Wisła Kraków-Karabach Agdam

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19899
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra ten mecz ?

  • Wygra Wisła Kraków

    Głosy: 13 50,0%
  • Mecz zakończy się remisem

    Głosy: 1 3,8%
  • WYgra Karabach Agdam

    Głosy: 12 46,2%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser19899

Gość
Gość
12802757079037.jpg

Mecz na stadionie Hutnika:
29-07-2010 godz. 20:00

Faworytem są Wiślacy
:cool:
Transmisja w TV:http://satkurier.pl/news/57292/futbol-w-telewizji-29072010.html
Tranmisja Internetowa , proszę kogoś o podanie linku ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
A Jaga to pies, no nie??

Wisła poradzi sobie, raczej nie musimy się martwić, chyba że wywiną numer jak rok temu :(
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Zaraz wstawie Jage :p
Przypominam TFUU wypluć by tn mecz nie był taki jak z Levandią Talin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygra Karabach Agdam. Innego wyjścia nie widzę. Ale za to jest temacik na koncie dexterixa. Brawo...

EDIT: i co? i co? a nie mówiłem? HAHAHA ten mecz pokazuje poziom polskiego futbolu. Słabi nie są, ale grać im się nie chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Też zaznaczyłem że wygra Karabach :D Podsunę pomysł wiśle. 11 piłkarzy z tego Karabacha są warci ok. 100 tys. €. To nie problem i wisła powinna ich wykupić i ustawić z nich 11 haha:D Skoro sami sobie nie radzą . . .
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Już wiemy czemu Wisłą nie była mistrzem... Zaraz się mogą posypać komentarze, że to Jop dał mistrza Lechowi, ale tak samo Przyrwowski dał Wiśle 3, a nie 1 punkt.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
No i po co było to splunięcie?? Fatalna postawa Wisły, po 15 minutach przełączyłem na Jedynkę, aby oglądać lekkoatletykę. Teraz czekamy na rewanż i pogrom.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Może w końcu się pozbierają ;p W sumie to był ich pierwszy mecz..
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Może w końcu się pozbierają ;p W sumie to był ich pierwszy mecz..

Może za kilkanaście lat, kiedy Wisłę będzie stać na wykupienie Interu Mediolan, bądź takiego innego klubu. Na razie muszą oszczędzać kasę na ten cel, więc najlepiej, jeśli nie polecą do Azerbejdżanu.

A tak nawiasem: zawsze się zastanawia, dlaczego piłka nożna jest naszym narodowym sportem. Może czas na zmiany ( siatkówka, piłka ręczna, lekkoatletyka )??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może za kilkanaście lat, kiedy Wisłę będzie stać na wykupienie Interu Mediolan, bądź takiego innego klubu. Na razie muszą oszczędzać kasę na ten cel, więc najlepiej, jeśli nie polecą do Azerbejdżanu.

A tak nawiasem: zawsze się zastanawia, dlaczego piłka nożna jest naszym narodowym sportem. Może czas na zmiany ( siatkówka, piłka ręczna, lekkoatletyka )??

Zapomniałeś o jednej dyscyplinie w której jesteśmy zdecydowanymi faworytami(obecnie bronimy tytułu Mistrza Świata), a nasza liga jest najmocniejsza na Świecie - Żużel
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bendzie 1:0 dla wisły i karne.
I wygrana wisły
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Zapomniałeś o jednej dyscyplinie w której jesteśmy zdecydowanymi faworytami(obecnie bronimy tytułu Mistrza Świata), a nasza liga jest najmocniejsza na Świecie - Żużel

Przede wszystkim, ale jego to już nie wymieniałem, bo naprawdę mało kto interesuje się nim, a wolą sobie z niego robić jaja. No, ale jak to mówią: Cudze chwalicie...

EDIT: Miałem na myśli, że tutaj mało kto się interesuje. Wiem doskonale, że na mecze Polskiej Ligi potrafi przyjść więcej ludzi, niż na mecze Ekstraklasy. Zresztą, co ma tu piernik do wiatraka, czyli temat o piłce nożnej do żużla? Radzę założyć inny temat lub odświeżyć stary.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Myślałem, że po wczorajszym meczu już nic mnie nie zmartwi ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry