Wersja 1.0? Klasyk powraca! - dyskusja

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,
Czekamy na Wasze opinie dotyczące świata klasycznego w wersji 1.0 - Classic World!

Ogłoszenie znajdziecie tutaj: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
śmieszne :) nie będzie bryłek? he he

"Pamiętaj, że klasyczny świat posiada ograniczone wsparcie. Nie jest podłączony do obsługi klienta InnoGames (systemu supportu) oraz do systemu płatności. Zakup premium nie jest możliwy. Problemy techniczne i inne błędy mogą występować podczas trwania eventu. Grasz na własne ryzyko! ;) "
 

DeletedUser28251

Gość
Gość
Hmm... myślę, że jeśli udałoby się stworzyć taką wersję podstawową 1.0, ale nie na miesiąc tylko na stałe... to wówczas sporo graczy by wróciło i poleciło innym chociażby na ten jeden świat, który mógłby różnić się od pozostałych wersji :p Pewnie to nie jest realne, ale kto wie... ;)
 
a moim zdaniem po pierwszym tygodniu euforii wielu graczy oleje ten serwer. 'ale jak to... kliknalem 3 prace i mam 6h wolnego?? i co dalej?? nie moge kupic tego co potrzeba na targu tylko o zapro sie prosic, jakies wpisowe wplacac?? nie ma nawet czatu zeby pogadac... I DLACZEGO MOJA POSTAC CHODZI TAK WOLNO A KAZDA PRACA JEST W INNYM MIEJSCU!???'

wiele osob wspomina starego dobrego westa dlatego tak swietnie, gdyz byl to szczyt popularnosci tej gry, byla masa graczy. sam pamietam bitwy, ktorymi dowodzilem na spice, gdzie mialem na duzym forcie wiecej niz 140 online (sic!). nawet na mistrzostwach fortowych mogliscie o tym pomarzyc ;)
 

DeletedUser33258

Gość
Gość
Wszystko fajnie
Wersja 1.0? Klasyk powraca! ale pod warunkiem ze zamkniecie wszystkie światy co są coś da bo co teraz się dzieje to już jest parodia otwieracie kolejne światy dla Adminów bo na tych światach nowych gra tylko 1do 2 % ludzi chyba ze liczycie z Czerwonymi kropkami kiedyś tydzień czasu Czerwoną kropką wylatywał z gry ze wszystkich światów mógł grać na innym tez wylot był nie było z miłuj ? i wrócicie Wersja 1.0 to tych zasad ja były w tedy ?
i mają te zasady być prowadzone do Nowych światów lub zmiejszenie do 4 światów i beta :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wszystko fajnie
Wersja 1.0? Klasyk powraca! ale pod warunkiem ze zamkniecie wszystkie światy co są coś da bo co teraz się dzieje to już jest parodia otwieracie kolejne światy dla Adminów bo na tych światach nowych gra tylko 1do 2 % ludzi chyba ze liczycie z Czerwonymi kropkami kiedyś tydzień czasu Czerwoną kropką wylatywał z gry ze wszystkich światów mógł grać na innym tez wylot był nie było z miłuj ? i wrócicie Wersja 1.0 to tych zasad ja były w tedy ?
i mają te zasady być prowadzone do Nowych światów lub zmiejszenie do 4 światów i beta :)


Otwieranie/zamykanie serwerów to decyzja z Hamburga.
Jakby weszła na stałe wersja 1.0 wielu graczy zrezygnowałoby z gry. Po tylu zmianach i latach gry na silniku 2.0 mało możliwe by gracze chcieliby taki porządek na dłużej. Po prostu przyzwyczailiśmy się do szeregu zmian., których nie ma w pierwotnej wersji.
 
Jakby weszła na stałe wersja 1.0 wielu graczy zrezygnowałoby z gry. Po tylu zmianach i latach gry na silniku 2.0 mało możliwe by gracze chcieliby taki porządek na dłużej. Po prostu przyzwyczailiśmy się do szeregu zmian., których nie ma w pierwotnej wersji.
Dzięki silnikowi 2.0 większość osób odeszła, a teraz by z chęcią wrócili,ale nie na miesiąc.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Chodzi mi o to, że na tym serwerze (o ile mi wiadomo) nie będzie fortów, nie będzie czatu, nie będzie sojuszy, nie będzie wielu rzeczy które doszło z czasem. Ludzie się przyzwyczaili do wielu wygód jeśli chodzi o rozgrywkę.
Ludzie tęsknią za starym TW, bo czują sentyment do tego. To jest moje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać, tak to widzę, jeśli macie inne zdanie to oczywiście je możecie mieć. Jestem tylko ciekaw jak będzie wyglądała aktywność na tym serwerze classic.
Pamiętajcie że to 1.0, z brakiem wielu rozwiązań sprzed wejścia 2.0.
 

DeletedUser33258

Gość
Gość
ale Fusek ludzie Grali na silniku 1.7 i juz były forty był czat ale nie było takiego eg w tedy prowadzone zostały złote bronie tylko ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Inaczej: świat wejdzie jutro, przekonacie się jak tam będzie i czy spodoba Wam się to :)
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Ja wejdę tylko zobaczyć, ale nie myślę że mi się spodoba :d Klikniesz kilka razy i trzeba do hotelu iść :|
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Mnie ogólnie zastanawia jak to jest możliwe, że wyjdzie taki świat, skoro na każde zapytanie o świat klasyczny dostawaliśmy odpowiedzi, że nie mają plików i nie ma możliwości na coś takiego ;)
 
Mnie ogólnie zastanawia jak to jest możliwe, że wyjdzie taki świat, skoro na każde zapytanie o świat klasyczny dostawaliśmy odpowiedzi, że nie mają plików i nie ma możliwości na coś takiego ;)

Właśnie. Wychodzi na to, że przez lata karmiono nas nieprawdą. Teraz InnoGames nie będzie mogło zasłaniać się takimi argumentami. Uważam jednak, że to dyskusja na inne czasy. Cieszmy się eventem i pokażmy, że The West w jego klasycznej wersji to rzecz wciąż bliska naszym sercom
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
Chciałem zobaczyć, ale nie można się zarejestrować
 

DeletedUser32441

Gość
Gość
Na Becie piszą, że pomiędzy 12-13 wystartuje serwer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry