ale nie chce mi się tego wymieniać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam znalazłem Szlachecką koszulę, Czarną koszulę, Czarny kapelusz materiałowy, 2 Florety, ze 4 dynamity i pewnie jeszcze trochę śmiecia, o którym nie pamiętam.

Czyli moją najcenniejszą zdobyczą jest Szlachecka koszula ($1305 w sklepie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja pracowałem sporo godzin już a najlepsza rzecz jaka mi sie trafiła to szara kamizelka ... próbowałem sie modlić itp ale nie znalazłem nic lepszego ...
 
Szara i brązowa rozpinana koszula, zielony krawat, czarna muszka, szary materiałowy kapelusz, talizman, biały koń, kucyk, rdzawy deringer, rdzawa maczeta, floret, zardzewiała finka... i trochę dynamitu.
Najbardziej wartoścowy był biały koń (kupno 1250$)
 

DeletedUser6165

Gość
Gość
aaajpg.png


NIEZŁE
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
czarna i czerwona rozpinana koszula rdzawy deringer 3 kucyki 2 florety w tym 1 rdzawy złoty naszyjnik indiański i 16 dynamitów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dopisujcie moze jeszcze jaką macie klase postaci ... ja jestem zawadiaką akurat, poszukiwacze będamieli lepiej ...
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
ja jestem poszukiwaczem bez premium
co do postu powyżej takie rzeczy to prace 80% szczęścia
 

DeletedUser6165

Gość
Gość
No przecież każdy się kapnie że to fotomontaż ,po prostu wlepiłem to bo nie mam co robić
 
Status
Zamknięty.
Do góry