umiejętności i ekwipunek poszukiwacza na 50lvl;)

  • Rozpoczynający wątek pa cho
  • Data rozpoczęcia

czy podobają ci sie umiejętności i eq

  • tak bardzo:)

    Głosy: 4 20,0%
  • niezbyt

    Głosy: 6 30,0%
  • tak ale trzeba coś zmienić(co?)

    Głosy: 10 50,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
O ładnie, ładnie, ale masz za mało wartościowych przedmiotów :p Na Twoim miejscu zaminiłabym niektóre na mniej i lepsze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzisiaj juz robilem zakupy kupilem 3 itemy sandaly i sombrero i brazowy cylinder a po co mam teraz nowe eq kupowac i jakie?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osła sobie kup, będziesz miał komplet. Szlachecki płaszcz się też ponoć przydaje do niektórych prac :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam osła:D nie wiem dlaczego go tam nie ma;D
teraz zbieram powoli na mokasyny i piuropusz:D no i na ubranie indiańskie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wiem to do jakiegoś itema z tego setu trzeba mieć 55 lv. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
chcę mieć jak najwięcej prac odblkowanych na kasę i przedmioty ni i expa oczywiście;) jestem poszukiwaczem do wszystkiego:D
a taka odp mnie mało usatysfakcjonuje xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to ja na twoim miejscu posprzedawałbym takie śmieci jak czapki (zostaw sobie np brązową capkę bo daje najwięcej do pływania) zobacz sobie questy i zostaw produkty który będą ci potrzebne do ich wykonania a nieprzydatne sprzedaj i zawsze trochę $$$ wpadnie
na co ci 3 konie i śrutówka? zostaw sobie kłusaka i znów kasa wpadnie, w tym kasie uzbierasz na pióropusz i co tam jeszcze chciałeś...
ja obecnie stworzyłem jak dla mnie bardzo dobrą postać - do wszystkiego... też gram pp, zwaliłem umiejki jak miałem mniejszy lvl, bo chciałem dodawać tylko do questów itp, a na questach daleko nie zajdziesz...
Obecnie na 58lvl mogę wykonywać:
Polowanie na grizzli
Budowa posiadłości
Polowanie na wilki
(3 pierwsze prace z największym expem, raz robie polowanie na miśki, potem budowa posiadłości na końcu polowanie na wilki, a w tym czasie w miśkach motywka do 100% mi wzrośnie i od nowa)
Wydobycie srebra/budowa trumien - w ogóle nie robię, gdyż jako pp mam kasy wręcz za dużo i kupuje coraz to nowe itemki
Plądrowanie zwłok/transport ammo/handlowanie z indianami - najczęściej robie plądrowanie, przy szczęściu dziennie 2k zarabiam, więc żyć nie umierać ;)
kilka razy musiałem się przeskillować pod polowanie na grizzli i plądrowanie zwłok, teraz osiągnąłem to co chciałem...
a moje eq az takie bogate nie jest, lecz mam w nim konkretne rzeczy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
selnij wszystko bo to dużo warte a za tą kase sobie dobre eq kupisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie podoba mi się to że do pojedynków słabe umiejętności masz
 
Status
Zamknięty.
Do góry