Wielkanocna Rozgrywka 2021

Status
Zamknięty.

jk377

Blada Twarz
Musisz przestać odchodzić graczu i pilnować aby ig nie psuło balansu w grze.
Nie ma kto pilnować, ja też miałem "urlop" i pozmieniało się troszeczkę :(
Myślisz że stare sety powinny być odświeżone?
szczerze? jak już to gra musi być zrobiona od nowa aby działała. wystarczy, że wspomne o bezużytecznych broniach ze sklepu, niektórych bonusów klas które są słabe, nie mówiąc już o rzeczach w stylu setu który pozwala jednej osobie blokować cały sektor na 20 rund bo ma tyle abso.
 
szczerze? jak już to gra musi być zrobiona od nowa aby działała. wystarczy, że wspomne o bezużytecznych broniach ze sklepu, niektórych bonusów klas które są słabe, nie mówiąc już o rzeczach w stylu setu który pozwala jednej osobie blokować cały sektor na 20 rund bo ma tyle abso.
Oj nie byłoby to opłacalne, drogi graczu.
Pozdrawiam.
 

jk377

Blada Twarz
Oj nie byłoby to opłacalne, drogi graczu.
Pozdrawiam.
dlatego uważam, że zmiany są nierealne jeśli gracze nie wykupią kodu źródłowego gry i nie zmienią go sami od siebie. A biorąc pod uwage jakie było stanowisko IG na temat kodu źródłowego no to... szanse są znikome I:)
 
dlatego uważam, że zmiany są nierealne jeśli gracze nie wykupią kodu źródłowego gry i nie zmienią go sami od siebie. A biorąc pod uwage jakie było stanowisko IG na temat kodu źródłowego no to... szanse są znikome I:)
Nie wiesz o czym mówisz.
To tak jakby zwykły Janusz nie potrafiący naprawiać własnego samochodu, mówił że tacy jak on powinni wykupić fabrykę passata aby ten był jeszcze lepszy dla nich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jaki prestiż że masz fabryke passata na własność :O
 

jk377

Blada Twarz
Nie wiesz o czym mówisz.
To tak jakby zwykły Janusz nie potrafiący naprawiać własnego samochodu, mówił że tacy jak on powinni wykupić fabrykę passata aby ten był jeszcze lepszy dla nich.
a kto mówił, że jakiś janusz miałby prowadzić kod źródłowy? Ja nic nie mówiłem, że prowadziłbym gre lub ją aktualizował po wykupieniu kodu źródłowego. Jedyne co powiedziałem, że od Inno Games nie można oczekiwać rewolucyjnych zmian i jak ludzie ich chcą to ich ostatnia nadzieja jest w kupieniu kodu źródłowego, w którego sprawie pozycja IG jest negatywna. Sam nie wiem kto miałby prowadzić tą gre, kto odpowiadałby na aktualizacje itd. To była tylko luźna propozycja sprzed roku nad którą ludzie by dalej pomyśleli gdyby dostali pozytywną informacje zwrotną od IG. Wiem że brzmi to troche januszowsko ale jedyne co to chciałem zaznaczyć, że od wydawcy nie można oczekiwać zmian i są one nierealne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry