Złote strzelby

  • Rozpoczynający wątek szymonj44
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za?

  • Tak

    Głosy: 15 31,3%
  • Nie

    Głosy: 33 68,8%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wpadłem na pomysł by przywrócić sumowanie bonusów złotych strzelb, ale bez obrażeń. Będą się tylko sumowały bonusy +2 atak +2 obrona, w ten sposób atak oraz obrona będą mieli wyrównane szanse. Podoba wam się? ;) Mi osobiście tak. :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wpadłem na pomysł by przywrócić sumowanie bonusów złotych strzelb, ale bez obrażeń. Będą się tylko sumowały bonusy +2 atak +2 obrona, w ten sposób atak oraz obrona będą mieli wyrównane szanse. Podoba wam się? ;) Mi osobiście tak. :)

Nie przejdzie byłem uczestnikiem niejednej bitwy fortowej kiedy bonus złotek się kumulował i bonusy były potężne nawet jeśli rozdzielić pomiędzy graczy tylko bonus +2 do ataku lub do obrony to i tak bonus byłby duży wyobraź sobie cały sektor na trawie np. nr. 3 w którym stoją same złotka- a tak się może zdarzyć złotko to nie jest teraz rzadki przedmiot na bitwach jak kiedyś.

Za duży bonus jestem na nie.
 
Zgadzam się z przedmówcą. Złotka nie są już aż tak rzadkie na bitwach, a bonusy byłyby zbyt wysokie.
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Nie przejdzie byłem uczestnikiem niejednej bitwy fortowej kiedy bonus złotek się kumulował i bonusy były potężne nawet jeśli rozdzielić pomiędzy graczy tylko bonus +2 do ataku lub do obrony to i tak bonus byłby duży wyobraź sobie cały sektor na trawie np. nr. 3 w którym stoją same złotka- a tak się może zdarzyć złotko to nie jest teraz rzadki przedmiot na bitwach jak kiedyś.

Za duży bonus jestem na nie.

Jestem na nie z powodów wymienionych wyżej...
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Moim zdaniem szybciej przeszło by sumowanie obrażeń niż tych bonusów, ale to nie jest dobre rozwiązanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sumowanie obrażeń jest wykluczone.Już teraz widzę złotko z bagnetem i strzały po 500 (ach,piękna perspektywa).
 

DeletedUser15638

Gość
Gość
Strzelba

A no to nie no bo jak by się walczyło na fortach bez sensu.:meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ustawi się na trawie 20 złotych strzelb przeciw 9 na baszcie i baszta momentalnie w 2-3 rundach leci na łeb i na szyję. Nie opłacało by się w ogóle stać na baszcie tylko od razu na trawę szybko sie ustawić i wymiana ognia
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
I tak dają one strasznie duże bonusy, a ma je prawie każdy z najlepszych graczy. Nie
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Zostało cofnięte nie po to aby przywrucić pozatym obrona będie zawsze wygrywać na rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry