z czego najlepsze przedmioty?

  • Rozpoczynający wątek kupie11
  • Data rozpoczęcia

jaka jaes najlepsza praca do przedmiotów

  • Naprawa powozów

    Głosy: 49 6,1%
  • Transport amunicji

    Głosy: 261 32,4%
  • Handel z indianami

    Głosy: 138 17,1%
  • Kucykowy ekspres

    Głosy: 50 6,2%
  • Misjonarze

    Głosy: 81 10,0%
  • Sprzedaż broni Indianom

    Głosy: 129 16,0%
  • Plądrowanie zwłok

    Głosy: 458 56,8%

  • W sumie głosujących
    806
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
to pokaz caly raport razem z okienkiem ze to twoje konto i najedz na tego deringera i wtedy zrob screena i wklej
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tą czapeczką to nic wielkiego ale żeby znaleźć przecyzyjnego deringa... trzeba mieć ogromnego farta... albo podrabiać screeny
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Nie trzeba miec az tak duzego farta na precyzyjnego deringera. A ja mysle ze raport jest prawdziwy
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Re

No rzesz kurcze belek po dłuższym czasie raporty sie usuwają i właśnie mi g wcieło ;/ No to nie udowodnię wam ;/ A jak chcecie wieszcie albo nie ja i tak go nosze przy sobie jak ktoś ciekawy to ja Świat 1 Nick Arturinho miasto Old Lucky Luke Cave Zapraszam :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem po co wogóle takie tematy się zaklada, a jeszcze do tego sondę. Wiadomo że najwartościowsze przzedmioty znajdziesz w pracach przy największym szczęściu.

A różne wartości itemów przez was znajdowanych są zależne od motywacji i losowości. Więc potem nie piszcie że przy szczęściu 60% w pracy znalazleś przedmiot za 700$, a w 80procentowej o wartości 400$.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Storm napisał:
Nie wiem po co wogóle takie tematy się zaklada
... po to, żeby sobie nabić posty :p

Ok, żeby nie wprowadzać spamu - ja jak narazie transport amunicji przerabiam (znalazłem już czarną opaskę :cool:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja raz znalazlem na wyrownywanie koryta rzeki precyzyjna proce (atak9-17):D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie chce się chwalić ale ostatnio zdobyłem:
kkkah0.png

:D:D

Fajny bajer. Przydały by mi się. Ja ostatnio zdobyłem Złoty Medal - jako żołnierz.
 

DeletedUser1927

Gość
Gość
Pawel.k1 tego nie znalazł tylko podrobił wiem o tym bo potem napisał że to podrobione a po drugie na da się znaleźć takich kozaków na żadnej z prac co pamiętam to na niemieckim forum umieścił zdjęcie że znalazł szlachecki materiałowy kapelusz na Pracy Napad na Powóz Pocztowy i do tego miał premium większy zarobek i myślę że to póki co najlepsze znalezisko w tej grze ale mogę się mylić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem po co wogóle takie tematy się zaklada, a jeszcze do tego sondę. Wiadomo że najwartościowsze przzedmioty znajdziesz w pracach przy największym szczęściu.

A różne wartości itemów przez was znajdowanych są zależne od motywacji i losowości. Więc potem nie piszcie że przy szczęściu 60% w pracy znalazleś przedmiot za 700$, a w 80procentowej o wartości 400$.

To ja ci powiem iz w pracy o szczesciu 20% znajduje identyczne przedmioty jak w pracy o szczesciu 60% (takiego mam pecha!) A minaowicie w pony expres po wielu godzinach pracy najleprza rzecz ktora wypadna kosztowala w sprzedazy ok 300$:/

Dla mnie najszczescliwszy jest transport amunicji :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi z transporu amunicji cały czas dropią rzeczy za które nie dostaje mniej jak 400$ a to czarny melonik, czarna muszka, szlachecka rozpinana koszula i czerwona koszula w krate oraz ostry floret(szkoda że ja mam w strzelanie)
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
ja z transportu mało zdobywam najlepszy to kamienny talizman raz sie trafił a tak to nic, niedawno zacząłem robić sprzedaż broni Indianom i za pierwszym razem wypadła mi proca huckleberr'yego a po niej rewolwer wiązkowy bez premium gram ale potem nic już nie wypadało tam dziś spróbuje z handlem z czerwonoskórymi może tam sie bardziej mi poszczęści
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja znalazłem jakis kamienny naszyjnik przy transportowaniu amunicji. Przynajmniej trochę $$$ wpadnie :D:D:D Rdzawego Floreta jeszcze znalazłem ale sprzedałem bo to broń ręczna a ja nosze strzeleckie i jakiś czarny kapelusz jeszcze. Narazie tyle, myślę że jeszcze cos wpadnie :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam plądruję zwłoki i nawet ładne rzeczy np.szlachecka czapka, zielona koszula w kratę i w 10 min.kawałek kartki część 2:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jeszcze

nie mam dostępu do transportu amunicji ale malutko mi zostało. Widzę też kucykowy express, do niego brakuje mi jakieś 70 pkt, widzę też transport więźniów, lecz do niego to mi około 90 pkt brakuje. Szkoda że jestem budowniczym, wolałbym być poszukiwaczem przygód, ale cóż...
 

DeletedUser279

Gość
Gość
kkkah0.png


papotrzcie na opis [rzedmiotu czyli jego staty i zobaczcie ze jest wyciety bo widac cien

jak najedziecie na jakis przedmiot i sie wyswietli ramka to ona jest przezroczysta i mozna latwo sprawdzic czy podroba

deringer ma po prawej na gorze slabo sciety rog, po co wy chcecie sie oszustwem popisywac?
 

DeletedUser10198

Gość
Gość
dobrą pracą jest transport amunicja ponieważ :
po 1 :dużo kasy
po 2 : szczescie duże
po 3 :doświaczenie najważniejsze ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry