Wyszukiwanie w rankingu umiejętnosci

  • Rozpoczynający wątek aniol22
  • Data rozpoczęcia

podaba sie pomysl?

  • Tak, bardzo by to pomoglo

    Głosy: 21 29,2%
  • Nie, ja nie wybieram budowniczych

    Głosy: 2 2,8%
  • Nie, na co to komu

    Głosy: 43 59,7%
  • nia mam zdania róbcie co chcecie

    Głosy: 6 8,3%

  • W sumie głosujących
    72
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chcialbym zaproponowac wyszukiwanie w rankingu umiejętnosci.


moim zdaniem powinno byc tak:



a jest tak:



Ta opcja pomogla by w wybieraniu np: budowniczego miasta czasem sie zdarza ze ktos chce byc budowniczym tylko po to aby zasiąść w radzie miasta i klamie ze ma 50 pkt na budowe a tak naprawde ma 10 i to by wlasnie ulatwilo sprawdzenie czy dany gracz nie oszukuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
A może ktoś nie chce żeby każdy znał jego umiejętności? No właśnie... głos na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy atakowaniu każdy mógłby sprawdzić ile kto ma umiejętności i wtedy oceniłby czy uda mu się go pokonać. A tak to zawsze jest jakieś zaskoczenie :F. Zły pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE – Poprzednicy maja rację.
Inną sprawą była by możliwość pokazania sowiego statusu wybranym graczom.
Widziałem gdzieś na zagranicy jakiś patat na to ale nie mogłem go rozgryźć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem napewno na nie. to moze zrobic ranking kto ma ile w banku i w porteflu hajsu, zeby bylo wiadomo kogo atakowac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo zły pomysł. Właśnie dlatego nie dano tu wyszukiwarki, aby nie szło przeglądać statystyk każdego gracza. Moim zdaniem to, co widzimy obecnie - czyli statystyki najlepszych graczy w danej umiejętności - też nie powinno się tu znaleźć. Zamiast aktualnej tabeli dałbym inną, wygodniejszą. Dam znać, jak opracuję screena.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Również na nie. Ja do sprawdzania przyszłych mieszkańców używam opcji "publikuj statystyki" na pl.weststats.com i proszę o przesłanie linka do mnie. Dociekliwi radni i założyciele mogą tego spróbować. Gdyby podobna, opisana przez Ciebie opcja znalazłaby się w grze, w rankingu zawadiacy i żołnierze (i nie tylko) znacznie ułatwiliby sobie grę wybierając tylko graczy z gorszymi statami, z którymi na 100% wygrają.

Jeszcze raz: grube NIE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również na nie - zbyt łatqwe ułatwienie dla przeciwnika...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę chwalić się swoimi umiejętnościami wszystkim i myśę, że jest więcej takich osób.
Zdecydowane nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sry żę tak powiem ale to dno
możesz sobie zobaczy jakie ktoś z pojedynkowiczów ma staty a on możę twoje bezsensu jestem na nie:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
niee absolutnie Czemu? chceszkogoś wyzwać na pojedynek >wpisujesz jego nick w rankingu i wiesz ile ma pkt. strzelania etc. - wiedząc jakie ma pkt. pracy i broń nie jest trudnością znaleźć sobie ofiare losu - a tak to zawsze zaskoczenie on rdzawą brzytwę , ja mam rdzawy sztylet i przegrałem. Czemu? Bo ja mam 5 pkt. siły uderzenia a on 20 ;] proste jestem przeciw...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie głosuje bo dzieńki temu ktoś by znajdował słabyh pojedynkowiczów i ih atakował
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie najlepiej jak by nikt nie wiedzial jakie sie ma skile i w co je sie daje gra polega na zaufaniu a jak ktos oszukuje to juz jego sprawa i jego sumienia.:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł chyba bez dłuższego przemyślenia .NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
po prostu powinno sie zlikwidowac cała te czensc rankingu takie jest moje zdanie.:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie, bo nie chcę, żeby ktoś wiedział, w co pakuję umiejętności i znał moją taktykę, bo wiele osób co daje w jazde konną, nie wie w co dalej koło 25 lvla dawać, bo z jazdy konnej już się kończą dobre prace, a takto tylko sobie popatrzy, na kogoś umiejętności i już ma dobrą taktykę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry