Tutoriale.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość

Paczka
Tut łatwy :p Troche z tym Ripem przesadziłem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14566

Gość
Gość
misiek,prześlesz mi jakieś tutki,bo też używam photoshopa;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ściągałeś czy kupiłeś?


no nieważne... ktoś zna jakiś tutorial jak fajne wtopić render w tło?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja obmyśliłem takie coś, co się nazywa szybkie wtapianie w gimpie. Potem wrzucę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli można to chciałbym użyć owych tutoriali w projekcie portalu graficznego g-notes. Niektóre z nich są całkiem niezłe... :) Używany będzie cały tutorial, żadna jego cześć nie będzie edytowana, a autor zostanie oczywiście podany w statystykach...

PS. Widzę, że to do gimpa, ale to nic, w sumie to to samo lecz jest nieco inna nazwa narzędzi... Oczywiście mile bym widział także tutki do Ps-a
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mene, jak chcesz to możesz mój wziąść (jeżeli jest na tyle dobry) i to jest tut do PS'a
 

DeletedUser

Gość
Gość
może mi ktoś dać link do fajnej paczki c4d? (na priva)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
jak chcesz to bierz i moj :D tyle że sie nigdzie nie nadaje :D
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
przerzuciłem sie na GIMPa.Ale jak zaznaczam reneder to zostaje taka linia(zawsze!):(

Ktoś wie co zrobić:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też tak miałem.

Wycinaj za pomocą gumki, jest prościej i daje to 100% lepsze efekty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
otwierasz obrazek i gumujesz tło :) można też używać takiego specjalnego narzędzia :) proponuję znaleźć tutka na gimpuj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaznaczasz all i wklejasz na sig :) zostanie białe tło i wycinasz je za pomocą tego narzędzia, którego nazwy nie pamiętam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapisujesz w PNG i masz.

Nie zapomnij dodać kanał alfa;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dami, ja wycinam za pomocą ścieżki, też tak czasem miałem, ale - postaraj się zrobić tak, żeby 2 końce ścieżki łączyły się ze sobą - dopiero potem dajesz ścieżkę na zaznaczenie. Powinno pomóc.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
elo mam problem czy mógłby mi ktos wytłumaczyć ten tutek bo gubie sie juz po wypełnieniu kolorem bo nie wiem gdzie później kliknąć:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zbytnio nie widzę tu nic trudnego, więc nie mam pojęcia co miałbym tłumaczyć. Jednakże jeśli chodzi Ci o opcje angielskie to użyj słowniczka. Możesz wpisywać całe sekwencje ścieżek np. Edit >> Fill

http://pstools.pl/index.php
 
Status
Zamknięty.
Do góry