Wrestling - gale ppv

  • Rozpoczynający wątek Ledaro11
  • Data rozpoczęcia

Jaka jest wasza ulubiona gala ppv

  • Royal Rumble

    Głosy: 10 27,8%
  • Elimination Chamber (No Way Out)

    Głosy: 0 0,0%
  • Wrestlemania

    Głosy: 16 44,4%
  • Backlash

    Głosy: 0 0,0%
  • Extreme Rules

    Głosy: 1 2,8%
  • The Bash

    Głosy: 0 0,0%
  • SummerSlam

    Głosy: 2 5,6%
  • Night of Champiosn

    Głosy: 0 0,0%
  • Hell in a Cell

    Głosy: 3 8,3%
  • Bragging Rights

    Głosy: 0 0,0%
  • Survivor Series

    Głosy: 2 5,6%
  • TLC:tables,ladders and chairs

    Głosy: 2 5,6%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Informacje o Royal Rumble


Tutaj opisujemy co ciekawgo zdarzyło się na poszczególnych galach ppv.Ostatnią galą było Royal Rumble.



Proszę o nie dyskutowanie w tym temacie od tego jest http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=247493&posted=1#post247493



30 osobowy royal rumble mecz wygrał Edge.

Mickie James pokonała Michele McCool

Christian pokonał Ezekiela Jacksona

Randy Orton przegrał z Sheamusem

The Miz wygrał z Mvp

Undertaker pokonał Reya Mysterio

Nastepna gala to Elimination Chamber.Kto będzie miał pierwszy jakies informacje nie pisze.



*Informacje z wwe.com i z obejrzenia RR na stronie dailymotion.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W skrócie:)
RR wygrał Edge po nudnej walce, głupia gadka Punka na początku, dziwaczne wyrzucenia z ringu, Edge bez formy, w końcówce gdyby Cena nie kopnął Edga podczas próby Spear a go wyrzycił siła rozpędu to by wygrał
Mickey w kilka sekund pokonała Michele i dała jej tortem w twarz
Christian pokonał Ezekiela Jacksona w brutalnej walce podczas kiedy Ezekiel cały czas dominował.
Randy Orton przegrał z Sheamusem przez DQ za atak Codyego na Shamusie
The Miz wygrał z Mvp - dziwna walka która Miz wygrał przypadkiem
Undertaker pokonał Reya Mysterio - nawet dobra walka ale poprzednia była o wiele lepsza, szkoda że w końcówce Rey poszedł na West Caost Pop, mógł go wykończyć innym ciosem:)

21 lutego będzie Elimination Chamber:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Informacje o gali Elimination Chamber


John Cena,Triple H,Randy Orton,Ted DiBiase,Sheamus i chyba Kofi Kinghston to szóstka zawodników z Raw, a ze SmackDown Szóstka zawodników ze SmackDown:

The Undertaker,John Morrison,R-Truth,CM Punk,Chris Jericho,Rey Mysterio


W związku z tym, że w walkach kwalifikacyjnych do Elimination Chamber odpadli Shawn Michaels i Batista, niewykluczone że writerzy szykują jakiś program dla tej dwójki, a stawką ich ewentualnego pojedynku byłoby miejsce na WrestleManii w jednej z walk o mistrzostwo (pamiętajmy że w ostatnich latach jedna walka o pas mistrzowski była toczona w formule "Triple Threat Match")

*Informacje z wrestlefans.pl i wwe.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie trochę z innej beczki, skąd w pozyskujecie takie informacje i drugie na jakim kanale oglądacie ??
Przepraszam was za napisanie w innym temacie o tym Undertakerze, ja oglądam wrestling, co prawda nie znam się jeszcze tak świetnie ( oglądam dopiero coś koło miesiąca na extrim sport.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie trochę z innej beczki, skąd w pozyskujecie takie informacje i drugie na jakim kanale oglądacie ??
Przepraszam was za napisanie w innym temacie o tym Undertakerze, ja oglądam wrestling, co prawda nie znam się jeszcze tak świetnie ( oglądam dopiero coś koło miesiąca na extrim sport.

Informacje same przeciekają z WWE i są w internecie, nawet konkretnych stron Ci nie mogę podać bo sam ich nie mam, trzeba poszukać trochę.
Ja nie oglądam na żywo:) nie ta godzina dla mnie
a można obejrzeć na zywo m. in. na justin.tv i live-wrestling.tk
 

DeletedUser

Gość
Gość
Informacje o gali Elimination Chamber

Przepraszam za opóźnienie,ale dostałem bana na dwa tygodnie..


Walkę EC z rosteru Raw wygrał John Cena,lecz (nie wiem dlaczego,Spaletti chyba napisze)po walce przyszedł Mr,McMahon z Batistą i wyznaczyl walkę Cena vs. Batista o pas wwe.Batista po wejściu na rig wykonał speara i wygrał.

Walkę Ec z rosteru Smackdown wygrał Chris Jericho.

Walkę tag teamową div,Gail Kim & Maryse vs. Michele McCool & Layla wygrały te drugie;)

Walkę o pas Interkontynentalny Kane vs. Drew McIntyre wygrał McIntyre.

I walke o pas U.S. wygrał The Miz.


*Informacje z wwe.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A więc tak:)
Galę otworzyła walka o pas WWE którą po 45 minutach wygrał Cena, poprzez STF na HHH. Jednak za interwencję Ceny w sprawy Vince vs Hart, dostał w nagrodę kolejną walkę o pas którą przegrał z Batistą po Batista Bomb. Walka była przeciętna, chodź obfitowała w kilka fajnych akcji, np. Ted uderzył Ortona stalową pałką w głowę po czym go odliczył, Orton wykonał DDT na zewnątrz ringu HHH po czym ten nie mógł przez dobre kilka minut wstać.

Drugą walką była walka o pas IC między Kane a Drew McIntyre, najsłabsza walka gali, Kane dominował cały czas, w końcówce Drew uderzył palcami w oczy Kana i wykonał po chwili Future Shock DDT uzyskując zwycięstwo.

Trzecią walką miała być Kim vs Maryse, ale Vicki zadecydowała inaczej i była walka tag team. Walka jak na divy bardzo udana i szybka. Wygrały Michele i Layla po tym jak Maryse odmówiła zmiany z Kim. Po walce Maryse zrobiła French Kiss na Kim i trzeba poczekać na ich pojedynek o pas.

Kolejną walką była walka o pas US między MVP i Mizem, średnia walka, bardzo szybka i techniczna, w samej końcówce Show znokautował MVP i pozwolił mu wygrać. MVP popisał się kilkoma niezłymi akcjami typu Belly to Belly suplex z najwyższej liny, Ballin Elbow czy Overhead Suplex

Na zakończenie była walka o pas WHC którą wygrał Y2J. Walka najlepsza na tej gali. Dużo zwrotów akcji i popisowych akcji. W samej końcówce z pod ringu wyszedł HBK i wykonał SCM na Undertakerze a Y2J bezproblemowo go odliczył, a HBK tylko patrzył ze spokojem.

Gala ogólnie dobra, chodź ciekawi fakt że obydwa pasy są w posiadaniu SmackDown!

Następna gala odbędzie się 31 marca w Phoenix, Arizona a będzie to WrestleMania XXVI, w której zobaczymy MinB, Batistę, Y2J i Edga którzy mają zagwaranowane miejsce w niej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Planowanych jest już sporo walk.


John Cena zmierzy się z Batistą.

Egde zmierzy się z Y2J'em.

Bret z Vincem

Oczywiście RR Div o miano Divy roku.

Money in the bank match i znamy wszystkich zawodnikow : Christian,Dolph Zigller,Shelton Benjamin,MVP,Jack Swagger i Evan Bourne.Nie będzie Cm Punka co mnie bardzo cieszy,gdyż nie wygra on Money in the bank matchu proaz trzeci z rzędu.

I Undertaker zmierzy się z HBK'iem w walce na zasadach Streak vs. Career,czyli ten kto przegra kończy karierę.

Po ostatnim SmackDown zostala dodana jeszcze jedna walka na Wrestlemanie 26.Mistrzowie Tagteamów the Big Show i The Miz zmierza sie z Johnem Morrisonem i R-Truthem.

Bedziemy mieli tez walke Triple H vs Sheamus

Randy Orton vs Cody Rhodes vs Ted dibiausi(wiem,że źle napisałem;)
*Informacje z wwe.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Panie i Panowie.Z ogrąmną radością podaje wam wyniki największej gali sprortowej ekstrawagansy.Mowa o Wrestlemani 26

R-Truth i John Morrison przegrali z ShowMizem.

Randy Orton vs Cody Rhodes vs Ted Dibiosi(wiem,zła pisownia;))Wygrał człowik który słynie ze swoich inicjałów.Wygrała Żmija,Randy Orton.

Money in the Bank.Pomimo moich spekulacji i Spalletiego żaden z naszych faworytów nie wygrał.Nieoczekiwanie wygrał Jack Swagger.

Triple H vs Sheamu.Wygrał Hunter.

Cm Punk vs Rey Mysterio.Wygrał mister 619.

Bret "The Hitman" Hart pokonał Chairmena wwe.

Edge vs Cris Jericho.Totalnie się zalamałem jak stół komentatorki po spearze na Crisie.Lecz bylo to już po walce:(I WCC został Cris Jericho:(

10-Diva Tag Team wygrały zawodniczki hellowe.

Undertaker pokonał HBK'a i zakończył karierę Shawna.Rest in peac Shawn;)

Batista przegrał z Ceną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
chyba nie do końca opisana ;] nie ma najważniejszych dwóch walk ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyniki gali Wwe Extreme Rules

World Heavyweight Title Jack Swagger vs Randy Orton - Wygrał Jack Swagger

WWE Championship Last Man Standing John Cena vs Batista - Wygrał Jasiek

Jeśli CM Punk przegra, traci włosy Rey Mysterio vs CM Punk - Wygrał Cm Punk po interwencji Joey'a Mercury'ego który przy swoim powrocie zasili (ił) S.E.S

Street Fight Sheamus vs HHH - Wygrał Celtic Warior ponieważ wcześniej zaatakował Triple H'a na zapleczu.HHH trafił do lekarza i mimo pewnych urazów walczyl z Sheamusem.Jednak te urazy były zbyt silne.

Steel Cage Match Edge vs Chris Jericho - Wygrał The Rated "R" Superstar Edge

Dark Match Kofi Kingston vs Dolph Ziggler - Zwycięzcą okazał się być Jamajczyk.


Teraz odejdę trochę od tematu,ale ta informacja jest ważna.Otóż dnia 26.04.10 odbył się Draft 2010.Brand Raw wzbogacił się o:Johna Morrisona,R-Trutha,Edga i o Chrisa Jericho,zaś Smackdown o:Kelly Kelly,Big Showa,Kofiego Kingstona i Christiana.

*Informacje:wrestlefans.pl,wwe.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
AAA

W wrestlingu moim ulubionym wrestlerem Jeff Hardy.Ma fajny Finisher.::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja może odświeżę nieco ten temat wynikami Tables Ladders and Chairs:rolleyes:

Fatal four way TLC mecz o pas wagi ciężkiej,w którym uczestniczyli Kane(obrońca pasa),Rey Mysterio,Alberto Del Rio oraz Edge,który zwyciężył ta walkę,zostając po raz 10 w swojej karierze mistrzem świata(posiadał 4 razy pas WWE i 6 razy pas wagi ciężkiej).

The Miz obronił swój pas WWE przed Randy'm Ortonem w Table meczu,po interwencjach Alexa Rileya.

W triple threat Ladder meczu o pas interkontynentalny zmierzyli się Dolph Ziggler(obrońca pasa),Jack Swagger i Kofi Kingston.Walkę zwyciężył Dolph Ziggler,poszerzając tym samym rekord czasowy w posiadaniu tego pasa.

John Cena pokonał Wade Barret'a w Chairs meczy,wykonujac mu FU na ułożone w dwóch rzędach krzesła i przypinając go.

John Morrison Został pretendentem do pasa WWE pokonując Sheamus'a w ladder matchu.

Mistrzowie tag-teamowi Santino Marella i Vladimir Kozlov obronili swoje tytuły w walce z Heath Slater'em & Justinem Gabrielem poprzez dyskwalifikicję(tuż po rozpoczęciu walki nexus wbiegło na ring i pobiło Santina i Vladimira).

W mistrzostwie Div Natalya z pomocą Beth Phoenix obroniła swój tytuł w Divas Tag-Team Table meczu przeciwko Team'owi LayCool(Mishele McCool & Layla).
 
Status
Zamknięty.
Do góry