Zadania świąteczne?

  • Rozpoczynający wątek JogurtFajt
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
:D

Co dwa dni a zadań jest 14 to zajmie nam to zadanie 28 dni :D
 

DeletedUser23282

Gość
Gość
********************/?strana=quest&serie=qs_77

czyli rozumiem że ten super quest na swieta z prezentem to tylko jakiś tam zestaw walkera czy jakoś tam ??? Jeżeli nie to spoko czekam na coś lepszego :D. A jeżeli nie to wydaje mi się że nie ma sensu wydawać aż tylu produktów by skończyć questa.I dobrze zauważył lares skodnik jeżeli zadanie są co dwa dni to koniec powinien być 28 grudnia a jak dobrze pamiętam święta kończą się 26 grudnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A do kiedy będą te zadania aktywne? Bo chcę je skończyć, no ale jak do końca grudnia, to raczej nikt nie zdąży ze znalezieniem przedmiotów.
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Co dwa dni a zadań jest 14 to zajmie nam to zadanie 28 dni :D

Coś źle liczycie. Według moich obliczeń zadanie skończy się idealnie 24 grudnia.
14 zadań, lecz dwa pierwsze i dwa ostanie można zakończyć tego samego dnia.

Ciekawa seria zadań :) Teraz te wszystkie produkty z kalendarza nabierają sensu . Gdyż samemu zbierać to wszystko było by czasochłonne.
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Czyli nie mogę sobie tego zadania byle kiedy zrobić tylko muszę codziennie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się wydaje, że nowe zadania dochodzić będą systematycznie ale dołączyć będzie można w dowolnym momencie
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 zadanko to 1 nóżka indyka.

2 zadanko to kolejna nożka indyka i 2 fasolki.

Na razie nie jest tych produktów jakoś specjalnie dużo do zdobycia. :traper:

Nagroda jest spoko, ale parametry jak dla 10 poziomu.
Ale może póżniej się coś poprawi, jak dojdą inne itemki. :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko jest opisane na tw -db jako zadanie: Duch świąt.
Zbieramy same zwykłe przedmioty takie jak: cukier, kukurydza, pomidory, jagody i inne takie.

pzdr
 

DeletedUser22157

Gość
Gość
Pewnie będzie trochę więcej czasu na wykonanie zadań, nie tylko do świąt.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zadanie jest tak zrobione żeby można było je wykonać do końca roku. Kto zaczął od razu ten do 26 grudnia zakończy zadanko.

Nie wiem na co komu więcej czasu , chyba że ktoś potrzebuje wiecej to będzie miał czas na nazbieranie produktów przez cały 2013 rok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie jest tak zrobione żeby można było je wykonać do końca roku. Kto zaczął od razu ten do 26 grudnia zakończy zadanko.

Nie wiem na co komu więcej czasu , chyba że ktoś potrzebuje wiecej to będzie miał czas na nazbieranie produktów przez cały 2013 rok.


POTWIERDZAM! jest duzo czasu na zbieranie produktow a jak otwieracie drzwi z kalendarza to jak zauwazyliscie to dostajecie produkty potrzebne do zdobycia tego setu wiec spokojnie starczy czasu zeby pozbierac wszystko;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak @Up powiedział, wszystkie produkty (a przynajmniej duużą większość) potrzebne do tego questu dostajemy z kalendarza :ind:


Kto zaczął od razu ten do 26 grudnia zakończy zadanko.

Nie ważne kto kiedy zaczął, nawet jak zaczniesz 15 grudnia ( o ile otwierałeś codziennie kalendarz) to możesz skończyć do 26 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28691

Gość
Gość
mi się zadania bardzo podobają :) jestem baardzo niecierpliwy
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
Wychodzi na to że nie można mieć całego zestawu walkera. Patrzcie na koniec zadania.

128a667123f4dccc.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27954

Gość
Gość
Płaszcz trzeba założyć, aby dostać zegarek, a nie oddać płaszcz za zegarek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry