Wiadomośći

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia

Podoba się propozycja ?


  • W sumie głosujących
    90
Status
Zamknięty.

DeletedUser26

Gość
Gość
Mam pomysł dotyczący ułatwienia wysyłania wiadomości w której są bb-cody. Nie muszę opisywać czego dotyczy propozycja - poniżej macie projekt graficzny, to co chciałbym żeby było dodane jest oznaczone czerwonym owalem. Głosujcie.

Projekt graficzny:
blee.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za ale nie wydaje mi sie zeby linkowanie bylo potrzebne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za, to napewno ułatwiło by pisanie wiadomości i zaoszczędziło by się troche czasu na wpisywanie BB-codes :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, nawet prosty to wykonania. Prosta zmiana w kodzie i gotowe...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopiero co pisałem o tym w innym temacie. Jestem na TAK.

EDIT: Podobny pasek narzędziowy powinien znaleźć się na forum gdzie oprócz przedstawionych powyżej tagów przydałoby się jeszcze (SIZE), (COLOR), (IMG), (CODE) i (QUOTE).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tak ja mam dość odręcznego monotonnego pisania tych kodów BB a tak to tylko klik nazwa i finito amigos
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sam wpisuje kody ale po wprowadzeniu tej opcji zajmie to zdecydowanie mniej czasu
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jeszcze nie głosowałam! Wstyd!
Oczywiście, pomysł mi się podoba i jestem na tak - właśnie pisałam kilka wiadomości w grze, wpisując bbkody, więc tym bardziej jestem popieram.
Z rozbiegu często sobie coś źle wpiszę, kliknę "wyślij" i... wtedy do bani cała wiadomość...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tez jestem za . Latwiej sie czyta wiadomosci ktore sa nisane w bb-code a taki pasek narzedzi by skrocil niepotrzebny czas na racze kodowanie.
powinni takie cos zrobic w miejskim forum, a tam tymbardziej by sie przydalo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Także jestem na tak.Sam to proponowałem :) I jeszcze do tego by się przydało żeby na forum w mieście był pasek szybkiego wyboru :] I jeszcze do tego emotikony na forum ;)
 

DeletedUser7374

Gość
Gość
Zdecydowanie jestem na tak

Dodatkowo dodałbym kod pozwalający wklejać raport z pojedynku podobny do kodów "[player][/player] [town][/town]", bardzo przydatny w sojuszniczej wojnie do zdawania raportów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
:D Tak kolejny dobry pomysł tego gracza to sa propozycje w znacznym stopniu ułatwiajace dynamike gry i funkcjonalnosc a nie jak u reszty tylko omijajace lenistwo i próby zrobienia gierki dla przedszkolaków. :D
 

DeletedUser7374

Gość
Gość
bbcody są już zaimplementowane tylko nie ma ikonek, jak w wiadomości wpiszesz [town]miasto[/town] to zadziała i po odebraniu wiadomości klikając na nazwę miasta otwiera się w nowym oknie :) wystarczy dodać tylko ikonki, też dział cod [player]gracz[/player], problem jest w forum wyświetla się prawidłowo nazwa ale nie otwiera się miasto czy gracz w nowym oknie :(
Reasumując tylko wystarczy do wiadomości dodać ikonki bbcode i wszystko działa :)
lub wklepywać na piechotę [player]gracz[/player] [town]miasto[/town]
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Troszeczkę temat pogonie, bo spadł na 7 strone
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezłe tylko kto będzia chciał pisać bb -codesem to pewnie będzie wpisywał
 
Status
Zamknięty.
Do góry