Wielkanoc (zadania)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, Mówicie że sa jeszcze jakies jajka do znalezienia w mieście, panteonie, forcie itp. A jeśli nie należę do żadnego miasta ? - zaglądałem do różnych miast na mapie ale nigdzie nie znalazłem żadnego jajka - u handlarza też nie widziałem ??
pomożecie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
yyy jak to się skończył, przecież dziś jest dopiero 25 kwietnia ?? tzn że już nie mogę zdobyć zgniłych jaj ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozróżnij - w evencie mogłeś zdobyć 6 jaj do zjedzenia, na sprzedaż...jak chciałeś.
Zgniłe Jaja dostaniesz, jak wykonasz zadanie "Wielkanoc".
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli to prawda to chyba zrobie urlop na tydzeń !
Jedyne co musze to dojść o 21:43 do punktu zachodniego i koniec .
Jeśli został zakończony to to będze hamstwo !
 

DeletedUser

Gość
Gość
a to sory za nieogarnięcie i dzięki za wyjasnienie - tak to jest jak się nie ma czasu za bardzo zagłębiać w tematy czy należeć do miasta :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Quest wielkanocny jeszcze się nie skończył.
Godzinę temu zakończyłem tego questa. Brakowało mi tylko jednego Łososia.

 

DeletedUser

Gość
Gość
3 jajka

A jeśli przed odnalezieniem 3 jajek zakończyłem zadanie i nie otrzymałem premi po 1 do char i siły to już nic z tego nie będzie i nawet bonusu za wszystkie wielkanocne zadania nie otrzymam ?
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
@paweltrojanski

jak ja ci dziekuje, ze powiedziales o premce :p mialem jeszcze nie wykonanae zadanie co sie dostaje 3 dni premium wiekszy zarobek :p zrobilem i teraz musze znalezc jeszcze 5 stekow 13 desek 1 indyka i 1 losos. Z premka chyba da rade :p Mam jeszcze 2 pierniczki i te jajka, wiec energie tez bede mial. :p


Nie ma sprawy hihi ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry