Złamana łopata i problem z nią.

  • Rozpoczynający wątek krzysiekbedzio
  • Data rozpoczęcia

Czy jestem za tym aby Złamaną Łopatę można było wystawić na rynku ?

  • Tak

    Głosy: 23 59,0%
  • Nie

    Głosy: 9 23,1%
  • Mam inny pomysł na naprawienie błędu z tematu.

    Głosy: 1 2,6%
  • Nie rozumiem po co ...

    Głosy: 6 15,4%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, mianowicie mam problem z tytułową złamaną łopatą a dokładniej jej brakiem. Do rzeczy, skończyłem całą serie zadań Pachnie mi to skarbem i dostałem za to między innymi złamaną łopatę, następnie mając ją w eq przyjąłem zadanie Od starego do nowego z serii zadań Nadzieja umiera ostatnia, dalej zacząłem zbierać tytoń przez 2h ze złamaną łopatą w eq i po 2h dostałem sklejoną łopatę. Skutkiem uzyskania sklejonej łopaty było zniknięcie złamanej łopaty. Następnie spełniając wszystkie wymagania czyli sklejoną łopatę i wykonane 2h zbierania tytoniu niechcący zamiast zakończyć zadanie PRZERWAŁEM JE, konsekwencją tego było to, że nie mogłem ponownie przyjąć zadania z tego powodu, że aby przyjąć zadanie trzeba mieć złamaną łopatę którą straciłem robiąc sklejoną łopatę. Wreszcie, czy można zdobyć złamaną łopatę z innego źródła oprócz misji? Czy admini mogliby naprawić błąd np. żeby zamiast, że trzeba mieć złamaną łopatę w eq aby przyjąć zadanie trzeba będzie mieć skończoną serię zadań Pachnie Mi Tu Skarbem (z tej serii otrzymuje sie złamaną łopatę. Czy możecie mi pomóc w jakikolwiek inny sposób bylebym mógł kontynuować serię zadań Nadzieja umiera ostatnia ? :(
 

DeletedUser25933

Gość
Gość
2 złamane łopaty

Nie jednokrotnie spotkałem się z ludźmi, którzy mieli, po dwie, a nawet 3 złamane łopaty. Powpadały im w Wędrownym Handlarzu, jako że tam wpada losowy przedmiot.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
...

Wiem, z taką informacją też się się spotkałem, niestety po 3 miesiącach pracy w wędrownym handlarzu brak złamanej łopaty. ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na jednym ze światów długo robiłem wędrownego handlarza. Wpadły mi trzy lub cztery złamane łopaty niedługo po aktualizacji 1.31, potem już nic nie wpadło, ani na tym świecie, ani na innym, choć od tamtej pory myślę, że łącznie zrobiłem z 700-800 godzin wędrownego handlarza.
Obstawiałbym, że już od pewnego czasu nie można jej znaleźć w tej pracy.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Też kiedyś sprzedałem tą łopatę u handlarza, potem miałem problem z zadaniem, i musiałem się bawić w wędrownym handlarzu, na szczęście szybko mi wpadła mimo, że support pisał, że nie ma raczej innej opcji na jej znalezienie. Po aktualizacji może coś się zmieniło, ale wcześniej na pewno dało się ją wydropić z wędrownego handlarza lub spływu rwącą rzeką.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tylko zadanie sie pojawilo zrobilem ten sam bland i niestety przez kilka miesiecy bezskutecznie szukam tej zlamanej lopaty.
moim skromnym zdaniem tez uwazam, ze to zadanie przez ten "bland" jest skopane.
Ten temat byl juz na forum wielokrotnie poruszany i niestety admini nie wypowiedzieli sie w tym temacie procz tego, ze trzeba ja sobie poszukac ::(:





przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze na szwedzkiej klawiaturze
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
A mi się wydawało, że ludzie wypowiadający się tutaj podali jasne odpowiedzi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi się wydawało, że ludzie wypowiadający się tutaj podali jasne odpowiedzi...

Niestety NIE.
Dalej brakuje informacji czy ktokolwiek znalazl ta "zlamana lopate" po ostatnich aktualizacjach.
Ponadto czyz nie jest blendem to ze taki przedmiot jak "kawalek zlota" zdobyty w tym samym zadaniu i potrzebny do tego samego zadania mozna wystawic na targu, ale "zlamana lopate" juz nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18715

Gość
Gość
z Kawałkiem złota akurat się zgodzę, skoro jest unikatem i nigdzie go nie można znaleźć, to dlaczego można nim handlować a złamaną łopatą już nie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witaj voytas1980,

jedyną szansą na skończenie tego zadania przez Pana jest ponowne znalezienie złamanej łopaty. Szansy proszę szukać w pracach, np: w wędrownym handlarzu.

Pozdrawiam,
kosziłapek

Na obecną chwilę jest to Pana jedyna szansa na zakończenie zadania.
Być może w przyszłości złamana łopata będzie dostępna na rynku, ale to tylko przypuszczenie.

Pozdrawiam,
kosziłapek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Więc

Wszyscy się wymigują a naprawić błędu nie ma komu ! Czy to naprawdę tak wiele roboty ? Dodatkowo admini proszą nas abyśmy szukali błędów, a tu jak widać znaleźliśmy i zero odzewu ! hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
ostatecznie dostałem taką odpowiedz

Administracja nie ma możliwości wprowadzania zmian w grze. Robi to twórca gry.


Pozdrawiam,
kosziłapek

Błędy w grze i sugestie graczy są na bieżąco przekazywane twórcom gry, jednak to oni odpowiadają za to co jest, a czego nie ma w grze.
Rozumie Pana niezadowolenie. Niestety na obecną chwilę nie da się zrobić nic więcej niż to co napisałem we wcześniejszych odpowiedziach.
Jeżeli nie ma Pan więcej pytań proszę nie odpisywać na tą wiadomość.

Pozdrawiam,
kosziłapek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Wszyscy się wymigują a naprawić błędu nie ma komu !

Błąd? Jaki błąd?
Jedyny błąd jaki tu widzę, to błąd gracza, że anulował sobie zadanie niepotrzebnie. Skoro do przyjęcia zadania jest potrzebna złamana łopata, to chyba oczywiste, że aby ponownie przyjąć zadanie, będzie potrzebne co? Tak, złamana łopata. Nie wiem po co ktoś anuluje zadanie, ale skoro anulował, to widać miał ku temu jakieś powody. Jego sprawa. Ja tu błędu tak czy owak nie widzę nigdzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Błąd? Jaki błąd?
Jedyny błąd jaki tu widzę, to błąd gracza, że anulował sobie zadanie niepotrzebnie. Skoro do przyjęcia zadania jest potrzebna złamana łopata, to chyba oczywiste, że aby ponownie przyjąć zadanie, będzie potrzebne co? Tak, złamana łopata. Nie wiem po co ktoś anuluje zadanie, ale skoro anulował, to widać miał ku temu jakieś powody. Jego sprawa. Ja tu błędu tak czy owak nie widzę nigdzie.

powody czyli np. niechcący nacisnął przerwij
 

DeletedUser182

Gość
Gość
powody czyli np. niechcący nacisnął przerwij

Czyli żebyśmy się dobrze zrozumieli.
Ty kliknąłeś przycisk z własnej, nieprzymuszonej woli i masz pretensje do autorów gry?

"Panie prezesie, ja przypadkowo to ten ważny dokument co mi Pan dał, zamiast Panu skserować, to wrzuciłem do niszczarki. Mam nadzieję, że dział techniczny szybko naprawi ten błąd, bo tak się nie da pracować."
 

DeletedUser

Gość
Gość
wykonałem ponad 450 zadań i jest to jedyne z takim mankamentem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyjaśnienie

@Onufry chodzi o to aby móc naprawić wyrządzony błąd. Czyli po przerwaniu zadania znowu móc je przyjąć. Czyli nie :

"Panie prezesie, ja przypadkowo to ten ważny dokument co mi Pan dał, zamiast Panu skserować, to wrzuciłem do niszczarki. Mam nadzieję, że dział techniczny szybko naprawi ten błąd, bo tak się nie da pracować."

tylko

"Panie prezesie, ja przypadkowo to ten ważny dokument co mi Pan dał, zamiast Panu skserować, to wrzuciłem do niszczarki. Ale szybko naprawiłam swój błąd czyli skleiłam zniszczony dokument i skserowałam go, kopie wyszły idealnie i mogę kontynuować swoją pracę."

Prośba nasz jest prosta aby po zrobieniu sklejonej łopaty i przerwaniu zadania Od starego do nowego można było ponownie je przyjąć. ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma co się łudzić, że zostanie to zmienione::(:
Chyba, że zebralibyśmy sporo poparcia dotyczącego zmiany(np. poprzez ankietę)

@Onufry nie przyjmujesz do wiadomości, że faktycznie te zadanie jest skopane! Podam przykład: zaczynając je dopiero jak się pojawiło robiłem je w ciemno bez żadnego poradnika, więc nie wiedziałem że należy je zakończyć w danym czasie do tego ikona "zakończ zadanie" nie reagowała na klikanie. Wziąłem to za błąd ewentualnie za problem z przeglądarką, ale ikona "przerwij zadanie" zareagowała bezbłędnie. Niestety jakież było moje zdziwienie gdy się okazało,że już nie mogę ponownie przyjąć tego zadania. Więc moje pytanie brzmi dlaczego po kliknięciu ikony "zakończ zadanie" nie wyświetlał się komunikat " nie spełniłeś warunków zlecenia"? mogło to być niedociągnięciem po aktualizacji w której dodano to zadanie i oczywiście można było to uznać za błąd!

Panie prezesie ten ważny dokument co mi pan dał do skserowania niestety zniszczyłem gdyż przycisk "kseruj" nie działał postanowiłem zresetować kopiarkę niestety kopiarkę szlag trafił razem z tym dokumentem. Jak widać na wadliwym sprzęcie nie da się pracować!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry