Wioska indiańska-z opracowaniem graficznym

  • Rozpoczynający wątek julka000
  • Data rozpoczęcia

ankieta

  • Tak

    Głosy: 224 75,4%
  • Nie

    Głosy: 26 8,8%
  • Tak z poprawkami

    Głosy: 47 15,8%

  • W sumie głosujących
    297
Status
Zamknięty.

DeletedUser20659

Gość
Gość
wszystko pięknie, ładnie :] ale w tym Tipi wyzwań ten 4 koleś Mocne Ramię ma umijętność siła uderzenia to z jakiej paki ma strzelać z kwasu ? : D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za duże szanse na bronie szlacheckie można zmienić do 0,01%. Pomysł na tak.
Ale nie może być tak łatwo.Po za tym należy się rozrywka także dla wyższych lvl-eli.

wszystko pięknie, ładnie :] ale w tym Tipi wyzwań ten 4 koleś Mocne Ramię ma umijętność siła uderzenia to z jakiej paki ma strzelać z kwasu ? : D

Chodzi tu o to że rzuca z niezwykłą siłą, może mało czytelne za co mój kolega przeprasza.
ps.to tylko przykład;)
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Jestem za z wyjątkiem cen
Chodzi o to że taki żołnierz z avatarem Kawalerzysty powinien płacić więcej według mnie niż żołnierz z avatarem Ikoreza (chyba logiczne)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby tak ale wtedy będzie mniej sprawiedliwości (indian jest mniej).
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
oj ile tu pracy przy samej grafice było, lecz żeby to wprowadzić musiałabyś gadać z samym zetem :D jak już kolega wspomniał, ZA DUŻO TEGO :(gracz początkujący i tak nie wyda 40 $ na hotel, są bazy szeryfów np: o nazwie Nowy York :D więc po co tu hotel? handlu też nie będzie, pojedynki z NPCami zostaną wprowadzone bo już są na becie, pomysł nie jest dobry :/
jestem na NIE


Pozdrawiam
Poh
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na tak, ale z poprawkami. Pytanie mam dotyczące strażnika wioski - kiedy się pojawia i co zrobić, żeby wejść bo wioski? Poprawki oczywiście do grafiki i do broni szlacheckich w pojedynkach - sztylet Cody'ego pojawia się za często
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na tak, ale z poprawkami. Pytanie mam dotyczące strażnika wioski - kiedy się pojawia i co zrobić, żeby wejść bo wioski? Poprawki oczywiście do grafiki i do broni szlacheckich w pojedynkach - sztylet Cody'ego pojawia się za często

:eek:Wszystko tam pisze, pojawia się kiedy klikasz na jakieś tipi, a nie jesteś w wiosce.Dojść tam można za pomocą drogowskazu.
Co do sztyletu cody'ego:mad: musi być trudniej, nie może być taki łatwy exp:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
niedopracowane jest ten pomysł jak diabli! można się pojedynkować raz na miesiąc i w ogóle czekać taki szmat czasu! Tyle jest tych Wyjątków i ograniczeń, że nie opłacało by mi się tam iść! Po co mam płacić 130% dolców za przedmiot dostępny w pracy? I po co mam wydawać z 4 tysiaki na to by mnie wpuścili???

Powinno być prościej: Przychodzimy do takiej wioski i mamy strażnika który za wejście żąda np. 2 skury bobra, ale jednorazowo!!!

I od tej pory będę mógł już tam zawsze wchodzić, bez opłat, ale gdzie jest haczyk? Otóż, żeby odblokować możliwości jakie dawałaby nam ta wioska trzeba będzie kasę, ale na to, a nie za wejście... W obozie powinny znajdować się inne możliwości niż te co kolega opisał:
1) Pierwszą z tych możliwości były by osobne questy w tipi rady starszych (coś na wzór saloonu) , można by było dostać ubrania niedostępne w sklepach (laska dżentelmena) lub takie przedmioty które dużo kosztują.
2) Drugą rzeczą byłby namiot szamana w którym można by było wykupić mikstury zwiększające prędkość na mapie, energię i zdrowie na określony czas (np na 5h). Jednak, aby odblokować mikstury zwiększające prędkość o np 20% trzeba było by wpłacić kasę w namiocie wodza (pkt 4)
3) Handlarz byłby miejscem gdzie można by było kopić KAŻDY PRODUKT niezależnie od levela!! Warunek byłby jeden: Produkty których szansę na znalezienie wynoszą 1% i są dostępne przy trudnych pracach były by baaardzo drogie, a produkty dostępne od 1 lvl tyły py baaardzo tanie ;) no i żeby odblkowac produkty dostępne trzeba będzie wpłacic trochę kasy Wodzowi ;) (punkt 4)
3) Namiot wodza byłby miejscem w którym można by było wpłacać dolary na wioskę indiańska. Wraz ze wzrostem kasy Indian moglibyśmy kupować lepsze mikstury i lepsze produkty w Handlarzu.

No to tyle... proszę o komenty :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
niedopracowane jest ten pomysł jak diabli! można się pojedynkować raz na miesiąc i w ogóle czekać taki szmat czasu! Tyle jest tych Wyjątków i ograniczeń, że nie opłacało by mi się tam iść! Po co mam płacić 130% dolców za przedmiot dostępny w pracy? I po co mam wydawać z 4 tysiaki na to by mnie wpuścili???

Powinno być prościej: Przychodzimy do takiej wioski i mamy strażnika który za wejście żąda np. 2 skury bobra, ale jednorazowo!!!

I od tej pory będę mógł już tam zawsze wchodzić, bez opłat, ale gdzie jest haczyk? Otóż, żeby odblokować możliwości jakie dawałaby nam ta wioska trzeba będzie kasę, ale na to, a nie za wejście... W obozie powinny znajdować się inne możliwości niż te co kolega opisał:
1) Pierwszą z tych możliwości były by osobne questy w tipi rady starszych (coś na wzór saloonu) , można by było dostać ubrania niedostępne w sklepach (laska dżentelmena) lub takie przedmioty które dużo kosztują.
2) Drugą rzeczą byłby namiot szamana w którym można by było wykupić mikstury zwiększające prędkość na mapie, energię i zdrowie na określony czas (np na 5h). Jednak, aby odblokować mikstury zwiększające prędkość o np 20% trzeba było by wpłacić kasę w namiocie wodza (pkt 4)
3) Handlarz byłby miejscem gdzie można by było kopić KAŻDY PRODUKT niezależnie od levela!! Warunek byłby jeden: Produkty których szansę na znalezienie wynoszą 1% i są dostępne przy trudnych pracach były by baaardzo drogie, a produkty dostępne od 1 lvl tyły py baaardzo tanie ;) no i żeby odblkowac produkty dostępne trzeba będzie wpłacic trochę kasy Wodzowi ;) (punkt 4)
3) Namiot wodza byłby miejscem w którym można by było wpłacać dolary na wioskę indiańska. Wraz ze wzrostem kasy Indian moglibyśmy kupować lepsze mikstury i lepsze produkty w Handlarzu.

No to tyle... proszę o komenty :)

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa

koń by się uśmiał

jakie mam do tego uwagi i czemu tak się śmieje?
oto moja odpowiedź:
1.nie czytałeś regulaminu
2.ograniczenia muszą być inaczej gra by była nudna
3.2 skóry bobra to za mało (skóry pisze się przez ,,ó")
4.nie można wymyślać tego typu budynków z qestami, co do tych przedmiotów to kicha.Laska dżentelmena jest po to aby ją zdobyć(jest już quest z laską).
5.administracja wyraźnie powiedziała że nigdy nie będzie mikstur na energię, a na życie są zapowiedziane w mapie drogowej 2010(nie znasz regulaminu działu).Mikstur na szybkość na pewno nie będzie bo by było za łatwo.
6.z tymi towarami do kupienia dla każdego ,,niezależnie od levela''
to się najbardziej uśmiałem (serio).Dlaczego się uśmiałem?Chyba nie muszę tłumaczyć.
7.buhabuhahahahabuhahahahaha
 

DeletedUser

Gość
Gość
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa

koń by się uśmiał

jakie mam do tego uwagi i czemu tak się śmieje?
oto moja odpowiedź:
1.nie czytałeś regulaminu
2.ograniczenia muszą być inaczej gra by była nudna
3.2 skóry bobra to za mało (skóry pisze się przez ,,ó")
4.nie można wymyślać tego typu budynków z qestami, co do tych przedmiotów to kicha.Laska dżentelmena jest po to aby ją zdobyć(jest już quest z laską).
5.administracja wyraźnie powiedziała że nigdy nie będzie mikstur na energię, a na życie są zapowiedziane w mapie drogowej 2010(nie znasz regulaminu działu).Mikstur na szybkość na pewno nie będzie bo by było za łatwo.
6.z tymi towarami do kupienia dla każdego ,,niezależnie od levela''
to się najbardziej uśmiałem (serio).Dlaczego się uśmiałem?Chyba nie muszę tłumaczyć.
7.buhabuhahahahabuhahahahaha

nie będą komentował twoich nubskich uwag ponieważ ten pomysł i tek nie wejdzie w życie... ale chciałbym cię zobaczyć jak bulisz wodzowi 10tys dolarów za jednorazowe wejście do jego wioski ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
po pierwsze kto powiedział że 10 tys.
na pewno nie wejdzie, bo gdyby miało wejść już przerzucili to do działu ''propozycje możliwe do wprowadzenia''
co do tych "nubskich" uwag to świetnie stosuje się tu przysłowie ''mądry głupszemu ustępuje'' (mądry to ja;))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie

Mi się te bronie i wymiana towarów nie podoba, za bardzo uprościło by to grę!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej żeby było jaki produkt i w jakich ilościach do wymiany np. 1 sztabka srebra na 2 dynamity
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
nie lubię pomysłów z wioskami indiańskimi, ale ten mi się podoba :)

Jestem na TAK :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak dobrze wyjasnione ale jpg. na mapce to udoskonalic na bardziej takie jak miasta zeby sie nie zucalo w ekran a wymiany na bardziej jak sklep
 

DeletedUser

Gość
Gość
na TAK
ładnie opracowany pomysł widać że przemyślany ale niestety prawdopodobnie nie wprowadzą go do gry://
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozwalił mnie ostatni obrazek::DD:::DD:.Ale pomysł jest dobry,ale powinno być tych wiosek niewiele,bo to by zawaliło całą mapę.Sporo było pisania i tworzenia przyznam :).Mi się najbardziej podoba pomysł zamiany przedmiotów(fajna rzecz).TAK!!Ale nie wiem po co Wauppe żrący kwas:D???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł super nareszcie będzie więcej czerwonych twarzy:) Ale tak poza tym ciężko mi się to czytało nie wiem czemu może było by lepiej jak byś to trochę streścił :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł mi sie podoba dlatego że lubie indian.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł super nareszcie będzie więcej czerwonych twarzy:) Ale tak poza tym ciężko mi się to czytało nie wiem czemu może było by lepiej jak byś to trochę streścił :)

nie zabardzo się da::(:
to temat rozbudowany
 
Status
Zamknięty.
Do góry