Underground czy pro street?

  • Rozpoczynający wątek mati0711
  • Data rozpoczęcia

???

  • Underground

    Głosy: 2 40,0%
  • Pro Street

    Głosy: 3 60,0%

  • W sumie głosujących
    5
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie: co wybrać Underground czy Pro Street ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy czy wolisz typowo zręcznościowe czy grę podchodząca pod symulator. Jeśli to 1 to bierz Underground jeśli to 2 to bierz ProStreet. Osobiście polecam obydwie gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z mojego osobistego odczucia polecał bym Underground, a we wrześniu wchodzi nowa wersja Shift jeśli chcesz czekać.

PS: Jakie 10 dasz? Mam nadzieję że dolarów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję Underground, ale polecam coś innego, a mianowicie NFS MW. Co nowsza wersja NFSa to coraz większe dno, legalne wyścigi, koszmar, no jeszcze carbon jest tlerancyjny ale reszta mi nie podchodzi do gustu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pro steret to jest chyba najgorsze nfs w jakie grałem nawet gorsze od jedynki legalne wyścigi bez gin nie da sie niczego rozwalac głupie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę dziwne pytanie, bo Underground jest stary, a ProStreet to jedna z nowszych części. Może chodziło Ci o Undercover? Tak czy inaczej odradzam ProStreet. To wielki niewypał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz nad NFS procuje nowe studio i następna odsłona ma być hitem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz nad NFS procuje nowe studio i następna odsłona ma być hitem.

Chyba szitem :p Jakoś mi się nie widzi ten nowy Shift. Co do NFS to zdecydowanie Undergrand klimacik robi swoje ;) A z tych najnowszych to Undercover.
Polecę ci najlepsze odsłony NFS w które warto zagrać.

Undergrand2/Mostwanted/Carbon/Undercover
Te 4 odsłony są po prostu boskie :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba szitem :p Jakoś mi się nie widzi ten nowy Shift. Co do NFS to zdecydowanie Undergrand klimacik robi swoje ;) A z tych najnowszych to Undercover.
Polecę ci najlepsze odsłony NFS w które warto zagrać.

Undergrand2/Mostwanted/Carbon/Undercover
Te 4 odsłony są po prostu boskie :cool:

A z tych co wymieniłeś odjął bym undercover.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A z tych co wymieniłeś odjął bym undercover.

Eh nie rozumiem co wam się w nim nie podoba... Jak dla mnie jest bardzo dobry a wręcz niebo a ziemia w przeciwieństwie do Pro Street. Fajna fabuła, grafika całkiem dobra i policja( co mnie jara) Jedyne co mogę się czepić to prawdziwych aktorów... Poza tym to jest ok Niektórych denerwuje czasami pojawiający się niebieski ekran(tzn wczytywanie) ale przy nowszych komputerach ten problem znika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry