Złoty Rewolwer - Amunicja

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W tym temacie proszę wpisywać, tylko prace, czas i produkt z jakim pracowaliśmy w celu znalezienia amunicji do złotego rewolweru. Bez spamowania typu wreszcie się udało znaleźć bryłkę itp. Piszemy tylko na temat aktualnego etapu zagadki.
Po rozwiązaniu tego etapu, temat będzie można zamknąć/usunąć :D, a zdobyte informacje uzupełni się w głównym temacie.

Ochrona powozu pocztowego 22h - złoty rewolwer jako przedmiot. (pracuję nadal)
Sprzedaż broni Indianom 20h - słoty rewolwer jako przedmiot.
Prace wykonane przez inne osoby:
8 godzin służby w armii z nabojami jako produktem
8 godzin łowcy nagród z nabojami jako produktem
Ochrona dyliżansu pocztowego z różnymi przedmiotami: Rewolwer, obraz, klucz, złoto Azteków, pierścień, medal, paczka, trofeum, złota figura, eliksir, nawet z wiadrem do gaszenia i samą amunicją i nic.
Napad na pociąg z założonym rewolwerem - po 6 godzinach, żadnych efektów.
Plądrowanie zwłok z rewolwerem.

Próbowałem również ustawiać ekwipunkiem różne umiejętności powyżej 100pkt.
Strzelanie, handel, chowanie, dowodzenie, taktyka - brak efektu. Testowana była również naprawa powyżej 100pkt.

Yandrill, dzięki za masę testów różnych kombinacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
zloty rewolwer

Dwie godziny pracy przy plądrowaniu zwłok , z pistoletem w ekwipunku , i nic
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dwanaście godzin pracy przy plądrowaniu zwłok , z pistoletem w ekwipunku , i nie znalazłem złotej amunicji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie

Szukałem amunicji w ochronie dyliżansu pocztowego z różnymi przedmiotami i przede wszystkim z Rewolwerem.

przedmioty z którymi pracowałem :
obraz, klucz, złoto Azteków, pierścień, medal, paczka, trofeum, złota figura, eliksir, nawet z wiadrem do gaszenia i samą amunicją i nic.
pogłoski chodziły że musimy zebrać 6 szt. naboi,mam 10 szt a zadanie ani broń się nie pojawiła.

Będę sprawdzał dalej i próbował innych rozwiązań z innymi pracami.

Albo może sprawdźmy "Leśną Polanę" w różnych godzinach z różnymi przedmiotami lub z założonym rewolwerem.

Jeśli macie jakieś pomysły co do prac i przedmiotów,z którymi możemy pracować by Broń się nam pojawiło to proszę piszcie.

Dziękuje
Pzdr
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Witajcie

Szukałem amunicji w ochronie dyliżansu pocztowego z różnymi przedmiotami i przede wszystkim z Rewolwerem.

przedmioty z którymi pracowałem :
obraz, klucz, złoto Azteków, pierścień, medal, paczka, trofeum, złota figura, eliksir, nawet z wiadrem do gaszenia i samą amunicją i nic.
pogłoski chodziły że musimy zebrać 6 szt. naboi,mam 10 szt a zadanie ani broń się nie pojawiła.

Będę sprawdzał dalej i próbował innych rozwiązań z innymi pracami.

Albo może sprawdźmy "Leśną Polanę" w różnych godzinach z różnymi przedmiotami lub z założonym rewolwerem.

Jeśli macie jakieś pomysły co do prac i przedmiotów,z którymi możemy pracować by Broń się nam pojawiło to proszę piszcie.

Dziękuje
Pzdr

Hi, prace się nie kleją wiec podejdźmy do tematu z innej strony. Zamiast szukanić naboje , odlejmy je np z stali lub złota. Złoty pistolet jak z "goldfiger" strzelający złotymi kulami ;) Czyli w miejscu produktu piryt lub stal i nie koniecznie praca. Może SM lub inna umiejętność jest wymagana aby otrzymać zadanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20030

Gość
Gość
ja proponuję złote kule, chodzi mi oczywiście o te z general store za 6750$, może nawet 6 sztuk, w końcu złoty rewolwer jest bardzo cenny to i trzeba dużo wysiłku w jego zdobycie włożyć pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja proponuję złote kule, chodzi mi oczywiście o te z general store za 6750$, może nawet 6 sztuk, w końcu złoty rewolwer jest bardzo cenny to i trzeba dużo wysiłku w jego zdobycie włożyć pif paf

Ktoś to już próbował na angielskim forum są screeny posiadacza rewolweru i 6 złotych kul, nic się nie działo.
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Ktoś to już próbował na angielskim forum są screeny posiadacza rewolweru i 6 złotych kul, nic się nie działo.

Gdzie on złote kule wyczarował, chyba czegoś nie wiem ;) To nie mam pojęcia jak ugryźć to jabłko :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o naszyjnik złota kula dostępny w general store ::D:, gość kupił 6 takich ::DD:

ps. nie wiem czemu wszyscy uparli się na złotą amunicję :kak: złoty rewolwer rozumiem, ale nikt by nie był tak głupi i bogaty by strzelać prawdziwym złotem o_O, więc jeśli tak jest to zrobione w grze, to mój jest to poroniony pomysł pif paf.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11555

Gość
Gość
A ja tak sobie myślę... co jeśli w queście jest haczyk i np wykonując pracę handel z indianami, czy sprzedaż broni indianom z rewolwerem w ekwipunku nie przehandlujemy tej pukawki w zamian za jakieś badziewie :D:p Fajna sprawa by była :)
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Napad na pociąg z założonym rewolwerem - po 6 godzinach, żadnych efektów, ale za to znalazłem worek z kasą i maczetę :]

@ down

A dlaczego ma być akurat 6 złotych kul, skoro na pojedynek składa się 8 strzałów ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Heh to teraz trzeba kupic 6 metalowych kul i sprawdzic heh.
A tak serio zazwyczaj rewolwery były sześcio strzałowe , ale zdarzały sie 7 strzałowe.
W końcu to złoty rewolwer mimo iż wygląda podobnie do remingtona 1810
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomyślcie po co dostaliście młot kowalski z questa?
Może trzeba wykuć te naboje sam. I ja bym spróbował młot kowalski w okienku na produkty i wziąć prace wydobycie żelaza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może quest się pojawi dopiero kiedy na nasze światy wejdzie quest z mapą? może złoty proszek ma "ozłocić" naboje?

albo jak ktoś u góry pisał tylko, że nie przechandlujemy rewolwera za nabojety tylko np jakiś inny item (złote kula np) za gold naboje z indiańcami?<-jeśliby to ktoś sprawdził byłbym dozgonnie wdzięczny:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hah :p
Dobre :)

od razu mówię, że sory za spam. Może te naboje mają związek z nowym questem (na becie, który będzie prawdopodobnie wprowadzony z 1.29), w którym mamy mapę i (zapewne) skarb...
Może tym "skarbem" będą kule do tegoż pistoletu..
 

DeletedUser995

Gość
Gość
albo ubierając się w strój który jest na poczatku gry i trzeba zbierać tytoń
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hah :p
Dobre :)

od razu mówię, że sory za spam. Może te naboje mają związek z nowym questem (na becie, który będzie prawdopodobnie wprowadzony z 1.29), w którym mamy mapę i (zapewne) skarb...
Może tym "skarbem" będą kule do tegoż pistoletu..

Programiści twierdzą, iż zadanie na złoty rewolwer jest kompletne w wersji 1.28, więc nowości z 1.29 nie mają nic z tym wspólnego.

Może coś z naszyjnikiem Złotym lub srebrnym rewolwerem na leśnej polanie?

:ind::traper::meks:

albo ubierając się w strój który jest na poczatku gry i trzeba zbierać tytoń

Zamiast snuć niedorzeczne teorie, zajmijmy się pracami. Nie można się zrażać po kilku godzinach do danej pracy, gdyż np w transporcie amunicji spędziłem 2 tygodnie, przy połowie ryb kilka dni zanim coś się udało. Tak więc i teraz może dużo zależeć od szczęścia.

Co do umiejętności jedyna mająca sens w tym zadaniu to naprawa, jeśli ktoś ma jej ponad 100pkt może sprawdzić czy coś się dzieje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w związku ze skillami.

100 - chowanie się... nic
100 / 150 - dowodzenia...nic
narazie 64 ale jescze troche i sto do pułapek
 
Status
Zamknięty.
Do góry