Weteran Poszukiwacz przygód

  • Rozpoczynający wątek qweasdzxc97
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
hmh... ja zolnierzem dostalem tez 2 pierwsze medale... te co wy^^
robilem tylko poczatkowe zadania, dziadka waupee i zolnierza az do dynamitu/pistoletow/kijow :p

wy tez macie jakies errora na stronce? :<
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15986

Gość
Gość
Zastanawiam się za co są medale Budowniczego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś przeczytałem że jak się 2 razy z rzędu prześpisz w hotelu po 8 godzin to też masz medal. Ale to też nie jest pewne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to na nic te medale. Ja na s3 jestem budowniczym i zrobiłem wszystkie qesty dotyczące Nathana i nawet żadnego medalu boba pff
 

DeletedUser9549

Gość
Gość
Tak, te medale sa za zadania ogolno dostpne. Wykonalem wszystkie do 50 lvl i mam te trzy wspomniane wyzej. Za zadannia klasowe medali sie nie dostaje ;(
 

DeletedUser15986

Gość
Gość
Na 10 świecie wicziałam u jednego Budowniczego medal Budowniczego więc jest. Też jestem budowniczym i dostałam tylko te 2 dla poszukiwaczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 43 poszukiwacza i mam 3, ciekawe dlaczego dla zawiadiaki, żołnierza i boba pisze że to medal poszukiwacza...
 
poszukiwacza przygod... tzn. czlowieka ktory poszukuje przygod (xD) i jest "Zainteresowany" zadaniami :p
to nie sa takie medale jak np. olimpijski... to sa takie bardziej "prywatne" medale ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby ktoś chciał medal "wierny" to trzeba nosić metalowy krzyżyk. Mi wyskoczył ten medal gdy stoczyłem pojedynek i miałem go w aktywnym ekwipunku
 

DeletedUser2931

Gość
Gość
Mnie również się pokazał wierny :) przed pojedynkiem jak zwykle poszedłem na mała podlitwe i jest
 

DeletedUser15986

Gość
Gość
Zmieniałam, więc tym bardziej nie wiem dlaczego? Czy będą jakieś wskazówki co trzeba zrobić do tych medali? Z tego co widzę to, co się pojawiło to tylko poecenia znalezienia tych medali.
//połączono, Weronika
Ja też nie mam krzyżyka ale fakt, że pojawił się po modlitwie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A do czego ten medal poszukiwacza.
Wyobraź sobie, że ten temat to wyjaśnia! Szok! No ale najpierw trzeba umieć czytać...

Na becie większość graczy ma medale za bitwy, poza tym za rozbudowę miasta - więc trochę ich jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
za 200 godzin rozbudowy miasta jest medal pracownika budowy! właśnie przed chwila go dostałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Medale

Medal budowniczego dostaje się za rozbudowę miasta jest ich chyba 3 rodzaje ( na becie tyle jest)
Dostaniesz medal "spiocha" jak swojej postaci nie umieścisz w hotelu (nie wiem ile razy ) oraz drugi medal większego śpiocha ;) jak jeszcze bardziej pozostawisz swoją postać poza hotelem
Dostajesz też medal za "modlenie się" - pewnie jakąś granicę minut poświęconych na modły trzeba przekroczyć :)
2 najpopularniejsze medal na becie to:
Za uczestnictwo w bitwie o fort
Za wygraną w bitwie o fort


A na marginesie. Nic te medale nie dają i nie wiem jaki jest sens ich wprowadzenie ;/, tym bardziej że dostaje się je za nic ;/
 

DeletedUser15986

Gość
Gość
Bez sensu te medale. Tylko dają ewentyalnym przeciwnikom informacje na temat postaci..
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Ashtray

Ta odznaka to "wierny" i dostaje się ją za dużo czasu spędzonego na modleniu (budowniczy) ;D

@up

Co do tego też można się zgodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry