Wschód czy zachód???

  • Rozpoczynający wątek Caroluss
  • Data rozpoczęcia

Wschód czy zachód???

  • Wschód

    Głosy: 40 43,5%
  • Zachód

    Głosy: 23 25,0%
  • Środek

    Głosy: 29 31,5%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka strona mapy jest lepsza wschód czy zachód. Na wschodzie jest o wiele więcej miast, natomiast na zachodzie jest parę miast. Co więc wybrać miasto na wschodzie czy na zachodzie? Jedno jest pewna jeżeli chcesz atakować innych to lepiej na wschodzie masz wtedy blisko do każdego miasta jeżeli jednak prowadzisz spokojny tryb życia to weź zachód jest tam mało miast wszędzie daleko.
Piszcie jak wy myślicie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wszchód-miasta są skupione w niewielkiej odległości, więć można szybko dotrzeć np. na zakupy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol ale załozyłeś temat :D wszedzie na mapie jest to samo, nieważne czy jestes na wschodzie czy na zachodzie, wszędzie są te same prace... ale gdybym miał wybierać to... hmm wybrał bym chyba środek bo jest blisko do zachodu i wschodu :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol ale załozyłeś temat :D wszedzie na mapie jest to samo, nieważne czy jestes na wschodzie czy na zachodzie, wszędzie są te same prace... ale gdybym miał wybierać to... hmm wybrał bym chyba środek bo jest blisko do zachodu i wschodu :p

tu nie chodzi o prace, tylko o miasta.. zobacz sobie jak wygląda wschód, a jak zachód na mapce..

ja bym wybrał środek, ale lekko na zachód :D
 

DeletedUser9432

Gość
Gość
Ja wolę wchód, przynajmniej jest gdzie się wyspać, zrobić zakupy...
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja bym wybral pólnoc :) bo tam jest blisko wszedzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja od samego początku nie ruszam się z mojej kratki. Siedze na środku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy co wolisz jeżeli chcesz skupiać się na pracach to zachód a jeżeli na pojedynkach to wschód
 

DeletedUser

Gość
Gość
wschód jest dla prawdziwych twardzieli, zachód dla tych co udają twardzieli ale na wschodzie są przeciętni a na środku wszędzie blisko :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja Proponuje Środek,Ponieważ Miasta Się Szybko Rozwijają Oraz Jak Dla Mnie Nie Ma Problemu ,Że Ktoś Mnie Napadnie xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Realu poszukiwacze przygód i bogactw wybierali zachód (więcej złota, zwierzyny) a spokojni osadnicy szukający lepszego życia w Nowym Świecie wschód (spokojna praca rozwinięty przemysł, handel) ale The West wszędzie tak samo więc twój wybór:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Realu poszukiwacze przygód i bogactw wybierali zachód (więcej złota, zwierzyny) a spokojni osadnicy szukający lepszego życia w Nowym Świecie wschód (spokojna praca rozwinięty przemysł, handel) ale The West wszędzie tak samo więc twój wybór:D

Akurat na s5 jest odwrotnie. Zachód jest dla spokojnych osadników, a wschód jest prawdziwym Dzikim Zachodem, gdzie w każdej chwili możesz być napadnięty i złupiony.

Ja mieszkam na wschodzie i jestem zadowolona. Nie trzeba daleko szukać miasta, w którym można trochę poekspić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zachód :
Mało miast "-"
Można poszaleć taki prawdziwy "Dziki Zachód" Wszędie daleko ale dużo się dzieje. "+"

Wschód :
Dużo miast "+"
Mało dzikiej przyrody "-"

Wychodzi na to że środek...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie wschod i srodkek kontynentu. Zachod jest słabo zaludniony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam mój dom gdzie moja farma, a o farmę łatwiej na wschodzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaś na 9s świecie panuję prawdziwy "Dziki Zachód ":)
Wiem bo sam tam założyłem miasto :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry