Wyścig szczurów, czy uprzejma rywalizacja ?

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie. Czy wraz z wprowadzeniem 120 lv nastąpi wyścig szczurów (tak jak było z 99 lv) o to kto pierwszy będzie top. Czy będzie to zwykłą rywalizacja bez oszukiwania ?

Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat.

Jeżeli będzie trzeba to dodam ankietę ale jeszcze nie teraz.
 

DeletedUser4283

Gość
Gość
po tym co widze na s1 to wyścig może nie tyle co szczurów, bo to mądre zwierzęta ale wyścig głupców po trupach :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spacja po, nie przed kropką, wykrzyknikiem, pytajnikiem itp...

O jakim oszustwie mówisz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spacja po, nie przed kropką, wykrzyknikiem, pytajnikiem itp...

O jakim oszustwie mówisz?

Być może przesadziłem z "oszustwem". Chodziło mi o "umawianie" się graczy, np. o przegranie pojedynku (miało to miejsce między Pogim a Spidim podczas wbijania 99lv. na s1) byle by tylko zdobyć exp. i być top1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyścig szczurów!
Na s8 pierwszy w panteonie z 100lvl ma bana. Jestem przekonany, że to za nieuczciwe wbijanie expa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wyścig szczurów, nikogo nie będzie obchodziło jak, ważne że będzie 120 lvl i TOP1
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Na s7 Binox też jest top 1, ma bana, aczkolwiek nie wiem czy ma to jakiś związek z nieuczciwym nabijaniem expa. Na s1 jest póki co najwięcej ludzi z ponad 99lvl, bo już 5 strona Panteonu się otworzyła niedawno.
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
s4 ProDjBlasT uciekl na 102 lvl, podczas gdy reszta miala 100 i tez ma bana, bo jak dla mnie to dziwne by bylo to, ze w jeden dzien ludzie wbili 10k expa+ legalnie, podczas gdy ja jestem w stanie legalnie maks troche ponad 1k wbic ;/
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Żaden problem 10k było wbić, ja np zachowałem zadania z rajdu czyli trochę pracy + pojedynki i 10k dziennie :)
 

DeletedUser18323

Gość
Gość
po tym co widze na s1 to wyścig może nie tyle co szczurów, bo to mądre zwierzęta ale wyścig głupców po trupach :|

Wypraszam sobie...
pawie 8000expa do 100lvl wybilem z questów które są ogólnodostepne, jakieś 1200exp z prac a reszta z pojedynków i bitw fortowych zaledwie. Nie każdy kto wybija się szybciej niż inni, musi być od razu oszustem.
Rozumiem, że przez niektórych po prostu zazdrość przemawia...
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
10k expa za pojedynki dziennie? A skąd tyle energii?? Już nie mówiąc o pracach do tego...?:mel:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
10k expa za pojedynki dziennie? A skąd tyle energii?? Już nie mówiąc o pracach do tego...?:mel:


Z energią nie ma problemu. Nakupił sobie świątecznych cukierasów i cały czas doładowuje. A na brak kasy 99-levelowcy raczej nie narzekają.
 
Te bany to skandal po prostu...
Gdybym szybciej mial ten 99 lvl... :/
mam teraz 98. Gdybym rowno wystartowal do sto-dwudziestki... :/
Jeszcze nie mam zuzytych premek automatyzacja + szybsza engergia... Dodatkowo cukierasy swiateczne... Ew. kupno za tego sms'a tego nie szczesnego premium... Nie plujcie sie tak, ze "oszukuja". Wystarczy pomyslec...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapomnieliście o jednym, zostały wprowadzone prace której dają olbrzymią ilość expa jak na przykład Występ z Buffalo Billem, to wbicie lvl w ciągu dnia lub dwóch nie robi problemu.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Zapomnieliście o jednym, zostały wprowadzone prace której dają olbrzymią ilość expa jak na przykład Występ z Buffalo Billem, to wbicie lvl w ciągu dnia lub dwóch nie robi problemu.

Olbrzymia? mniej niz 190 za 2h ;C
 

DeletedUser

Gość
Gość
W nowej aktualizacji niech odrazu podniesą próg do 180 albo i nawed do 200 lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to będzie wyścig szczurów. Przecież każdy chce być na top1.
Więc jak mówiłem to będzie wyścig z oszukiwaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry