Władca Pierścieni - Bitwa o Śródziemie II

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz tą grę?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Grał ktoś w tą grę? Wiem, że tak ;) Kolejne pytanie- jak ją oceniacie? Wg. mnie znacznie lepsza od pierwszej części, chociaż kampania pozostawia wiele do życzenia(niestety :() Moja ocena w skali 1-10 to 8.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
spox gierka lecz 1 cześć bardziej mi się podobała ;)
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
A ja nie grałem,może zagram.A jaka jest tematyka i fabuła tej gry?
 

DeletedUser

Gość
Gość
spox gierka lecz 1 cześć bardziej mi się podobała ;)

dokładnie, grałem w tą gre kilka lat temu i musze powiedzieć, że w 1cz grało się bardzo fajnie :)
Częśc druga to już nie to samo... pojawiły się tam jakieś nowe stworki, nie wiadomo o co chodzi w głównej kampani(tzn raz wealczymy przeciwko jednym a raz drugim...) W pierwszej części eleganckie odwzorcowanie filmu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w obydwie i 1 część bardziej mi się podobała, była po prostu bardziej podobna do filmu. Druga część prawe nic nie miała wspólnego z filmem z wyjątkiem nazw bohaterów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w obydwie i 1 część bardziej mi się podobała, była po prostu bardziej podobna do filmu. Druga część prawe nic nie miała wspólnego z filmem z wyjątkiem nazw bohaterów.

Racja, ale ma dużo wspólnego z książką. Pokazuje takze walkę z Sauronem na innych frontach ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem przeszedłem złą i dobrą kampanie a teraz to tylko dodatek król Nazgóli
ale tam kampania jest trudna :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja ulubiona gierka w jedynkę nie grałem a teraz pykam w Król Nazguli.Dodatek jest sporo trudniejszy.

Gra opowiada o wojnie dobra ze złem "na innym froncie" tzn gramy w miejscach nieznanych z filmu.Np. pod koniec kampanii dobra walczymy w fortecy Saurona Dol Guldur a u złych oblegamy Rivendell.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry