Warcraft III The Frozen Throne Moje mapy Czyli nowe rasy

  • Rozpoczynający wątek akarol21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cześć znacie gre warcraft III The Frzoen Thorne lub regin of haos
napewno większość z was zna ale napewno cześć z was odeszła od tej gry
czemu pewnie dlatego że znudziły wam się podstawowoe rasy Orki,Nieumarli,nocne Elfy i ludzie Moje 2 mapy które są do testowania dzisiaj chce wam dać

Pierwsza

Naga Battle

Jak sama nazwa wskazuje gramy Nagami
bdą 2 tereny do grania nagami zatopione ruiny oraz jesienna wioska (daje wam tą druga) mamy 3 bochaterów nowe jednostki budynki ulepszenia iraz umiejętności (pamiętajcie to wersja do testowania więc jest sporo błędów)

Druga

Battle Of ORe

W trybie Rozgrywki Pokierujemy jedna z 2 stron konfilktu
Trollami i Demonami lub Goblinami i ogrami
będa różne ciekawe zadania tak jak w kampani do przejścia w multi lub bez multi spotakmy Historyczne postacie z Warcrafta takie jak Zul`Jin lub Morska Wieźma
Towazyszyc nam Będzie nowa Egzotyczna Muzyka oraz interfejs gracza

Do mapy Będzie Rwoneirz dostępny Tryb Single player Gdzie będziemy Tradycyjnie jak to w warcrafcie nawalać sie Sam z komputerem lub z kolegą
Do grania tym razem będzie 5 ras
-Trolle (Poelcam)
-Ogry
-Gobliny
-Demony
-Murloki

Wszstko bez misji Tradycyjna nawalanka Rownierz z nowa muzyka i interfejsme

Teraz Muktiplayer map
Nawalnka bochaterow z 3 stron konfilktu ze zdobywaniem punktów reszta jest tajemnica powiem ze Grywalnymi bochaterami będą Rownierz ogry gobliny demonoraz trolle

Mapa JEst w trakcie robienia Trolle sa juy skonczone murloki rownierz Demony prawie skonczone to samo ogry i gobliny
co moge powiedzieć o mapie i innych rzeczach nowe model ikony zdolności muzyka itd



Linku nie bedzie nei pwoeim dlaczego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Brzmi ciekawie, już czekam:)

P.S. Kup sobie nową klawiaturę, lub naucz się pisać bez takich błędów, bo odkąd cię obserwuję na forum, to co post widzę błąd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czekam !! Warcraft był jedną z lepszych gier jakie pamiętam :D
Dziwiłem się trochę czego nie można grać nagami w dodatku hmpf Liczyłem, że odblokują mi się po przejściu kampanii , ale niestety muszę czekać aż dasz linka do swoich map :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra ta pierwsza z trollami już jest i zaraz podaje link ale ta z nagami jest troszke zbugowana to chcecie dostać zbugowaną wersje dzisiaj czy dobrą bez błędów jutro ?

Chodzi mi oto że nagi nie maja swoich opisów tylko pisze toll Tip Mising i napoczątku gdy zaczynasz greto masz 2 bazy jedna nag a druga to ta która wybrałeś a Troll Vs Goblins jest juz zrobiona (pod względem trolli są wszystkie opisy ITD.

Edit Dobra popoprawiam najważniejsze błedy i dam wam link do mapy pod wieczór powinno być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Linki są Pamiętajcie że to wersje beta i jest sporo błedów ale w nastepnej aktualce je poprwie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie ucieszy was Fakt Ze zaczynam robić demony a golbiny są na wykończeniu potem zostaja tylko ogry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry