dyskusja Wydłużenie czasu omawiania propozycji

Czy omawiane propozycji gry powinno trwać dłużej?

  • TAK

    Głosy: 8 50,0%
  • NIE

    Głosy: 8 50,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Proponuję, żeby propozycje dotyczące gry były dłużej omawiane.

Najczęściej chcę się wypowiedzieć w tematach, które już są zamknięte.

W komentarzach możecie wrzucać sugerowany przez Was termin.

Zgodnie z ustaleniami - wydłużenie do 90 dni

//Moderacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kruK629

Członek obsługi gry
Proponuję, żeby propozycje dotyczące gry były dłużej omawiane.

Najczęściej chcę się wypowiedzieć w tematach, które już są zamknięte.

W komentarzach możecie wrzucać sugerowany przez Was termin.
Proszę o doszczegółowienie propozycji i podanie wartości o jaką miałby być wydłużony czas.
 
W czym widzisz "wywalone"?
Propozycja nie jest pełna i poprosiłem o konkretny czas, aby została podana przez osobę zgłaszająca propozycje
Na czym polega propozycja? Na 100% wyręczeniu TW?
Może jeszcze TW chce, żeby przyszedł gracz i zmienił wszystko w kodzie?
Najlepiej za darmo.

Propozycja jest po to, żeby można było ją poddać ogólnej dyskusji.

Co więcej chciał zrobić tutaj burzę mózgów, żeby propozycja została głębiej omówiona, aby wspólnie dojść do konkretnego terminu.
"W komentarzach możecie wrzucać sugerowany przez Was termin."

Z pewnością liczył, że wypowie się ktoś z administracji dając jakieś konkretne sugestie.
Bo kto jak nie administracja ma najlepszy dostęp do statystyk forum i wie w jakie dni jest najwyższa aktywność?
Taki termin nie może być tak po prostu losowy. Termin powinno się dobrać na podstawie retencji.

"Proponuję, żeby propozycje dotyczące gry były dłużej omawiane.

Najczęściej chcę się wypowiedzieć w tematach, które już są zamknięte."

Co otrzymał w zamian?

Odrzucenie propozycji.

"Proszę o doszczegółowienie propozycji i podanie wartości o jaką miałby być wydłużony czas."


Dał propozycję z ankietą.
Termin można było dostosować wspólnie w komentarzach.
Konkretny termin nie ma żadnego wpływu na przebieg ankiety.

Każdy widzi, że forum jest mało aktywne. Więc jaki sens prowadzić tutaj obóz z auschwitz?
Prowadząc taką, a nie inną politykę - zniechęcacie do siebie tylko ludzi.
Może taki właśnie jest plan? Sabotaż thewesta.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Na czym polega propozycja? Na 100% wyręczeniu TW?
Może jeszcze TW chce, żeby przyszedł gracz i zmienił wszystko w kodzie?
Najlepiej za darmo.

Propozycja jest po to, żeby można było ją poddać ogólnej dyskusji.

Co więcej chciał zrobić tutaj burzę mózgów, żeby propozycja została głębiej omówiona, aby wspólnie dojść do konkretnego terminu.
"W komentarzach możecie wrzucać sugerowany przez Was termin."

Z pewnością liczył, że wypowie się ktoś z administracji dając jakieś konkretne sugestie.
Bo kto jak nie administracja ma najlepszy dostęp do statystyk forum i wie w jakie dni jest najwyższa aktywność?
Taki termin nie może być tak po prostu losowy. Termin powinno się dobrać na podstawie retencji.

"Proponuję, żeby propozycje dotyczące gry były dłużej omawiane.

Najczęściej chcę się wypowiedzieć w tematach, które już są zamknięte."

Co otrzymał w zamian?

Odrzucenie propozycji.

"Proszę o doszczegółowienie propozycji i podanie wartości o jaką miałby być wydłużony czas."


Dał propozycję z ankietą.
Termin można było dostosować wspólnie w komentarzach.
Konkretny termin nie ma żadnego wpływu na przebieg ankiety.

Każdy widzi, że forum jest mało aktywne. Więc jaki sens prowadzić tutaj obóz z auschwitz?
Prowadząc taką, a nie inną politykę - zniechęcacie do siebie tylko ludzi.
Może taki właśnie jest plan? Sabotaż thewesta.
Zaczne od początku uznałem tą propozycję za niepelna i dlatego otrzymala status zgodny z regulaminem. Napisałem do autora z prośbą o podanie konkretnej wartości.

Zgodnie z regulaminem działu propozycji
"do kasacji - Pomysł niezawierający ankiety lub zawierający niejasną ankietę; pomysł opisany szczątkowo, zbyt ogólnie; niepoprawna nazwa tematu - autor ma 3 dni na poprawienie propozycji zgodnie z regulaminem. W przypadku braku zmian, wątek zostanie skasowany po upływie 3 dni od nadania tagu."

Pomyśl jak każdy warty rozważenia tylko propozycja powinna zawierać o ile konkretnie ma być to zmienione: o godzinę, o dzień, tydzień miesiąc. Wobec braku takich danych, dodałem odpowiednią adnotację

Polecam baczne czytanie regulaminu forum oraz działu propozycji.
 
Nie zgadzam się, zwiększenie czasu trwania dyskusji nad pomysłem nic nie zmieni, ponieważ to obrazuje aktywność ludzi na forum gry. Co z tego, że dasz rok, czyli 365 dni, to nic nie wniesie. Pomyśl teraz, że event w grze nie trwa jak do tej pory, a właśnie jest aktywny dłużej, co to da ? Nie na tym polega wydarzenie określone ramami czasowymi. Jest czas zmian i koniec oferty, jak wszędzie. Tak samo tutaj, możesz coś zmienić, ale dopasuj się do reguł, jakie tu panują, zmobilizuj zespół, aby oddał głos za lub przeciw. Staję po stronie moderacji, bo to Autor wątku powinien sam zadbać o przejrzystość tematu i kolokwialnie mówiąc o jego transparentność, a nie starać się naginać zasady, reguły do własnych potrzeb.
 

Toro Rosso

Blada Twarz
Zgadzam się według mnie Ciekawy Pomysł bo Sam Mam Sporo Pomysłów na Nowe Sety,Eventy,Loterie i na Sporo Nowych Rzeczy co bym wprowadził na TW np odnośnie Fortów,Pojedynków a także odnośnie kolejnych Leveli na TW,Odnośnie Przygód i Bitew na Gallifrey
to weź jakiś zapodaj na Propozycje
 
bo 100 Dni było by lepsze bo więcej Graczy na różne opinie było by podzielonych jedni byli by za drudzy przeciw a większość nie miała by zdania ze względu,że Gra umiera i trzeba więcej Migracji wprowadzić
Ja bym wprowadził drogi kumplu nieograniczony czas na omawianie projektów, wtedy każdy nowy gracz miałby możliwość się wypowiedzieć. Sam mam kika pomysłów na tę grę, dodałbym nowe rzeczy i eventy, np set mojej Igusi Gogusi Świątecznej co dodaje więcej cech dla graczy, oraz nowe eventy i nowe wydarzenia, a także nowe ubrania i wydarzenia z Polskimi Tenisistkami. Pozdrawiam Cię kumplu :D
 
Do góry