Wszyskie prace

  • Rozpoczynający wątek marianek1004
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Było dużo tematów takich jak "Czy da się wykonywać wszystkie prace" itp.
Dzisiaj nie miałem co robić i to obliczyłem dla własnej ciekawości :
No więc tu jest link do wszystkich prac
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=3045
więc oznaczam liczbami jakie prace dzięki moim obliczeniom mogę wykonywać przyjełem sobie że mając 99lvl mam 101 cech i 336 umiejętności oczywiście wykonując wszystkie zadania i będąc poszukiwaczem , a i jeszcze przy najlepszych przedmiotach bądź kompletach prace od 1 do 50 nawet nie będę pisał gdyż ja za same najlepsze rzeczy możemy wykonywać więc zacznę od pracy 51 , a i jeszcze prace które mógłbym wykonać oznaczę literką "V" a jak jakiejś pracy nie będę mógł wykonać to napiszę ile mi brakuje no wiec zaczynamy :
51- V 52-V 53-V 54-V 55-V 56-V 57-V 58-V 59-V 60-V 61-V 62-V 63-V 64-(-40) 65-V 66- 67-V 68-V 69-V 70-V 71-V 72-V 73-V 74-V 75-V 76-V 77-(-17) 78-V 79-V 80-V 81-V 82-V 83-V 84-V 85-V 86-V 87-V 88-(-99) 89-V 90-V 91- 92-V

Dopiero teraz zauważyłem że nie ma pracy 66 :D
A i jeszcze zapomniałem powiedzieć jak bym rozłożył umiejętności , no wiec:
cechy : Zręczności :51 i Charyzma:50
Umiejętności : Chowanie się :200 Taktyka :13 Strzelanie:65 Pływanie:20 Dowodzenie: 28 Budowanie:10
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
powiem szczerze że nie zrozumialem o co Ci chodzi z tymi V napisz wyraźniej :d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podałem link do wszystkich prac i praca 51to Naprawa wozów osadników literka "V" oznacza że tą pracę mógłbym wykonać jak bym rozłożył wszystkie umiejętności i cechy tak jak na pisałem na samym dole.
 

DeletedUser

Gość
Gość
V to prace które można robić. Tak czy siak zanim dojdzie się do 99 levelu można kupić praktycznie cały ekwipunek potrzebny do tych prac, pozostaje tylko pytanie o to w jakiej kolejności je rozkladać, bo np. Zręczność i Charyzmę można dawać na zmianę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc nie da się. To wiadomo od początku gry. Ona jest tak stworzona. I po co to robiłeś. skoro znamy odpowiedź? Nie wiem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po to np. żeby każdy wiedział że mimo że się nie da zrobić wszystkich prac , zabraknie tylko nie wiele do tego
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak, niewiele
zaledwie 100pp
skoro już wiedzieliśmy, że nie da się... to po co posty nabijasz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc nie da się. To wiadomo od początku gry. Ona jest tak stworzona. I po co to robiłeś. skoro znamy odpowiedź? Nie wiem...

widocznie chciał pokazać ile da się maxymalnie robić prac w TW (powiedzmy że więcej odblokować się nie da, nie licząc reskillu)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kronog ma rację pokazać chciałem ile się da prac wykonać , a ty od razu na mnie atak to jak Ci się nie podoba to po proś administrację niech temat usunie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś chciał się podzielić tym nad czym pracował i uszanujcie to, że poświęcił na to czas, zawsze znajdzie się tacy co tylko obrażają i wytykają palcami a sami nic nie robią, zero kreatywności.
marianek1004 - co do samego pomysłu nie jest taki zły tylko nasuwa się pytanie czy najpierw wpakować wszystko w chowanie się(dzięki czemu mielibyśmy odblokowane wszystkie prace wymagające tej umiejętności) czy też dawać jakoś na przemian. Przy takiej postaci raczej trzeba być skazanym na życie poza miastem bo w pojedynkach by się nie dawało rady.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy można np. nabić 99lvl i zrobić sobie RESKILLA ;]
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
A ja zaraz policze ile miała czarnulka rozdanych bez bonów i wtedy się zobaczy.
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
No policzyłem razem z cechami wyszło mi 825 pkt umiejętności. 101 cech tyle wyjdzie napewno.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodałeś pkt umiejętności i cech które się dostaje za zadania??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, czy jest sens dawać 10 punktów w budowanie, ponieważ do bardziej zaawansowanych prac (budowa posiadłości, wydobycie ropy) można ją zastąpić dowodzeniem, które jest przydatne także w innych pracach
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
A kluczem do wszystkich prac są jedne umiejętności te żółte czyli np. Handel , Obchodzenie się ze zwierzętami , Dowodzenie zauważcie , że przy prawie każdej pracy jest taka umiejka sprawdżcie na weststatsie jeśli nie wierzycie:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry