Zachęcenie graczy do korzystania z forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 50 76,9%
  • Nie

    Głosy: 15 23,1%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser23283

Gość
Gość
Kliknąłem na tak chociaż ja zamiast zrobienia zadania dziennego zrobiłbym zwykłe zadanie takie jak jest z Pony Express. Tam za potwierdzenie e-maila dostajemy nagrodę. Ja bym zrobił przynajmniej za rejestracje tutaj przykładowo 10 oup. Później tak jak jest z zaproszeniami graczy przez e-mail. Po 10 postach kolejne obligacje po 50 następne. Ale istotne żeby nagroda była raczej symboliczna bo wtedy ograniczy to spam. Jeżeli nagroda będzie dosyć spora (jak to ktoś zaproponował 10 oup dziennie) to wtedy każdy będzie wchodził i w pierwszy lepszy temat wpisywał :"dsasfouiygasdflkjasgdf" byleby tylko zaliczyć dzienne zadanie. Natomiast nagroda w postaci skromnej liczby oup czy nawet samego tytułu ograniczy spam a ludzi z pewnością zainteresuje.
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Część by wbiła na forum napisała głupotę , a inni by zostali na dłużej a chodzi o tych co by więcej miało zostać . Czyli 1 OUP za wejście . Można pomieszać napisz i post i posiedź 5 min coś w tym stylu ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nikt nie będzie sprawdzał ile kto siedzie na forum.

Mi chodzi o zwrócenie uwagi graczy na forum i dlatego tylko proponowałem 1 ojup .

Oczywiście można by wprowadzić tytuły do zdobycia np. reporter, dziennikarz, redaktor naczelny ale nie wiem czy mechanizm gry dałby radę powiązać forum z grą.

Jak z 10 którzy wejdą na forum zostanie na dłużnej nawet 1 to już sukces.

Ale prawdą jest że części nie chce się tu zaglądać bo wolą spamować na czacie żeby ktoś za nich coś przeczytał i im wytłumaczył.

To samo tyczy się forum w grze gdzie też ludzie nie zaglądają nawet jak im się tam tematy świecą jak choinka.

Brak doinformowania skutkuje potem wielkim szumem jak wchodzi jakaś aktualizacja i ludzie jej nie rozumieją bo nie czytali o niej wcześniej.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Kanuciak inicjatywa ciekawa ale wykonanie może być przeszkodą.

Pytanie czy Gra TW łączy się z Forum ?? W grze gracz ma inni nick i czasem tutaj na Forum.

Kieydś FO zyło ale to były inne czasy i inne podejście do gracza :D Szybciej gracz dowiaduje się na czacie sektorowym lub w mieście.

Przykład tego działu. Kiedyś były zakłądki propozycje zrealizowane, mozl.iwe do realizacji, Admini się wypowiadali a kierując Teamt pomysł w odpowiedni dział pokazywali że pomysł będzie zrealizowany itp.

Teraz masz temat Propozycje nic więcej. Czy zostanie wprowadzony czy nie tego nikt nie wie i cudem jest jak się ktoś dowie :D

Dlatego FO nie jest odwiedzane przez graczy są też pomocne stronki z questami itp.

A jesli już się ktoś wypowiada i krytykuje to zazwyczaj są nazywani pzrez tych wyżej szczekaczami hejterami :D

FO odwiedzają gracze ale nie piszą :D
 

DeletedUser20775

Gość
Gość
KANUTO chwała Ci za to , że chcesz zachęcić tych wszystkich leniwych spamiarzy czatów do czytania forum. Wpadnie taki na czat i spamuje co, gdzie i jak ? Czekając na gotową odpowiedź. Ale obligacje za wejście? (no może jedna). Zobacz co się już dzieje, za to tyle obli za tamto tyle. Nie ! Jest dużo do zdobycia z zadań dziennych z bitew. Z cyrku, loterii też koperty wpadają.
Aby mieć trzeba pracować, robić zadania.
Forum jest od pytań, informacji i wymiany zdań, nie dawania cukierków.

W ustawieniach jest przycisk do forum. Wystarczy kliknąć i przenosi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Swego czasu bywały konkursy na forum organizowane przez graczy dla graczy, gdzie administracja sponsorowała nagrody w grze. Przykładowo typerki sportowe (np. euro, LM, F1). Znalazłby się organizator, znalazłyby się nagrody i chętni.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
KANUTO chwała Ci za to , że chcesz zachęcić tych wszystkich leniwych spamiarzy czatów do czytania forum. Wpadnie taki na czat i spamuje co, gdzie i jak ? Czekając na gotową odpowiedź. Ale obligacje za wejście? (no może jedna). Zobacz co się już dzieje, za to tyle obli za tamto tyle. Nie ! Jest dużo do zdobycia z zadań dziennych z bitew. Z cyrku, loterii też koperty wpadają.
Aby mieć trzeba pracować, robić zadania.
Forum jest od pytań, informacji i wymiany zdań, nie dawania cukierków.

W ustawieniach jest przycisk do forum. Wystarczy kliknąć i przenosi.

Więcej niż jeden ojup nie proponuje tutaj to ma być coś takiego jak dzienne zadanie z kinem.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Swego czasu bywały konkursy na forum organizowane przez graczy dla graczy, gdzie administracja sponsorowała nagrody w grze. Przykładowo typerki sportowe (np. euro, LM, F1). Znalazłby się organizator, znalazłyby się nagrody i chętni.

dobry pomysł, mógłbym być organizatorem, jednak wiem, że ostatnimi czasy administracja nie pozwala na tworzenie konkursów przez graczy dla graczy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Chyba nie ma takich zakazów a jedyną rzeczą jaka nie może być uwzględniona w nagrodach to kupowanie bryłek komuś, jak to miało miejsce w kliku sojuszach.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Nie słyszałem o żadnym zakazie, skąd takie info?

jestem na 80% pewien, że widziałem na forum temat, w którym gracz chciał zorganizować konkurs, ale mod zamknął pod pretekstem typu "graczom nie wolno robić konkursów"
ale jaki to był mod, jaki temat, i jaki konkurs, tego nie wiem, dawno to było i być może był to konkurs właśnie z bryłkami
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zapewne o to chodziło bo przecież nie można zabronić konkursu na np. najlepszego fortowca. np. tak gracz musi zebrać odpowiednią ilość uników i zadać odpowiednią ilość obrażeń ( może być to np. 5 tys uników i 100 000 obrażeń )
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Niestety ale zagłosowałem na NIE co do pomysłu. Postaram się podać jakieś sąłbe argumenty :D

Raczej drogą nie jest dawanie Obligacji za wejście na FO, za chwilę, za wejście do miasta 1 obligacja, za dołączenie, za wpis na forum FO itd.

To takie sztuczne zachęcenie graczy którzy na odwal się zrobią tutaj konta wejdą i wyjdą. Teraz jak widziałęm było 14 użytkowników Online oraz 44 gości.

TW istnieje dość długo żeby gracze wiedzieli że jest coś takiego jak FO, jak chcą wiedzieć coś na temat questa pytają się na czacie dostaja stronke i sprawdzają, chcą wiedzieć jak um rozłozyć to na czacie im powiedzą.

Oczywiście dużo osób jest ZA bo darmowa nic nie wymagają zrobienia czynność zapewni im obligacje :D

Ale czy to jest aż tak pilne wymagające wprowadzenia pomysł który zachęci graczy do gry ?? zapewni nowych tys graczy ?? raczej nie.

2 sprawa pytanie Kanuto czy chodzi o zachęcenie graczy do pisania dyskutowania czy o samo wejście.

Bo Jak widziałem wczoraj ,,gości" było sporo nawet koło 100 chybaa online 5 razy mniej. Czyli wychodzi na to że gracze wiedzą wchodzą ale bez zrobionych kont. Wiadomo największy ruch jest wtedy gdy aktualka wchodzi loteria itd.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Niestety ale zagłosowałem na NIE co do pomysłu. Postaram się podać jakieś sąłbe argumenty :D

Raczej drogą nie jest dawanie Obligacji za wejście na FO, za chwilę, za wejście do miasta 1 obligacja, za dołączenie, za wpis na forum FO itd.

To takie sztuczne zachęcenie graczy którzy na odwal się zrobią tutaj konta wejdą i wyjdą.

Rzadko mi się zdarza zgodzić z ZM, ale czasami się zdarza. Nic dodać, nic ująć. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry