wiadomosc powitalna na forum

  • Rozpoczynający wątek AmeLe
  • Data rozpoczęcia

czy wam sie podoba ten pomysl

  • tak

    Głosy: 30 68,2%
  • nie

    Głosy: 14 31,8%
  • do poprawy

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    44
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mam taka propozycje zeby na naszym forum(tu) pojawila sie wiadomosc powitalna w ktorej byly zamieszczone wazne stronki z ktorym nowi powinni sie zapoznac w tedy moglibysmy uniknac nawalu pytani "gdzie moge znalezc..." itp.
oraz wazne informacje na temat gry i mozliwych bledow i nie tylko


mala aktualizacja pomyslu:p
w takie wiadomosci powitalnej mialy by sie znajdowac linki do
-echa the westu
-weststars po polsku
- linki do tematow FAQ i poradnikow zamieszczonych na forum
- do opcji szukaj wraz z instrukcja jak z niej kozystac zeby nam cos znalazla
nie kazdy wie gdzie znalezc potrzebne mu informacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3957

Gość
Gość
Dobry pomysł. Mogłyby być linki np.: do FAQ, Echa, Regulaminów, WestStats itp. Jestem jak najbardziej za, albo i więcej:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
troche to denerwuje gdy n-ta osoba pyta gdze co znalezc prawda lepiej na wstepie poinformowac gdze znajda potrzebne inforamcje prosze pisac wasze zdanie na ten temat
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobre, już nieraz widziałem to na innych forach i jest fajne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł. Mogłyby być linki np.: do FAQ, Echa, Regulaminów, WestStats itp. Jestem jak najbardziej za, albo i więcej:rolleyes:

większość z tych rzeczy które wymieniłeś maja swoje linki na forum w baaaaardzo widocznym miejscu i moim zdaniem taka wiadomość jest bez sensu, bo jeżeli ktoś nie potrafi korzystać z takiego układu jaki mamy teraz to z takiej wiadomości też pewnie by nie skorzystał
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestes pewny bo ja nie
powiem ci tak wiadomosc prywatna odpowiednio sformuowana powoduje ze masz pewne wiadomosci podane na wstepie zaluzmy ze wiekszosc nowych osob nie wiem co to obcja szukaj :cool: i pisze w jakim kolwiek dziale nie na temat bo chce sie czegos dowiedzec a tak ma zaraz po zarejestrowaniu podane przydatne linki i mase wiadomosci nie przemawia to do ciebie pozatym jesli chcemy zmieniac gre to pozmieniajmy cos na forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl moze i dobry, ale czy to cos zmieni? Chyba wszyscy i tak widza FAQ itp dzialy do ktorych i tak nie zagladaja, bo po co marnowac czas na czytaniu, jak mozna zalozyc temat i tylko poczekac az ktos odpowie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ok załużmy, że nowy użytkownik dostał taką wiadomość i nawet ją odczytał i co dalej ?
pojdzie grać, większość przez tydzień zapomni o tej wiadomości i efekt będzie taki jak ma miejsce to teraz, że każdy idzie na skróty i zakłada nowy temat, który był już wałkowany x razy
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak a moze nie moze sobie zapamieta ze ma cos takiego w wiadomosciach pozatym najpierw ludzie sie rejestruja na gze a dopiero na forum dopiero jak maja jakies pytanie i prosze maja odrazu poradnik pod reka i co ty na to?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na lato :D ja swoje zdanie wyraziłem i dalej twierdze, że to zbędne
Ty masz swoje zdanie ja mam swoje
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro tak to ja sie nie bede wysilac zeby cie przekonac skoro nawet nie prubujesz zrozumiec
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja rozumię co ty do mnie rozmawiasz ;) ale nie podzielam Twojego zdania
 

DeletedUser

Gość
Gość
wracajac do tematu ktos ma moze jakies pomysly odnosnie tej wiadomosci co moze zawierac itp
 

DeletedUser

Gość
Gość
AmeLe co do ostatniego postu to nie jesteś moderatorem i nie powinieneś zwracać uwagi.

Co do pomysłu myślę, że jest słuszny tylko idzie w złym kierunku.
Wiadomość powitalną powinni móc edytować założyciele miasta i wybierać częstotliwość jej "wyskakiwania".
Mogła by ona dotyczyć spraw związanych z miastem i wszelkich innych informacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
AmeLe co do ostatniego postu to nie jesteś moderatorem i nie powinieneś zwracać uwagi.

Co do pomysłu myślę, że jest słuszny tylko idzie w złym kierunku.
Wiadomość powitalną powinni móc edytować założyciele miasta i wybierać częstotliwość jej "wyskakiwania".
Mogła by ona dotyczyć spraw związanych z miastem i wszelkich innych informacji.

mi chodzi o forum to forum a nie forum w miescie (czytaj uwaznie) a co do zwaracania uwagi to mnie troszke ponioslo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Acha... Skoro chodzi ci o te forum, to sorry. :)
A co do "poniesień" to wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy ma prawo się zdenerwować, szczególnie rzecz biorąc, przy tak irytujących postach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa pomysł niezły, ograniczyło by to wiele bezsensownych i powtarzających się tematów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Całkowicie bez sensu, jeśli się rejestrujesz, to mogę się założyć, że jak się rejestrowałeś na thewest to nie czytałeś zasad użytkowania i tak samo będzie z tym, takie rzeczy były, są i będą, a ty nic z tym nie zrobisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
powiem tak pewna czesc by to przeczytala i byloby mniej nowych zadajacych poraz n=ty to samo pytanie pozatym w tej wiadomosci bylby skrut do opcji szukaj
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Wydaje mi sie ze ta wiadomosc i tak nieczego nie zmieni i nadla beda tacy ludzie a wlasciwie dzieciaki ktorym nie bedzie sie chcialo czytac wszystkiego tylko pojda na latwizne i beda sie pytac wszystkich po kolei. Mimo wszystko jestem na tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry