Zachęcenie graczy do korzystania z forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 50 76,9%
  • Nie

    Głosy: 15 23,1%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wiadomo że forum to odwiedza mało osób przez co czasami dyskusje prowadzone w tematach, ankiety z propozycjami nie są zbyt obiektywne żeby je później administracja przedstawiała dalej.

Dlatego idąc drogą obligacji za obejrzenie filmiku w dziennych zadaniach proponuje wprowadzić możliwość otrzymania 1 skromnej obligacji za przejście na forum korzystając ze skrótu na forum.
Wiem że sporo osób będzie otwierać i zamykać forum ( ale czy nie podobnie jest z filmami ) aby odbębnić zadanie ale może część z nich postanowi jednak na trochę dłuższą chwilę zostać i coś przeczytać lub coś napisać.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
trzeba by było to bardziej roozbudowac niż tylko przejście.

Np.
Przejście -> Posiedzienie kilka min na nim co prawda większość otworzyłaby i poczekała.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tu bardziej chodzi o pokazanie graczom że takie coś jak to forum istnieje i można na nim dowiedzieć się ciekawych rzeczy a i samemu czasami pomóc innym. Z moich obserwacji , patrząc np. na wieści na temat nowych aktualizacji zauważalne jest to że ludzie nie odwiedzają tego forum bo często się pytają skąd takie rzeczy wiem o nadchodzących zmianach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł super , jeszcze fajniej by bylo gdyby the west gdzies sie reklamował na niektorych stronach to sa grosze a napewno by sie zwrociło :)
 
Dla mnie oczywistą rzeczą było zarejestrowanie się na tym forum z chwilą rozpoczecia mojej gry w TW. Myślę, że ludzi, którzy przyszli by tu za obligacje nam nie potrzeba. Problem dzisiejszej młodzieży jest taki, że im się czytać nie chce i karwasz twarz co trzeci jest dyslektykiem i nie umie pisać poprawnie po polsku :D
Pokolenie matołów z Facebooka :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser28462

Gość
Gość
Może zamiast zwykłego przejścia na forum było np. przekierowanie na tematy dotyczącego informacji z góry? Czyli tych raportów z dev bloga? Wiele osób lubi wiedzieć co się będzie działo, a przekierowanie na taki temat mogłoby ich zachęcić do częstszego sprawdzania czy nie ma czegoś nowego na temat zmian :) A co za tym idzie szperania na całym forum.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dla mnie oczywistą rzeczą było zarejestrowanie się na tym forum z chwilą rozpoczecia mojej gry w TW. Myślę, że ludzi, którzy przyszli by tu za obligacje nam nie potrzeba. Problem dzisiejszej młodzieży jest taki, że im się czytać nie chce i karwasz twarz co trzeci jest dyslektykiem i nie umie pisać poprawnie po polsku :D
Pokolenie matołów z Facebooka :)

Tu muszę się z Tobą zgodzić ale teraz gdy jest możliwość sprawdzania pisowni nie powinno to dla nich stanowić problemu. Inny problem to taki że oni nie wejdą i nie przeczytają bo się nauczyli , że ktoś za nich to zrobi i im przekaże wszelkie informacje.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Tu muszę się z Tobą zgodzić ale teraz gdy jest możliwość sprawdzania pisowni nie powinno to dla nich stanowić problemu. Inny problem to taki że oni nie wejdą i nie przeczytają bo się nauczyli , że ktoś za nich to zrobi i im przekaże wszelkie informacje.

no właśnie, na czacie coraz więcej pytań typu "kiedy to i to?" "jak zrobić to i to?" "ej mam problem z tym i tym! pomUSZcie!!!!!"

i za każdym razem jak odpowiadasz "na forum jest wszystko na temat tego i tego" to Cię obrażają lub piszą "nie chce mi sie czytać forum" już to powoli wkurza.. po to jest forum, żeby je czytać, a nie.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Nie!
Ponieważ, każdy kto się interesuje grą to tak czy owak będzie zainteresowany forum. A takie zachęcanie to powiewa mi stylem 'wejdź to dostaniesz cukiereczka' i tylko po to będą wchodzić aby dostać obligację a jak piszesz, że mają pobyć chwilę i mało tego coś pisać na forum to będzie jeden wielki spam i zaśmiecenie tego forum bezsensownie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie!
Ponieważ, każdy kto się interesuje grą to tak czy owak będzie zainteresowany forum. A takie zachęcanie to powiewa mi stylem 'wejdź to dostaniesz cukiereczka' i tylko po to będą wchodzić aby dostać obligację a jak piszesz, że mają pobyć chwilę i mało tego coś pisać na forum to będzie jeden wielki spam i zaśmiecenie tego forum bezsensownie.


Znaczy co ktoś kto nie wchodzi na forum nie interesuje się grą ? A może nie wie że może tu uzyskać pomoc ?

Ty zaśmiecasz swoim spamem czaty w grze i użalaniem się jaki to pokrzywdzony jesteś co też jest bezsensowne.

A jak na film klikasz to co to jest nie to samo co 'wejdź to dostaniesz cukiereczka'
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Znaczy co ktoś kto nie wchodzi na forum nie interesuje się grą ? A może nie wie że może tu uzyskać pomoc ?

Ty zaśmiecasz swoim spamem czaty w grze i użalaniem się jaki to pokrzywdzony jesteś co też jest bezsensowne.

A jak na film klikasz to co to jest nie to samo co 'wejdź to dostaniesz cukiereczka'

Nie odbiegaj od swojej Propozycji to raz,
dwa - jeżeli nie wie, że może dostać tutaj pomoc to widocznie nie wie do czego służy między innymi forum i trzy - nie porównuj filmiku do forum to całkiem inna bajeczka.
 

DeletedUser30920

Gość
Gość
Każdy ma prawo wyrazić swą opinię. Ja jestem na tak, jak jesteś na nie to się w to nie mieszam. Nie zamierzam mieszać się we flaming
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dokładnie po to jest forum żeby każdy miał prawo wyrazić swoją opinię tyle żeby to robił z głową i aby każdy wpis odnosił się do tematu rozmowy.
 
komunikacja nie jest tu a na czacie gry

nigdy nowy czat nie dorówna staremu czatowi gdzie było życie

mieliśmy czat cały czas otwarty wszyscy czytali mnóstwo osób pisało komu to przeszkadzało no cóż proszę spojrzeć wysoko, nie wiem po jakie licho to zepsuli i komu to jest na rękę żeby popsuć komunikację między graczami, może było za dużo krytyki wobec INNO i najlepiej zamknąć czat w okienku gdzie nikt nic nie widzi mało kto czyta co za tym idzie mało kto pisze gratulacje za czat w wersji 2.xx używalność jakieś 10-15% w stosunku do wersji starej 1.xx jeszcze raz gratulacje za badziew

można było dołożyć tylko okno szeptu i koniec to trzeba zniszczyć coś fajnego

szkoda że nasze opinie macie gdzieś i gra już nie jest dla graczy a dla robienia kokosów przez INNO
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
no właśnie, na czacie coraz więcej pytań typu "kiedy to i to?" "jak zrobić to i to?" "ej mam problem z tym i tym! pomUSZcie!!!!!"

i za każdym razem jak odpowiadasz "na forum jest wszystko na temat tego i tego" to Cię obrażają lub piszą "nie chce mi sie czytać forum" już to powoli wkurza.. po to jest forum, żeby je czytać, a nie.


Dokładnie. Codziennie widzę coś takiego. Co zrobić z tym questem co i jak dalej która decyzja w rajdzie a oni chcą mieć podane na tacy zamiast poszukać tak jak "starzy wyjadacze" robili. To zaczyna męczyć.
Pomysł jak najbardziej na tak, trzeba pokazać że tutaj jest "skarbnica wiedzy". Niech obligacje się dostanie za sprawdzenie jednego najnowszego tematu na forum do którego będzie od razu przekierowanie, jeśli da się to zrobić.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pomysł jest świetny, ale ja dałbym limit. A mianowicie: -jeda oup za wejście na forum. -5 oup za udzielenie się 10 razy. (do zdobycia tylko raz dziennie).
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Pomysł jest świetny, ale ja dałbym limit. A mianowicie: -jeda oup za wejście na forum. -5 oup za udzielenie się 10 razy. (do zdobycia tylko raz dziennie).

tak
już widzę ten spam i zaśmiecone forum
jeden gracz po 200 postów dziennie w każdym możliwym temacie
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
NieMamKlapek! Czytanie ze zrozumieniem to ważna umiejętność. Jeżeli komuś by zależało, tylko na oup. Napisałby 10 postów nagrodę odebrał i papa. Nie widzę powodu, dla którego miałby dalej spamować ponieważ nagrodę jak pisałem można by było odebrać raz dziennie.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Może więcej osób zacznie się wypowiadać na forum z sensem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry