Wyatt Earp' s Colt Buntline vs Smith&Wesson Shofield Jessiego Jems' a

  • Rozpoczynający wątek henry19981
  • Data rozpoczęcia

Która broń lepsza?

  • Jessie Jemes

    Głosy: 32 33,7%
  • Wyatt Colt Buntline

    Głosy: 63 66,3%

  • W sumie głosujących
    95
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak w temacie, która broń lepsza ?

Edit, dam obrażenia :)

Jessie Jemes: 96-148
Wyatt Colt Buntline: 124-126
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Buntline ma chyba mniejszy rozrzut i jest bardzo legendarny ;)

PS. Przez przypadek dałem na jamesa w ankiecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Buntline lepszy.
Chyba, że na obronę to radzę Ci wziąć Sholfielda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja widziałem pojedynki obu pukawek, i chyba Jessie lepszy, ale to jest tylko moje zdanie ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyatt, mniejszy rozrzut, legenda Westa, no i wyższe średnie obrażenia;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
web jest nudny, walisz po reku 215-220 a po ramionach 245- 250 :)

sam mam weba na dwoch swiatach ale z sentymentu nie zamieniam go na jessego chociaz mam mozliwosc :) gdybym mogl, chetnie zamienilbym na peacemakera billego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagłosowałem na Jessiego Jamesa.
Ma on większy rozrzut i można naprawdę mocno trafić przeciwnika.
No i jest on rzadko spotykany,a WEB ? Pukawka,która prawie na każdej BDB wpada...już mnie nudzi ich widok :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem na Niemieckim West jak gracz JJ walnął 440 w RAMIĘ !
 

DeletedUser

Gość
Gość
daj screena, sam nie zadalem hitu powyzej 400dmg zlotym coltem a mam 300 strzelania, mysle ze jest to niemozliwe nawet trafiajac w glowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem szczerze,że jak dla mnie najlepszą bronią jaką można mieć to Siekiera Boona.Powód ? Ciosy nieziemskie.Na świecie 1 i 13 widziałem ciosy -512.
A bronie strzeleckie...ja tam ich nie lubię :D
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Niemożliwe, żeby tyle walnąć w ramię. Niemożliwe, impossible, unmöglich, haiwezekani. W głowę nie ma mowy, a co dopiero bark. Strzel 440 w łeb Billy'm to szczerze pogratuluję (widziałem max. kilka pojedynków nim, więc może i nim się nie da ;) ). To, co widziałeś to zwykły fake.

Co do tematu. Osobiście posiadam na jednym świecie WEB'a i Złotego Colta (bardzo zbliżony obr. do SJJ). W kwestii bonusów o wiele lepszy jest WEB, przydaję się w ataku, a Jessie nie :p. W kwestii obrażeń... Zależy co kto lubi. W Bantlajnie podoba mi się bardzo walenie hitów oddalonych od siebie o max. 8obr. Można szacować wyniki pojedynków w zależności od trafień :). Nigdy nie zawiedzie, pewny jak szwajcarskie zegarki. Schofield'em jednak można pokusić się o wyższy wynik, ma pole do popisu. Minusem jest oczywiście również negatywne pole... może być trochę jak z siekierą czy maczetą. 8 x słabszy cios i przegrasz nawet ze zwyczajnym odpowiednikiem. Lecisz na wynik? SJJ. Chcesz mieć pewność, że przegrałeś przez umki? WEB ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
moj kumpel na s10 coltem peackmarka billa ciachnal w glowe 425 to najlepszy hit na tym swiecie.teraz nie mam screena bo mi cos mi imageshack nie dziala
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem szczerze,że jak dla mnie najlepszą bronią jaką można mieć to Siekiera Boona.Powód ? Ciosy nieziemskie.Na świecie 1 i 13 widziałem ciosy -512.
A bronie strzeleckie...ja tam ich nie lubię :D



Proponuje zacząć grać na s4 lub pooglądać sobie moje raporciki :eek:kul:

Co do SJJ i tym "strzałem" za 440 w ramię to jest to NIEMOŻLIWE !
Jak SJJ przekroczysz 400 w głowę to gratuluję ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje zacząć grać na s4 lub pooglądać sobie moje raporciki :eek:kul:

Co do SJJ i tym "strzałem" za 440 w ramię to jest to NIEMOŻLIWE !
Jak SJJ przekroczysz 400 w głowę to gratuluję ::D:


Również potwierdzam że to brednie:mel::mel:,złota szabla,czy colt mają max hit około 400 w głowę i to fuksem. SJJ ma max obrażenia takie jak szabla/colt. Jedynie siekiera boone'a zadaje takie hity :p (sam dostałem od npc raz w łeb za 504 hp : D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje zacząć grać na s4 lub pooglądać sobie moje raporciki :eek:kul:

Co do SJJ i tym "strzałem" za 440 w ramię to jest to NIEMOŻLIWE !
Jak SJJ przekroczysz 400 w głowę to gratuluję ::D:

pan ansłeł jak zawsze ma racje :D ja mam JJ i w głowe powyżej 400 raczej się nie da przyłądować ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem na Niemieckim West jak gracz JJ walnął 440 w RAMIĘ !

daj screena, sam nie zadalem hitu powyzej 400dmg zlotym coltem a mam 300 strzelania, mysle ze jest to niemozliwe nawet trafiajac w glowe.
Proponuje zacząć grać na s4 lub pooglądać sobie moje raporciki :eek:kul:

Co do SJJ i tym "strzałem" za 440 w ramię to jest to NIEMOŻLIWE !
Jak SJJ przekroczysz 400 w głowę to gratuluję ::D:

Również potwierdzam że to brednie:mel::mel:,złota szabla,czy colt mają max hit około 400 w głowę i to fuksem. SJJ ma max obrażenia takie jak szabla/colt. Jedynie siekiera boone'a zadaje takie hity :p (sam dostałem od npc raz w łeb za 504 hp : D)

pan ansłeł jak zawsze ma racje :D ja mam JJ i w głowe powyżej 400 raczej się nie da przyłądować ;;)


Na niemieckich serwerach jest już (od dawna) aktualka 1.30, więc pewnie nowe itemy i nie wykluczone, że 120 lvl, ciągle ładując w strzelanie + do tego wykupione umiejki za premium i wg. mnie możliwe jest walnięcie 440 dmg :)

Co do itemów : one są na prawdę potężne. Widziałem pasek, który daje +30 do strzelania :p

PS. spodnie są mocniejsze.


@Topic : Więc wg. mnie i mojego toku rozumowania to.. JJ jest "ciutkę" lepszy, jeśli mamy do czynienia z pojedynkowiczem, który dobrze trafia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam, że nie odpisywałem. Co do strzału 440 to koleś był Top1 strzelania.
Moim zdaniem jest to możliwe, na św5 kolega w głowę 390 i nie miał za dużo strzelania...

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
daj screena, sam nie zadalem hitu powyzej 400dmg zlotym coltem a mam 300 strzelania, mysle ze jest to niemozliwe nawet trafiajac w glowe.


Trejo ma dość dużą ilość strzelania a i tak nie trafił :)


Poza tym na niemieckim serwie aktualka jest od niedawna wiec jeszcze +99 lvl się nie rozkręciły
 
Status
Zamknięty.
Do góry