unik ---> zaskoczenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18063
  • Data rozpoczęcia

Co lepsze?

  • unik

    Głosy: 10 37,0%
  • zaskoczenie

    Głosy: 17 63,0%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser18063

Gość
Gość
mam pytanie - czy opłaca mi się przeżucić unik w zaskoczenie? bo uniku mam.. no.. powiedzmy mało, a zaskoczenia 100. pozatym unik nieprzydaje się w pracach. a jeśli chodzi o bronienie się... gram ofensywnie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy czy chcesz nadal atakować czy przerzucić się na prace.

Jeśli atakować to nie wyrzucaj uniku bo się przydaje w pojedynkach.

Jesli pracować to możesz przerzucić, ale zależy do jakich prac.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
jak byś niewieidział zaskoczenie też działa w pojedynkach identycznie jak unik -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak chcesz to przeżuć z uniku do zasko, a kup sobie ciuszki które dają dużo uniku i walcz.:D proste
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jeśli byłbym tobą(jak mówiłeś grasz bardziej jako agresor;d) to jednak bym przerzucił na zaskok(zależy ile masz tego uniku jak z 50 to bym nie przerzucał jak mniej niż 50 to przeżuć).
A potem jak mówił ŁukaszT możesz kupić ciuchy do uniku i śmigać;d
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
ja jeśli byłbym tobą(jak mówiłeś grasz bardziej jako agresor;d) to jednak bym przerzucił na zaskok(zależy ile masz tego uniku jak z 50 to bym nie przerzucał jak mniej niż 50 to przeżuć).
A potem jak mówił ŁukaszT możesz kupić ciuchy do uniku i śmigać;d

Zgadzam się :D
Jeśli jesteś bardziej nastawiony na atak, to zaskoczenie Ci się przyda, no i da fajne prace :)
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
Co z tego, jak będzie miał zaskok, a nie będzie miał uniku ?
Gdzie tu logika ? Żeby nie zapeszać, to dodam swoje 5 groszy, masz 100 zaskoku, więc uniku też powinieneś mieć około 100, a to co Ci doradzili to jest głupota.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
yh :cool: napisałem że gram ofensywnie :/ na co mi mało uniku, skoro mogę mieć dużo zaskoku? pozatym wiesz co daje umiejętność zaskoczenie?? tu masz cytat:
Zaskoczenie jest najlepszym sposobem na pokazanie się innym ludziom. Większy poziom czyni cię bardziej wiarygodnym i pozwala na lepsze zastraszanie. Zaskoczenie zmniejsza szanse trafienia przez gracza wyzwanego w pojedynku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak Ty ale ja zauwazylem ze gracze wypchani taktyka/zaskoczeniem trafiaja duzo czesciej :) Moim zdaniem zaskoczenie dziala na celowanie i unik, duzo ludzi sie ze mna nie zgodzi bo juz wiele dyskusji bylo na ten temat, tyle ode mnie :)
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
yh :cool: napisałem że gram ofensywnie :/ na co mi mało uniku, skoro mogę mieć dużo zaskoku? pozatym wiesz co daje umiejętność zaskoczenie??

Haha, humor Ci dopisuje ?
Napisałem Ci, że powinieneś mieć coś około 100 uniku, a Ty mi tu z grypsem wyskakujesz że na co Ci mało uniku ?

Czytaj uważnie, a tak poza tym, to Ty sam nie wiesz do czego służy zaskoczenie - naprawdę...
Myślisz, że jak nawlisz sobie 150 zaskoku, i będziesz miał 20 uniku, to będziesz, super świetny odjazdowy niepokonany ofensywny ?
Zastanów się co piszesz, bo bez uniku, szkoda punktów na zaskoczenie jeśli chodzi o pojedynki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18063

Gość
Gość
Haha, humor Ci dopisuje ?
Napisałem Ci, że powinieneś mieć coś około 100 uniku, a Ty mi tu z grypsem wyskakujesz że na co Ci mało uniku ?

Czytaj uważnie, a tak poza tym, to Ty sam nie wiesz do czego służy zaskoczenie - naprawdę...
Myślisz, że jak nawlisz sobie 150 zaskoku, i będziesz miał 20 uniku, to będziesz, super świetny odjazdowy niepokonany defensor ?
Zastanów się co piszesz, bo bez uniku, szkoda punktów na zaskoczenie jeśli chodzi o pojedynki.



Ty sam naucz się czytać -.- napisałem że gram defensywnie. omg... jeśli zaskok odejmuje obrońcy celowanie (jeśli tak to można nazwać :D) to po co mi unik? powiem ci tak jak napisał pewien forumowicz - lepiej mieć jednego dużo, niż wszystkiego mało.
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
Hahaha, zaskok odejmuje celność obrońcy, niezły jesteś :D:D
Weź nie pisz lepiej już nic, bo się tylko ośmieszasz, zaskok, działa na taktyke to po 1, a po 2, na celność działa unik i odwrotnie, chcesz mi przez to powiedzieć, że jak przeciwnik, będzie miał 100 celowania, 120 taktyki (z bonusem żołnierza) a Ty 150 zaskoku, i 20 celowania, to że mu bencki sprawisz ?

Jeśli nie będziesz miał przy zaskoku uniku, to jest on niepotrzebny !!, to tak samo jak taktyka z unikiem, bez uniku nie działa !!

Ps. Jeśli byś to wszystko tak wiedział, to bez potrzeby tego tematu byś nie zakładał :D
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
hahhahaahahhahahhahahaah zaskok działa tylko na taktyke?!??! to jak działa taktyka ?!?!? na zaskok !??!?!?!?! widać że sam się nieznasz -.-


niech wypowie się teraz jakiś doświadczony gracz.



jakoś z łatwością omdlewam graczy z 103 poziomem pojedynków a osobiście mam 95...
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
hahhahaahahhahahhahahaah zaskok działa tylko na taktyke?!??! to jak działa taktyka ?!?!? na zaskok !??!?!?!?! widać że sam się nieznasz -.-

Tak, chociaż raz coś mądrego napisałeś, ale widać, że i tak zbyt pewny nie jesteś, tego co napisałeś... :)


jakoś z łatwością omdlewam graczy z 103 poziomem pojedynków a osobiście mam 95...

O kurde, pozazdrościć tylko :D
Jak Ty to robisz ?
Ja byłem przekonania, że taki wyczyn jest niemożliwy :D
Haha, może pochwal się najpierw, po ile hp mają przeciwnicy, gdy ich omdlewasz, jaką klasą postaci grają, lub może jak mają rozłozone umiejki ?
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
już :)
klasa postaci: Żołnierz
rozkłada umiejki: z tego co widzę obronnie bo wszystkie itemy na taktykę. Do tego przecież jako żołnierz ma 50% bonusu do taktyki.
poziom: 63
poziom poj: (pomyliłem się) 101
hp: coś około 1300
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
Hehe, itemy to sobie może kupić i pod zakładanie pułapek a może mieć 200 w zaskoczeniu, to że ma itemy do obrony to co z tego, policz najpierw ile mu punktów one dają i zlicz to z bonusem żołnierza, bo w taktyce może nie mieć nawet 1 punktu (tyle co z itemów)
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
ja na s12 używam połączenia unik z zaskoczeniem a gram zawadiaką strzelcem i jest 57 w pojedynkach...
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Po co kolego zakładasz temat jak wiesz wszystko najlepiej ?

Wygrać z graczem kilka lvl poj. wyższym to żaden wyczyn. Powiem więcej- wstydem jest atakowanie graczy z niższym lub nawet takim samym poziomem pojedynków.

Co do zaskoczenia. Opowiadasz kompletne głupoty. Może wytłumaczę Ci jak działa zaskok. Otóż, jeżeli masz więcej zaskoku niż obrońca taktyki, zaskok obniża celowanie obrońcy. Teraz załóżmy, (nie znam dokładnie tych algorytmów), że jakimś cudem, ze swoim mega hiper zasko zniwelowałeś celowanie obrońcy do 0. Ty masz 0 uniku. 0 celowania vs 0 uniku czyli macie równe szanse na trafienie unik ;) To samo jest przy małej ilości uniku, nawet jak będziesz miał te 20-30 to bedzie to tylko czysta loteria i Twoje szczęście jak unikniesz paru strzałów.

Zaskok bez uniku jest kompletnie nieprzydatny, chyba, że pod prace. Tyle ode mnie. I jeszcze raz- nie zakładaj tematu, jak wszystko wiesz najlepiej i wyśmiewasz doświadczonych pojedynkowiczów, którzy chcą Ci doradzić (mówię tutaj o Trejo i LiLoo)

Pozdrawiam, mlacek
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
a czy ja ich obrażam? troche głupie doradzić 66 lvl'owi od wykąbinować 70-60 uniku... pozatym niebędę miał 0 uniku, bo z samej cechy mam 28 chyba.

a co do twoich obliczeń - jeśli zaskok działa najprościej jak to możliwe, czyli:
A = taktyka obrońcy
Ab = unik obrońcy
B = zaskok obrońcy

Ab -(A-B), to znaczy że taki "typowy" gracz miałby albo na minusie (jeśli to możliwe) albo coś niewięcej niż 20, a jeśli ja mam od cech 28 uniku, to spokojnie obniżam jego szanse na trafienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry