Więzienie w forcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30723
  • Data rozpoczęcia

Chcecie więzienia w TW?

  • Tak

    Głosy: 6 16,7%
  • Tak (z poprawkami)

    Głosy: 5 13,9%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 23 63,9%
  • Jestem obojętny

    Głosy: 2 5,6%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser30723

Gość
Gość
Wiem że były takie pomysły ale chciałbym odświeżyć.

Miejsce pod więzienie:
Więzienia były by pod wieżami, każda klasa by miała pod swoją wieżą.

Po walce o fort: :traper:
Jak atakujący wygrali to obrońcy byli automatycznie brani do więzienia a jak na odwrót to atakujący do więzienia. Można było i też uciec po walce ale jest jakaś tam szansa 1-10% czyli bardzo mało ale można zmienić.

W więzieniu:
Więźniowie mogli by uciec ale by musieli pokonać strażnika npc jak któryś zabije to jest szansa duża już jaka to nie wiem że mogą uciec. Miejsce było by podobne do saloonu ale bez tych stołów i miejsca dla barmana itp tylko łóżka i żelazne drzwi. Można było by wygrzebać sobie kamienie i kamieniami rzucać do strażnika npc.

Wyjście z więzienia:
Wykonywać prace społeczne od strażnika npc, strażnicy by dawali pracę zależącą jaki level ma więzień jak ma z 48 to jakaś praca niżej lub do 48 levela a i strażnicy nie mogli dać pracy której dany gracz nie może wykonać, lub zabić strażnika i uciec lub sojusz zaatakuje fort i po wygranej więźniowie są puszczani po walce automatycznie,

Jak chcecie coś poprawić to piszcie kolorem zielonym a jak dodać to czerwonym.

Pomysł chyba do bani więc można usunąć lub zamknąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10665

Gość
Gość
Jeżeli sojusz przegrał walkę o fort, to do więzienia idzie kwiat jego armii... więc nie bardzo wiem czym by później sojusz miał tych więźniów odbijać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry