Ulepszenie pojedynku.

  • Rozpoczynający wątek Stalowy Bill
  • Data rozpoczęcia

POdoba Ci się mój pomysł?

  • Tak, przyda się.

    Głosy: 55 64,7%
  • Nie, to nie potrzebne.

    Głosy: 26 30,6%
  • Nie pojedynkuje się i nie mama zdania.

    Głosy: 4 4,7%

  • W sumie głosujących
    85
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mój pomysł jest taki iż: w pewnej grze(nie mogę podać nazwy bo moderatorzy znów usuną temat) po skończonym pojedynku na dole pokazuje się napis z linkiem, że możesz ten raport wkleić na forum poprzez skopiowanie tego linku i wklejenie go na forum.

Wyglądałoby to tak:

Myślę, że to przydatny pomysł dla klas walczących i bobów- łatwiej wskazywaliby kto ich atakuje.
Wiem, że jest to konkurencja do konwertera, lecz uważam, że bardzo by pomogło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poniewarz pewnie tylko 1/6 gry będzie z tego korzystała...
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
nie potrzebne to (tak samo jak ta nowa aktualizacja) ale i też nie zaszkodzi.
 

DeletedUser1731

Gość
Gość
przyda się bo to irytujące >kopiuj>paint>np.imageschack>forum, a tak to tylko link kopiujesz i gotowe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to wprowadzicie to będę wam baaardzo wdzięczny.:)
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Mi pasuje ten pomysł bo to rzeczywiście czasochłonne wczytywanie na imageshack i wklejanie na forum :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyda się po pierwsze było by szybko,a podrugie wiele osób nie potrafi korzystać z imageshacka i nie potrafi wklejać raportów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi sie pomysł nie przyda ale jak się przyda innym to nie będzie mi przeszkadzał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może być, trochę trwa to wklejanie do imageshack, ale z drugiej strony nie dałoby się ukryć niektórych rzeczy... Nie zaszkodzi, a pomóc może.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może być, trochę trwa to wklejanie do imageshack, ale z drugiej strony nie dałoby się ukryć niektórych rzeczy... Nie zaszkodzi, a pomóc może.

Co ty chcesz ukrywać przed swoimi. Na główne forum tak często się nie wkleja jak na miejskie. Chodziło mi głównie o fora miast.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za przyda się to! właśnie na fora miejskie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przydatne ale niewykonalne.

Raporty musiałyby mieć swoje miejsce na ogólnodostępnym serwerze. A nie mają.
Inicjatywa należy do graczy - ktoś musi zrobić coś w stylu "konwertera" który by mógł przechowywać te raporty na jakimś serwerze.

Ale ktoś już go robi więc jest nadzieja. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jemu przecież nie chodzi o przebieg akcji raportu tylko o pokazanie powiadomienia ile wygrał i z kim walczył. To dość prosta konstrukcja z planu technicznego, myślę. Wykonanie takiej zmiany nie kosztowało by zbyt wiele wysiłku, a raporty były by autentyczne, a nie robione przez paint'a.

Jestem na TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas na wielki powrót... Oceniajcie dalej potrzebuję duuuuużo głosów.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A przypomniało mi się w grze wiedźmin versus jest możliwość kopiowania adresów walki i pokazywanie ich, to się sprawdza!! Tu może być coś podobnego!
 
Status
Zamknięty.
Do góry