Zółta chustka vs. Czarna opaska

  • Rozpoczynający wątek przmek7
  • Data rozpoczęcia

Co wybrać?

  • Zółta chustka

    Głosy: 13 56,5%
  • Czarna opaska

    Głosy: 10 43,5%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co polecacie do pojedynku?
Żółta chustka
+3 Charyzma
+13 Spr. manualna
+12 Zaskoczenie

czy

Czarna opaska
+11 strzelanie
+3 zaskoczenie

Walczę oczywiście bronią palną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wybral czarną opaskę poniewaz ma +11 strzelanie i te +3 zaskoczenie sam ją mam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz kasę na żółtą chustę to dozbieraj parę groszy i kup jeszcze czarną opaskę, sprawdzisz co Ci lepiej podpasuje, podczas walki. Żółta daje dużo zaskoczenia, jak chcesz atakować, przydaje się również do zadań, czarna daje zarówno do ataku jak i do obrony...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy czego Ci brakuje.
Jeśli masz mało zaskoczenia, a sporo strzelania, daj chustę. Jeśli masz spoooro zaskoczenia, a mniej strzelania, wez czarną.
Itemkami powinieneś "nadrabiać" braki w umiejętnościach.
Takie jest moje zdanie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz kasę na żółtą chustę to dozbieraj parę groszy i kup jeszcze czarną opaskę, sprawdzisz co Ci lepiej podpasuje, podczas walki. Żółta daje dużo zaskoczenia, jak chcesz atakować, przydaje się również do zadań, czarna daje zarówno do ataku jak i do obrony...

mam oby dwie, a co do skilli to mam nawet więcej zaskoczenia niż strzelanie więc zostawię sobie opaskę i nie będę jej sprzedawał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żółta chustka da ci:15 zaskoczenia i 3 taktyki
a czarna opaska:11 strzelania i 3 zaskoczenia.
Lepsza jest chustka choć nie możesz jednocześnie wykorzystać taktyki i zaskoczenia.
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
oszywiscie ze hustka :) do zaskoczenie dobra 'rzecz"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje zdanie jest takie... opaski są dla postaci walczących brońmi palnemi (opaski są takie 150-400$) a chusty dla walczących wręcz (droższe 2-4,5k$)... No i troszkę jest nie równo z cenami ale z ato chusty mają więcej bonusów niż opaski... Wybrał bym opaskę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry