Wanted !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
W Hrabstwie Vendetta miał właśnie miejsce zuchwały napad na bank w mieście Gold Rush. Nieznany nikomu meksykanin w trakcie napadu ciężko ranił szeryfa. W pogoń za bandytą udał się zastępca szeryfa z pięcioma pomocnikami, jednak zgubili trop koło rzeki. Joe Samson twierdzi iż słyszał jak bandyta naradzał się ze swoim pomocnikiem. Podobno mają się spotkać późnym wieczorem, nieopodal miasta w swojej kryjówce. Musimy wytropić tego morderce, poczekać do wieczora aż poczuje się bezpieczny i wtedy zaatakować. Pościg wyrusza ponownie w drogę o 20:00. Do tej pory bandyta powinien już być w swojej kryjówce.

Za głowę bandyty zastępca szeryfa wyznaczył nagrodę. Komu uda się zabić bandytę, temu wyjawi on tajemnicę jak podnieść swoje umiejętności, oraz jak ćwiczyć charakter, aby jego cechy zyskały na sile.

Uwaga. Bandyta jest uzbrojony w precyzyjny kolt buntline. Wiadomo że nosi skradziony mundur, oraz szary stetson. Ślady pozostawione w błocie wskazują że ma on kozaki jeździeckie. Pastor będzie wdzięczny za zwrot skradzionego mu krzyżyka. Bandyta powinien go mieć przy sobie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Bankier oszacował właśnie zrabowaną kwotę. 15000$ padło łupem bandyty. Kto wie może nie ukrył tych pieniędzy i ma je przy sobie.​
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dobra, chodźmy z dyskusją do działu "inne" bo niepotrzebnie się dwa temat rozwijają. Tutaj tylko ogłoszenia zostawię.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ponieważ niektórzy fabułę eventu biorą zbyt dosłownie a raczej można powiedzieć że nie czytają dokładnie to informuję że bandyta nie znajduje się w mieście Gold Rush. Uciekł dawno, nie ma go tam, nie wróci tam nigdy. Proszę nie atakować mieszkańców Gold Rush, ale skupić się na odnalezieniu i atakowaniu bandyty. Bandyta nie jest członkiem Gold Rush.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nagroda główna postaci 3 wolnych punktów umiejętności i 1 punktu cechy dla William Bonney. Gratulacje.
Nagrody pocieszenia dla wszystkich dzielnie walczących z bandytą postaci 1 wolnego punktu umiejętności:

norbert2725
razor
bul30
bemol1
karaluch12
Wild Michoo
Luudziik
drubens
John Locke
Pawel.k1
 
Status
Zamknięty.