Wioska indiańska-z opracowaniem graficznym

  • Rozpoczynający wątek julka000
  • Data rozpoczęcia

ankieta

  • Tak

    Głosy: 224 75,4%
  • Nie

    Głosy: 26 8,8%
  • Tak z poprawkami

    Głosy: 47 15,8%

  • W sumie głosujących
    297
Status
Zamknięty.

DeletedUser6922

Gość
Gość
Pomysł super, ale wymagałby sporo roboty. Gra była by ciekawsza, ale zmieniłbym szanse na zdobycie broni bo są trochę za wysokie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra...
Nie wiem od czego zacząć...

Może od tej wymiany przedmiotów.
Dziwne by to było że tylko od tych prac które mamy dostępne, musieli by tworzyć rachunek prawdopodobieństwa dla wszystkich możliwych ustawień prac.
Wiadomo, praktycznie wszyscy mają podobne prace jednak ktoś może mieć o jedną prace mnie dostępną i tu zaczynają się schodki.
Lepiej zrobić żeby te przedmioty się zmieniały, albo że Indianiec może dla nas zrobić dany przedmiot z innych przedmiotów np. z prętów żelaza i kija zrobić widły itd. itp. etc. możliwości jest mnóstwo tak samo jak rozgałęzień w tym temacie.
Wioska Indiańska to ciekawy pomysł jednak trzeba go mocno dopracować.
Questów żadnych nie może być, tak jak nowych przedmiotów itd. (regulamin)
Dalej nie wiem co pisać.. nie mam weny więc starczy :c

Twój pomysł jest najciekawszy ze wszystkich jakie widziałem o Wiosce Indiańskiej więc jestem na tak.

Pewnie i tak tego nikt nie przeczyta ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK !
Wymiana produktów bardzo się przyda !
A grafika jest spoko !
Jeszcze raz TAK !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK,ale czemu te produkty na wymiane muszą byc z dostępnych prac?
pif paf:ind:
Czyli na przykład dosteępne sukno na nie dostępne gwożdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
dałem tak ale z poprawkami :p z powodu grafy, pomysł się przyda ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram poszukiwaczem i z wyboru jestem bez miasta, więc Twój pomysł uważam za zbawienie dla wszystkich poszukiwaczy.
Jak najbardziej jestem na TAK .
 
Ehhh, nigdy nie zrozumieją...

Tak wielkie pomysły nie mają szans na wejście. Pomysł był oklepywany na forum, były różne wizje i nic nie weszło. Ten wykres "przyjaźń-wrogość" jakiś mi się wydaje simsowski, nie dla gry przeglądarkowej. Poza tym.

1.Indianie nie potrzebowali papierkowych dolarów. W górach mieli mnóstwo złota. Odsyłam do "Winnetou I" K.Maya.
2.Ojjj może zamulić.
3.Niemcy nie wprowadzą tego w takiej formie. Zwyczajnie im się nie opłaca.
4.Było.

Ogółem: Z powyższych względów na nie, doceniam jednak waszą pracę.Radzę czekać, Niemcy zapewne wprowadzą to po swojemu, niezależnie od waszej wizji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK,ale czemu te produkty na wymiane muszą byc z dostępnych prac?
pif paf:ind:
Czyli na przykład dosteępne sukno na nie dostępne gwożdzie.

Nie bardzo rozumiem?

Ehhh, nigdy nie zrozumieją...

Tak wielkie pomysły nie mają szans na wejście. Pomysł był oklepywany na forum, były różne wizje i nic nie weszło. Ten wykres "przyjaźń-wrogość" jakiś mi się wydaje simsowski, nie dla gry przeglądarkowej. Poza tym.

1.Indianie nie potrzebowali papierkowych dolarów. W górach mieli mnóstwo złota. Odsyłam do "Winnetou I" K.Maya.
2.Ojjj może zamulić.
3.Niemcy nie wprowadzą tego w takiej formie. Zwyczajnie im się nie opłaca.
4.Było.

Ogółem: Z powyższych względów na nie, doceniam jednak waszą pracę.Radzę czekać, Niemcy zapewne wprowadzą to po swojemu, niezależnie od waszej wizji

Przepraszam Cię, ale zobacz jak ten pomysł był dawno pisany, wtedy dopiero eksperymentowano z pomysłami, ten pomysł jest teraz praktycznie nieaktualny, sam to przyznam.Pojedynki z NPC są, jest handlarz dla tych co miast nie mają, jest targ.

PS. Czytałem wszystkie 3 cześci Winnetou i to po dwa razy.Ja z kolegą chciałem to dopasować do warunków na the west.

A wskaźnik miał za zadania utrudnić.NIGDY NIE GRAŁEM SIMSY I NIE MAM ZAMIARU
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli można wymieniać przedmioty na inne to równie dobrze można by nimi handlować na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo podoba mi się ten pomysł był by czymś nowym a co leprze nie trzeba mieć miasta by przebywać wsierodku

Wprowadził bym drobne poprawki głównie tych pojedynków za każdy wygrany pojedynek dostawali byśmy pkt. a nie tracili
 

DeletedUser17743

Gość
Gość
Oprawy graficznej nie będe się czepiał ale mam 2 zastrzeżenia:
- Indianom nie zależało na zielonych bezwartościowych (dla nich) papierków (czytaj na dolarach) może trzeba było by znaleśc jakieś konkretne przedmioty (no nie wiem może złota figura,skóra itp) albo nowa misja u Waupee
-Wymiane przedmiotów napewno nie przejdzie (za duże ułatwienie)

Pomysł chyba nie wejdzie inaczej byłby w "możliwych do wprowadzenia" ale i tak dam ci duże TAK :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się pomysł ogólnie podoba, lecz mam takie zastrzeżenia:
Wymiana produktów: Np. Dajesz te 4 sztabki srebra to dostajesz produkty o połowę tańsze
Pojedynki: Powinien być lvl przeciwnika... czym większy lvl tym większa nagroda oraz większa szansa trafienia na unikalną broń

Jestem na tak, ale z poprawkami ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Pomysł ciekawy. Ale lepiej byłoby wprowadzić fakcje (konfederaci, unia i indianie) i design miast zmieniać zgodnie z przynależnością do fakcji. Budynki i opcje zostałyby te same. Ale - po co, to masa roboty i niewielka atrakcja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry