Umiejętności pod wszystkie prace

  • Rozpoczynający wątek kruko12
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tabelka jest 'pewna'? Chciałbym ją zastosować, nie chcę jednak tracić kasy i bryłek. Jeśli ten wariant jest wart zachodu w jakie punkty inwestować od razu [mam do dyspozycji 125 cech (jeszcze 10 kiedyś dojdzie) i 371 umiejętności (dojdzie 30)] ?

Tabelka nie jest pewna, na 93lvl brakowało mi 15 prac bez pełnego equ, lecz teraz robię reskil pod nowe zadania, które dopiero wchodzą i mam nieco pozmieniane :D

Poza tym ta tabelka była ustawiona pod moja postać, czyli ile ja będę mieć pkt na 120lvl :p

Polecam sobie zrobić rozpiskę w excelu chwila roboty i mamy gotowy szkielet i potem już tylko kombinować :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie

Na świecie 10 dopasowuje umiejętności pod Prace.
Przed aktualizacją mogłem wykonywać wszystkie ,teraz jest z tym problem,ale dążę do tego by móc wykonywać wszystkie,czekam tylko na dodanie Pasków i Spodni do kompletów :)
Do wykonywania większości przedmiotów niezbędne są Komplety setowe,jak i unikalne itemy/bronie. Według poradnika Darius'a II można zobaczyć również jakie itemy do danej pracy są najlepsze i zabezpieczyć się w nie. osobiście tego nie robię,ponieważ nie zbieram śmieci.
Moje hobby na s10 to kolekcjonowanie unikalnych przedmiotów,broni...
Dodam również że wykonałem wszystkie możliwe,ujawnione zadania TW,oprócz złotej Strzelby,ponieważ pomyliłem decyzje w Rajdzie i będę tego żałował do końca gry :(
A co do prac, umieszczam obrazek niżej.

Pozdrawiam
morda0006

33691185.png
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Tabelka nie jest pewna, na 93lvl brakowało mi 15 prac bez pełnego equ, lecz teraz robię reskil pod nowe zadania, które dopiero wchodzą i mam nieco pozmieniane :D

Poza tym ta tabelka była ustawiona pod moja postać, czyli ile ja będę mieć pkt na 120lvl :p

Polecam sobie zrobić rozpiskę w excelu chwila roboty i mamy gotowy szkielet i potem już tylko kombinować :)

Na 111 z częściowym eq brakuje mi 11 prac. Pływanie na wstępie można pominąć i dać w chowanie. Na Marshalla, występ z Billem oraz kraby wystarczy kupić kilka rzeczy i bez 120 mamy większość prac. Reszta i tak się nie przyda, chyba że questy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy teraz da się robić wszystkie pracę?
doliczając do tego, że są ciastka +15 punktów pracy i że powiększyły się sety
 

DeletedUser2144

Gość
Gość
Da się odblokować wszystkie pracę mając odpowiednie eq i produkty od kucharza ;;)

A oto dowód - ustawienie umiejek mojego pomysłu ;)
http://imageshack.us/f/87/pracetw.png/

Może ktoś wymyśli lepszą kombinację cech i umiejek ale te jest chyba optymalna, bo daje największe możliwości w przypadku nowych questów.
Pomimo tego że aż 10 prac jest na minusie to można to zniwelować posiłkiem dżentelmena ;)
Doszedłem do takiej kombinacji że było na minusie tylko 5 prac ale wtedy były to minusy po -200 a nie -60 ;)
 

DeletedUser27083

Gość
Gość
A czy ta tabelka jest sprawdzona w praktyce czy to tylko techniczne założenie?
I czy do tego jest jeden zestaw eq czy do innych prac trzeba mieć inne eq?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jedyne, co mnie w tym wszystkim dobija to konieczność posiadania złotej fortówki
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
nic nie trzeba dorzucac bo juz mozna miec wszytkie prace ... oczywiscie z odpowiednim full wysposazeniem zestawow, spodni itd :)

Dopóki nie dojdą bonusy za paski i spodnie w setach to nie odblokujesz wszystkich prac.

Niestety bez zakupu umiejek i cech kilka prac jest zablokowanych
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
To jak, zajął się ktoś nowymi obliczeniami? Należy dodać całego dżentelmena, zapewne to będzie najlepsze eq pod większość prac. Wszystkie świecące paski i spodnie (oraz złoty set) oczywiście nie wchodzą w grę, należy stworzyć wersję dla szarego gracza. Dodać kawałek tortu, który jest łatwo dostępny, ewentualnie posiłek dżentelmena (którego jeszcze nie spotkałem na s5).
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
jeszcze komplet tancerki, a złota strzelba jest dla każdego wystarczy się wysilić :p
Ale nowa praca też wejdzie w 1.33 albo później:
Budowa Palisady
ale to budowanie jest x2 z tego co pamiętam więc nie będzie przeszkadzać.
Komplet Dżentelmena i tancerki + obiadek + złoty komplet = 175 pkt. z samych bonusów :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
(...) a złota strzelba jest dla każdego wystarczy się wysilić :p (...)

Szczególnie dla tych, co wybrali "złą" drogę rajdu zanim jeszcze w ogóle wprowadzili forty.

Nowa praca chyba wejdzie w najbliższej aktualizacji, gdyż jest potrzebna do nowego questa [rzekomo].

Jak wejdzie aktualizacja [muszę wiedzieć ile pkt dostanę z eq] i znajdę trochę czasu to spróbuję coś wypisać pod swoją postać [um i eq].
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Oto najlepsza wg mnie kombinacja jeśli chcemy mieć duży wachlarz prac i radzić sobie bez problemów z questowymi NPC. Jest to moje eq, nie zawiera tylko najlepszych przedmiotów do danej pracy, więc bez problemu można nadrobić braki w umiejętnościach. WEB czy Allen nie dają dużej ilości PP są ukazane jedynie w celu poprawności danych z tabeli. Punkty ukazane są bez tortu czy obiadu dżentelmena. W razie pytań chętnie na nie odpowiem.

http://imageshack.us/f/708/pracek001peen.png/
http://imageshack.us/f/171/pracek001skal.jpg/
http://imageshack.us/f/97/pracek001skal.jpg/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry