Typer Skoków.

  • Rozpoczynający wątek Rafał Wilczu
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się taki pomysł, i czy wziąłbyś udział w tym?

  • Tak, podoba mi się i wziąłbym udział.

    Głosy: 10 62,5%
  • Podoba mi się, ale nie wziąłbym udziału.

    Głosy: 3 18,8%
  • Nie podoba mi się i nie wezmę udziału.

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co byście powiedzieli na Typer skoków narciarskich? Oczywiście nie teraz, a od listopada do marca. Aby wytypować skoczka, należałoby napisać do mnie PW przed każdym konkursem. Za poprawne wytypowanie wygranego byłyby powiedzmy 4 punkty, za prowadzenie po pierwszej serii 2 punkty, za konkursy drużynowe 1 punkt, ponieważ dominacja Austriaków jest przytłaczająca. Liczba uczestników Typera byłaby ograniczona, może ok. 13 osób? To jest na razie sprawdzenie, czy w ogóle chcielibyście mieć coś takiego. Jeżeli tak, to za pół roku zaczynamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Był już taki pomysł, ale typerek szybko został zamknięty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A z jakiego powodu? Może przydałoby się to reaktywować?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poleglem.. niestety. Noo liczenia bylo mnostwo, a jak na jedna osobe to zdecydowanie za duzo, przynajmniej jak na mnie. Niektore konkursy byly co 2 dni, wiec i sprezyc sie trzeba bylo.. no, ale jak zbierzesz ekipe to probuj.;s
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiecie, możliwe by było tylko na jeden konkurs w weekend oraz, jeżeli jest, na drużynowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje zapisz sobie w wordzie terminarz, ustal ktore zawody przeprowadzisz, potem zastanow sie nad regulaminem, zorganizuj kogos do pomocy i robta;s
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, zobaczymy, na razie niech ludzie głosują w ankiecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłbym dołożyc do tego rękę, bo już coś takiego organizowałem i mam doświadczenie. Ale potrzebuje ekipy. Swoją drogą sprawa fajna, bo jak będzie conajmniej 3-osobowa ekipa to damy radę. Kto chce wziąc udział niech pisze tu, lub priv.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już raz próbowałeś, a później sam Ci o konkursach pisałem..:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo byłem samotny.. a jak mi ktoś pomoże to się to uda. Zrozum, nie miałem głowy do liczenia konkursu i robienia kolejnego i tak czasem 3 dni pod rząd. Ale jakby byl pomocnik..
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
obawiam sie, ze nie bedzie zbyt wielu chetnych. Skokow jest duzo do ogladania i sa czesto. Ciezko by bylo z czasem wyrobic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już kiedyś był taki typerek jeśli się nie mylę, ze 2 lata temu i faktycznie,cięzko było czasem się z typowaniem wyrobić, a co dopiero z podliczaniem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba by poprsotu mieć kilku do ludzi (np 3 )i każdy by był odpowiedzialny za dany turnej - potem kolejny by robił kolejny i ten pierwszy miał by parę dni na ogarnięcie swojego turnieju zanim kolejka by do niego wróciła:) ale liczenia by było od groma i o pomyłke nie trudno
Żeby nie było ja umywam ręcę i nie pomogę:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry