Z czym kojarzy sie wam gra The West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3698
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3698

Gość
Gość
mi sie kojarzy z moim wujkiem ktory mieszka na zachodzie(chociaż tylko raz u niego bylem):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5231

Gość
Gość
Mi kojarzy się z Guild Wars Prophercies.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tombstone, Deadwood, Wild Bill, Doc Haliday, gorączka złota... długo by wymieniać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mozna tu pisac wiele scenariuszy, ale glownie i to chyba kazdemu kojarzy sie z westernami:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może to trochę dziwnie zabrzmi, ale ja w zasadzie westernów mało oglądam :)
Sam nie wiem, skąd u mnie się wzięło zainteresowanie muzyką country, a poprzez nią- oldwestem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi takze kojarzy sie zdecydowanie z westernami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi sie kojarzy z poscigami za pociągiem, strzelaniną i wielką bójką w saloonie (chyba jestem oryginalny)
 

DeletedUser

Gość
Gość
o ktos gra w GW :D ja tez gram nicka nie podam ale jak cos to elementalista gram :D a tak to dervishem :D ale mi sie z tym nie kojazy (sorry za off topic) a teraz cos z topicem, dla mnie the west to jest brat battle knighta, jest mapa w cs ie de_westwood moze sie pobawie i zrobie the-west :D
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
hmmm... z czym tu moze sie kojarzyc The West z ... hmmm ... z najlepszą grą internetową :p :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też się ubawiłem jak to przeczytałem :)), a gra kojarzy mi się z bardzo dzikim zachodem, świetną zabawą i wysysaczem czasu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czemu....Mi sie kojarzy z filmami '' Doktor Quinn'' i ''Powrot Do Przyszlosci III ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się kojarzy z westernami, ale najbardziej z dzikim zachodem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry