World of tanks

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Gram pod nickiem DudkovPL, narazie jeżdżę Pz II ale za ok.3 miechy spodziewam sie Tygryska II.


EDIT: Już się nie spodziewam. Gra strasznie się nudzi i przestałem grać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26948

Gość
Gość
Ja także gram,mam KW ale nie mogę się doczekać isów....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram pod nickiem Tukoshi87. Na razie mam M37(haubica usa) I chyba T28/T46 z Rosji ale za 2-4 miesiące będę już miał w garaży Pięknego IS lub IS3 jak sie uda.A tak poztym jak ktos ma kompanie to bardzo bym prosił o zaproszenie. Prosze w tej sprawie pisać do Gracza Tukoshi na Arizonie , Blackfoot'cie(niewiem jak to napisać) i Cheyenne

PS. Szukam miasta na Arizonie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cicho się zrobiło. Ja przestałem grac tak w czerwcu, ale znów zacząłem i to głównie dlatego, że wprowadzono wiele nowości. Jedna z nich to dodanie TD w USA co bardzo mnie cieszy, bo właśnie teraz w nie poszedłem i jak narazie T40. Mój nick w grze to whister. Czekam na wypowiedzi innych, bo zero dyskusji tu jest :(
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Grałem,może zagram mam konto z SU-85B,Hetzerem i Grille,przeciętniaczek,na Stuga zbierałem


@UP

Amerykańskie TD to syf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Amerykańskie TD są jednymi z lepszych. Na początku owszem to syf, ale od tieru IV są bardzo dobre.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatecznie muszę z przykrością stwierdzić, że nie ogarnąłem tej gry.
 
Ja ostatecznie muszę stwierdzić że gra jest po prostu nudna. Nic nowego. Amerykańskie wozy to jakiś żart, 70 % to prototypy nie używane bojowo podczas 2 WŚ. M3 Lee powinien być dużo słabszy, w realu czołg ten był kupą złomu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zainstalowałem, ale za bardzo sobie nie pograłem... Strasznie mi tnie -.- Zanim się załaduje bitwa, to już albo koniec, albo jak się załaduje to ... poruszam się w tempie ślimaka :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najwidoczniej nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi :gwizd: Chodziło o lagi :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli masz lagi to wystarczy zmniejszyc ustawienia grafiki do minimum a jeśli to nie pomaga lub to zrobiłeś to sobie odpusc, bo masz za słabego kompa. Tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie gra jest swietna, obecnie mam łape w gipsie i wrzesien poszedł do piachu, kupiłem złoto i jest cacy ::DD:. obecnie mam tylko amerykańskie czołgi: T1 HT, M6- oba w elicie i prawie na max rozbudowany T29.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra bardzo ciekawa. Bardzo dobry pomysl by wprowadzic walki czolgow jako mmorpg. Gram juz miesiac i gra mnie naprawde wciagnela. Jak narazie mam A-20, T-34, SU-85, czyli same ruskie :p. Jesli jeszcze ktos o tym nie slyszal, nie gral to zachecam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry