Zadania świąteczne?

  • Rozpoczynający wątek JogurtFajt
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19750

Gość
Gość
Ja mam zadanie i na mapce i u barmana mam nadzieje że bana za wykonanie nie dostane jak to było z bugiem na święta :p.Może jutro coś się pojawi:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry jak się włączyło to znaczy, że wyłączyć się tez da to daj OFF i po kłopocie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
TheodoreRoosevelt najpierw spiewasz takie piosenki a potem się dziwisz że ci Niemcy zadanie wykasowali, pamietaj wielki brat wszystko widzi ::D:::D:::D:::D:::D:
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
?

Barman Henry Walker
Mein Bruder Rupert war ein Holzfäller in den Wäldern im Westen. Tüchtiger Bursche, Familienmensch. Vor inzwischen schon … zwölf Jahren wollte ich ihn am Weihnachtsmorgen besuchen, doch ich fand nur eine ausgebrannte Ruine vor. Das Feuer muss in tiefster Nacht ausgebrochen sein, niemand hat es überlebt. Nimm’s mir also nicht krumm, wenn ich um diese Jahreszeit nicht sonderlich bei Laune bin


mi sie takie zadanie pijawiło o co chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o to, że jest to zadanie świąteczne, tylko nie zostało ono jeszcze przetłumaczone.

Najlepiej poczekaj pare dni na dlasze info.

//proszę nie rozpoczynać offtopów na forum; Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli wykonał ktoś to zadanie, mam prośbę by podzielił się tym co z niego otrzymał. Jeśli nie w temacie poproszę o wiadomość na PW ;;)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
do zdobycia będzie coś fajnego, ale nie powiem, bo to z lukrecją to dopiero początek zadania jest;;)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nie wiem kiedy, onufrego trzeba pytać. Jednym nagroda będzie się podobała, a inni będą krytykować bo wszystkiego można się przyczepić. Powiem, że nagrodą będzie coś, czego nie ma jeszcze na TW
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Kontynuacja powinna się pojawić jutro. Na ten czas powinny już być wgrane tłumaczenia. Będę czuwał o północy i jak nie będzie to oczywiście je wkleję tutaj. Mam jednak nadzieję, że paczka tłumaczeń dzisiaj do nas dojdzie (w paczce są też raporty w końcu :) )

//proszę nie zdradzać co jest nagrodą. Ktoś może chcieć mieć niespodziankę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mam zrobionego jeszcze zadania dla początkujących, więc nie mam zadań świątecznych, więc minął mnie wszystkie prezenty świąteczne? ::(: o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh

Od Godz 00.00 Będzie już dostępne te zadanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To będzie coś fajnego ale niespodzianki wam nie zdradze :D
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
No właśnie też mnie interesuje czy jeśli ktoś jeszcze nie zdążył zrobić tego pierwszego zadania to czy ono będzie jeszcze dostępne po ukazaniu kolejnych ?:huh:
 
no.... zaskoczyło mnie to co znalazłem w drugim zadanku w "Spalonej chacie" :D

...mniemam że będzie to nowy set :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy tylko ja po tym szaliku nie mam kolejnych zadan?
 
Status
Zamknięty.
Do góry