Złoty colt - inny wymóg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14316
  • Data rozpoczęcia

Co Ci bardzej odpowiada?


  • W sumie głosujących
    136
Status
Zamknięty.

DeletedUser14316

Gość
Gość
Witam. Tak myślę sobie i myślę - po co mi ten pył z Wydobycia złota, który da się wystawić na targ? Na razie jest bezużyteczny, na razie...

Moja propozycja polega na tym, żeby o to ten pył zamienił potrzebne 10 pirytów do ozłocenia złotego colta. W czasie szukania tych 10 pirytów 2 pyły mi poszły z pracy, choć tylko jest szansa na niego 1% :p

A jak wy uważacie?

Pozdrawiam serdecznie,
Honda247
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi odpowiadało by 5-10 złotych pyłów bo jeden to za mało.To znacznie utrudniło by zdobycie colta,ale z drugiej strony pył można kupić na targu.Na razie się wstrzymam.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Lepiej by było z pyłem łatwiej uzbierać(chodzi mi o to że ja zbierałem 3 razy 100% motywacji w wydobyciu złota 10 pirytów)
Jak najbardziej na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak nie zmienią tych wymagań, a po za tym poprostu miales farta, bo niektórzy szybciej znajdą 10 pirytów niż ten pył... Na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm... ja się wstrzymam raczej już bym dał 100 pirytów bo ja mam 34 na składzie więc bym zbił majątek a złotych pyłów 15 ale można je kupić na targu. Ale z drugiej strony pasuje idzie się do gościa daje mu się 10 pirytów lub 1 złoty pył a on nam robi colta za 1000 ale podrobionego pif paf A pro po z gościem to ja wymyśliłem bo istnieją podrobione colty i strzelby i szable
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pirytem nie można niczego pozłocić, bo piryt nie jest złotem!

Piryt to tylko nadsiarczek żelaza (II), a więc niemożliwe jest jakiekolwiek pozłacanie przedmiotów gdyż z oczywistych względów, nie ma w pirycie ani grama złota.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za pirytem, bo pył można kupić na targu, i będzie łatwiej zdobyć złotego colta, a moim zdaniem taka broń powinna być ciężka do zdobycia, a nie jak np. DBS.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PIRYT TO NADSIARCZEK ŻELAZA NIE ZŁOTO!!!!!pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
PIRYT TO NADSIARCZEK ŻELAZA NIE ZŁOTO!!!!!pif paf

No cóż zawsze znajdzie się jakiś ktoś kto akurat się zna.
(W tym przypadku uczeń albo górnik który ma do czynienia ze złotem:))
Macie racje lepiej by był złoty pył.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Tak naprawdę to piryt też można sprzedać na targu, więc tu nie widzę różnicy, po za tym, że złoto jest trudniej wydropić, mi to jest w sumie obojętne, bo colta już mam, ale wszak ozłocić to ozłocić. Jestem za złotym pyłem, ale albo dwoma albo trzema bo 5 to bez przesady, porówna sobie ze słotą szablą, wtedy to ona będzie już całkiem banalna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
piryt jak go się zmieli wygląda jak złoty proszek
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
a ja bym był za 10 złotymi pyłami,
złoty colt to nie byle co, ale zauważcie, że jak są złotnicy, którzy pozłacają różne rzeczy to mało złota niby na to trzeba, ale to nie są całe przedmioty, tylko co najwyżej jakieś elementy
a na "zdjęciu" złotego colta widać dobitnie i perfidnie, że colt jest cały ze złota, również rękojeść, bęben, i lufa, nawet spust...
 
Status
Zamknięty.
Do góry