Wyścig szczurów, czy uprzejma rywalizacja ?

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to będzie wyścig szczurów. Przecież każdy chce być na top1.
Więc jak mówiłem to będzie wyścig z oszukiwaniem.

Mów za siebie. Mi wcale nie zależy żeby być w top1, ale jestem w stanie zrozumieć, że inni zrobią wszystko aby być najlepszym.
 

DeletedUser16700

Gość
Gość
Oj ale marudzicie :p
Wystarczy ustawione bitwy wykonywać.Zgarniać po 1500 pkt. doświadczenia oczywiście plus pojedynki to poziom szybko się wbije.
A z tym top to fakt głupi wyścig i na co mi szybko wskoczyć na topkę skoro gra znów zacznie robić się nudna bo stanę w miejscu hmm.
Lepiej grać sobie powoli bez ścigania się i dla zabawy :)


Pozdrawiam Andrzej (",)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj ale marudzicie :p
Wystarczy ustawione bitwy wykonywać.Zgarniać po 1500 pkt. doświadczenia oczywiście plus pojedynki to poziom szybko się wbije.
A z tym top to fakt głupi wyścig i na co mi szybko wskoczyć na topkę skoro gra znów zacznie robić się nudna bo stanę w miejscu hmm.
Lepiej grać sobie powoli bez ścigania się i dla zabawy :)
zgadzam się z tobą a poza tym wbić 100 lvl w 1 dzień to nie problem jak ktoś ma dużo dziennego bonusu widziałem kolesie co miał ponad 9000 exp na dzień za bonus miał fote .:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja widziałem screena ze zdaje się 99999 doświadczenia, nawet wiem jak łatwo fabrykować takie zrzuty ekranu :)
 

DeletedUser9765

Gość
Gość
Jakoś nie wieżę w te 9k expa bonusu, bonus dzienny to okolo 10% expa które zrobisz w 24 h, nie sądze żeby koleś zrobił 90k expa.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Wyścig wyścigiem, ktoś zdobędzie TOP 1, pomyśli sobie "teraz mogę odpocząć, jestem top" ale niee, bo jak przestanie expić to straci swoją pozycje i jedynie zostanie po nim ślad w panteonie.
Z jednej strony teraz każdy może byc top 1, a z drugiej nie warto walczyć o top skoro potem nie mozna iść na zasłużoną emeryturkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyścig wyścigiem, ktoś zdobędzie TOP 1, pomyśli sobie "teraz mogę odpocząć, jestem top" ale niee, bo jak przestanie expić to straci swoją pozycje i jedynie zostanie po nim ślad w panteonie.
Z jednej strony teraz każdy może byc top 1, a z drugiej nie warto walczyć o top skoro potem nie mozna iść na zasłużoną emeryturkę.

Można ale tylko w wypadku jeżeli osiągnąłeś 120lvl w doświadczeniu:mel:.
Ale fakt, w reszcie rankingów (p. umiejętności,pojedynki,miasta) to emeryturki się nie uzyska.:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To z bonusem jest możliwe, ponieważ koleś w jeden dzień z 87 poziomu wskoczył na 99.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się tam nie przejmuję miejscem w rankingu :p, mi tylko zależy na nowych punktach po każdym awansie. Tylko w panteonie pozostanie ślad, kto był kiedy na 120 lvl. a ranking będzie dalej leciał, bo exp jest naliczany nawet po 120 lvl. Tak więc jeśli ktoś odpuści grę, to i tak spadnie. Już nie będzie tak jak na 99, że pozostawał ranking wg. kolejności wbicia ostatniego poziomu i ewentualne zmiany w przypadku skasowania konta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyścig bez ograniczeń pędzenie na złamanie karku byleby być w top1 tyle powiem, oszustwa oczywiście będzie ich ile wlezie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na s7 Binox też jest top 1, ma bana, aczkolwiek nie wiem czy ma to jakiś związek z nieuczciwym nabijaniem expa. Na s1 jest póki co najwięcej ludzi z ponad 99lvl, bo już 5 strona Panteonu się otworzyła niedawno.

to był ban za wulgaryzmy :p

A w tej bajce były smoki ?::)):

heh widzę specjaliści tutaj :eek:j:

dla wiadomości niedowiarków - przed 1.30 była możliwość, że na trudności powyżej 50 z NPC dostawało się od 300 do nawet 600 expa za omdlonego NPC
także ciastka, pierniczki, krakersy i voila do przodu
 
Status
Zamknięty.
Do góry