Wiki the west

@Patelkowa dlaczego nikt nie aktualizuje tej strony??? Widoczne są duże braki, wiki the west jest potrzebna to podstawa pomocy szczególnie dla nowych użytkowników. Ps. Wiem za chwilę tu się znajdą, że nie ma nowych użytkowników itd. Dlatego odpowiem nie ważne są czy nie są to kolebka strony pomocy powinna być pielęgnowana.
 

kruK629

Członek obsługi gry
@Patelkowa dlaczego nikt nie aktualizuje tej strony??? Widoczne są duże braki, wiki the west jest potrzebna to podstawa pomocy szczególnie dla nowych użytkowników. Ps. Wiem za chwilę tu się znajdą, że nie ma nowych użytkowników itd. Dlatego odpowiem nie ważne są czy nie są to kolebka strony pomocy powinna być pielęgnowana.
Odpisze, że pewnie brakuje ludzi, a niektórzy aplikację na admina złożyli dawno :)
 
Odpisze, że pewnie brakuje ludzi, a niektórzy aplikację na admina złożyli dawno :)
Nie mam pojęcia jak się rekrutuje. Tutaj powinni dać osobę co by była odpowiedzialna za wiki the west i pomocnika naprawdę są duże braki widać, że bardzo zaniedbana strona. Biorę pod uwagę, że nie ma ludzi itd. Nie mam też pojęcia kto za co jest odpowiedzialny jest tu temat taki? Chodzi mianowicie kto za co odpowiada np. Zastępca szeryfa, skryba itd. Za co kto odpowiada co oni robią jakie mają uprawnienia jest to gdzieś opisane???
 
Do góry