Wyróżnienie dla polskich serwerów

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

Jak już zauważyliście, jesteśmy drugim serwerem po becie, który otrzymuje nowości, aktualizacji.... (nie dotyczy eventów).
Zostaliśmy wyróżnieni, dzięki Waszemu zaangażowaniu w grę, wyszukiwaniu błędów oraz szukaniu rozwiązań.

W związku z tym, otrzymaliśmy budżet na drobne nagradzanie Was za wasz wkład. W każdym miesiącu wybierzemy dwie osoby, które mocno angażowały się wraz z TWT w usprawnianie gry. Szczególnie chodzi o aktualizacje, które odbywają się co dwa tygodnie.

Nagrodą jest 250 obligacji oraz ranga na forum "Tester miesiąca"

Jak wybieramy dwie osoby, które zostaną nagrodzone?
TWT (szczególnie osoby zajmujące się błędami - Darius II, Krzyzakp oraz ja), będziemy wybierać dwie osoby na podstawie:
- zgłoszonych błędów
- pomocne wyszukiwanie rozwiązań (jak np. który skrypt i dlaczego psuje obraz po aktualizacji)
- testowanie wraz z nami aktualizacji po jej wejściu (nie chodzi o godzinę)

Co to oznacza?
Oczywiście, zmiana języka na serwerach jest widoczna gołym okiem dla każdego. Ale znalezienie ukrytych błędów, które utrudniają grę, jest sztuką. To samo dotyczy znalezienie rozwiązania przy zaistniałych błędach.

Jak sprawdzać?
W ogłoszeniu zawsze jest umieszczona lista planowanych usprawnień, nowości, poprawek. Jeśli ktoś chciałby szersze informacje od nas otrzymać, wystarczy napisać do supportu lub poruszyć temat na forum w odpowiednim dziale.
Lista stanowi coś w rodzaju przewodnika.

Jak zgłaszać błąd?
Błąd należy zgłosić w tym dziale forum, tak aby pozostali gracze również o nim wiedzieli. Podczas testowania można też zadawać pytania do mnie, gdyż zazwyczaj jestem na kilku światach, gdzie również testuję.

Dziękujemy za Wasze oddanie i wsparcie dla The West.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Drodzy Gracze,

w tym miesiącu chcielibyśmy wyróżnić aż 4 osoby. Wszystkie osoby bardzo mocno i intensywnie poszukują błędów oraz pomagają w rozwiązywaniu ich.

Dodatkową, szczególną nagrodę, za zaangażowanie w projekt otrzymuje Kserdel, który po za obligacjami otrzyma drobny upominek od TWT. Proszę o zgłoszenie po nagrody wszystkich lipcowych wyróżnionych testerów.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry