Ulepszenie polityki prywatności

Status
Zamknięty.

Etriel

Członek obsługi gry
Drodzy Kowboje i Kowbojki,

Dziękujemy za to, że cały czas jesteście z nami, oraz za zaufanie, którym nas darzycie uczestnicząc w rozgrywce w The West wraz z innymi graczami.
Dziś, chcielibyśmy nieco wzmocnić to zaufanie i poinformować Was o zmianach, dotyczących naszej polityki prywatności.

Dlaczego wprowadzane są zmiany?

W tym roku na całym świecie wprowadzane są nowe przepisy dotyczące ochrony danych, wraz z wejściem w życia rozporządzenia o ochronie danych osobowych (GDPR, znanego w Polsce jako RODO) dla Unii Europejskiej, określającego nowe wymogi w celu zwiększenia ochrony praw do prywatności.

Aktualizacja polityki prywatności odzwierciedla wszystkie wprowadzone przez nas zmiany, które mają zapewnić, że Wasze prywatne dane będą przechowywane w jak najbezpieczniejszy sposób podczas korzystania z naszych serwisów.

Na czym polegają zmiany w polityce prywatności? Kiedy wchodzą w życie?

Aktualizacja polityki prywatności ma na celu zapewnienie większej transparentności dotyczącej tego, jakie dane przechowujemy, a także dlaczego są one niezbędne do zapewniania najlepszych możliwych doświadczeń w naszych grach.

Nowa polityka prywatności wchodzi w życie dziś, 25 maja 2018, można ją znaleźć tutaj.
Na chwilę obecną jest dostępna tylko w dwóch wersjach językowych: angielskiej i niemieckiej, jednak dla Waszej wygody wkrótce dodamy również poszczególne wersje językowe.

Co to zmienia dla mnie? Czy wymaga to ode mnie jakiegoś działania?

Główna zmiana dla Was polega na tym, że macie większą kontrolę nad przechowywanymi danymi dla kont w grze oraz na forum.
Jeśli chcecie przejrzeć i dostosować ustawienia zarządzania danymi, możecie to łatwo tego dokonać w ustawieniach konta (dla gry i dla forum).
Jest to całkowicie dobrowolne i udostępniane dla Waszej wygody.

Jeśli macie jakieś pytania w tej kwestii, to dajcie nam znać.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.