Valentynki

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na świecie beta wprowadzono właśnie nowy quest z okazji walentynek, czy będzie on dziś także u nas ? Czy może ujrzymy go po czasie lub w ogóle ? :mad:
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Właśnie go skończyłem ;P Nagrodą jest medal i taki śmiechowy naszyjnik tyle, że ja jeszcze nie mam na niego poziomu :D
betabc.jpg

Zwróćcie też uwagę, że jest to część zestawu wakacyjnego który składa się z Kapelusza bałwana i tego właśnie naszyjnika. Może kiedyś gdy będą jakieś inne zadania w święta i będzie można zgarnąć kolejne rzeczy do tego zestawu :p Pożyjemy zobaczymy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam kapelusz, naszyjnik zaraz wpadnie, dam znać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważcie że kobiety dostają inny medal :), ale nadal nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Zauważcie że kobiety dostają inny medal :), ale nadal nie ma odpowiedzi na moje pytanie.

jeżeli go jeszcze nie ma u nas to go dziś juz nie będzie
@Thompson67 jak masz założone te dwie rzeczy to daja one jakiś bonus?
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
to jest quest świąteczny więc nie ma wymogu levelowego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... ja mam 9 poziom i quest mi sie nie pojawia. Szkoda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jestem ciekaw bonusów wynikających z posiadania setu :) Sam naszyjnik ma zabójcze bonusy.
Co ciekawe daje same "żółte" umiejętności :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wiem np Czesi też go jeszcze nie mają. Zdecydowanie nie podoba mi się polityka tej firmy, by z taką różnicą czasową wprowadzać aktualizacje (Niemcy 09.02.2010, u nas nawet termin nie jest znany). do tego nawet okazjonalne zadanie pojawi się po czasie :mad:.

333bleh.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli bonusem jest większa szansa na znajdowanie produktów/przedmiotów (większy procent szczęścia)? Trochę marnie, bo jak ktoś ma marne szczęście to mu nic nie pomoże :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie wogole nie podobaja te " pomysly ", kolejny quest ukaze sie pewnie na Wielkanoc i za niego bedzie bluza z krzyzem +30 do charyzmy... zobaczcie, przeciez to nie pasuje do niczego... ani kolorysyka ani bonusy, taka malpa na biegunie... Mimo wszystko ciekawe jakie wlasciwosci bedzie niosl ten stroj... moze nowe bronie ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli bonus da o 2% większe szczęście? Z tego co znam niemiecki, troche słabo, ale zawsze, Gluck to szczęście, ale przecież nie ma żadnych wzorów na wypadanie itemek... ;/
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Jakie są zadania na tego questa ?

//połączono - lubrzan

W pierwszym znaleźć szynkę a drugi ? Jak już piszesz, to możesz napisać wszystko ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie, napiszcie tak jak we wszystkich, co jest wymagane i jaka jest nagroda.

PS. Mam 10 lvl i się pojawiło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w pierwszym quescie potrzeba piuro kruka nagroda to 25 expa, a w drugim bawalena nagroda to 50 expa, medal i naszyjnik

mam nadzieje ze ten quest zaraz do nas wejdzie skoro to dalsza czesc seta swiatecznego
 
Status
Zamknięty.
Do góry