Zadanie 67 poziom

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3420

Gość
Gość
Czy ktoś już je odblokowal i chciałby się podzielić informacjami? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak ja;)

6h plądrowania zwłok czeka na początku:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wejść do Salonu i pobrać zadanie przynajmniej u mnie tak się stało na obu światach po aktualizacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
później trzeba iść do zleceniodawcy na południowy wschód a później jest zadanie 5 godzin przy pracy Łowca nagród

W tej chwili znalazłam w centrum mapy zadanie "Las Dicksona" trzeba pracować 9 godzin przy eksploracji kontynentu, patrzałam na konto męża na s5 gdzie ma 58 poziom i nie ma tego zlecenia-widocznie też jest od 67 poziomu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
na stronie echo the west są zadania do 49 poziomu czyli nowe zaczynają się dopiero od 67?
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
W tej chwili znalazłam w centrum mapy zadanie "Las Dicksona" trzeba pracować 9 godzin przy eksploracji kontynentu, patrzałam na konto męża na s5 gdzie ma 58 poziom i nie ma tego zlecenia-widocznie też jest od 67 poziomu

Nie widzę tego zlecenia, może trzeba spelnić jakieś dodatkowe warunki, aby sie pokazało. Możesz coś więcej na ten temat napisać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
później trzeba załozyć zieloną chustkę, chowanie na 60 i zadanie trzeba wykonać we wtorek
oczywiście idzie sie do zleceniodawcy

po zakończeniu zadania jest wybór : szeryf lub idziesz z bandytami
ja wybrałam zadanie od szeryfa więc nastepne to 9 godzin Eksploracja kontynentu cdn
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja chcialbym wiedziec co trzeba zrobić by sie ono pojawiło??? bo to teraz spędza mi sen z powiek:) dosłownie jest wtorek a ja go w ogóle nie widzę!!! nie mam tego zadania na 67 lvl bo czegoś mi brakuje tylko nie wiem czego??
 

DeletedUser

Gość
Gość
trudno mi odpowiedzieć na to pytanie
u mnie po prostu się pojawiło
nie zastanawiałam się nad tym, czy sa jakieś specjalne warunki
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
Jak zrobisz te 9h eksploracji napisz jak jest za to nagroda i co jest dalej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na angielskim forum przeczytałem, że po eksploracji jest pojedynek a potem trzeba dostarczyć 3x kajdanki (strażnik więzienia) + 3x kajdanki (transport więźniów) +1x trąbka pocztyliona (pony-ekspress) - przy takim składzie coś mi się wydaje że za szybko nie dowiemy się co dalej :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja zbyt szybko pobrałam zadanie i nie mogę zrobić eksploracji kontynentu tylko mam 5 godzin przy pracy Łowca nagród do której mi brakuję ponad 150 pkt. Dodam że mam już najlepsze przedmioty do tej pracy:(

Czy ktoś wie co będzie jak przerwę to zadania? Wolałabym eksplorację i te kajdanki bo te prace mogę już wykonywać. czy jeśli przerwę zadanie to będę miała znowu wybór czy wskoczy mi następne zadanie po łowcy...
 

DeletedUser994

Gość
Gość
1. "Pracuj 6 godzin przy plądrowaniu zwłok." -> nagroda 300exp + list
2. "Osiągnij 60 punktów w umiejętności chowanie się i ubierz zieloną chustkę" + zastosuj się do wskazówek z listu (czyli udaj się we wskazane tam miejsce we właściwym dniu) -> nagroda 100exp

Potem zaczyna się podział, masz do wyboru albo przyłączyć się do bandytów, albo powiedzieć o nich szeryfowi. Stosownie do podjętego wyboru będzie się miało inną grupę questów... i to całkiem sporą, bo liczącą chyba nawet kilkanaście pozycji... szczegółów nikt w tej kwestii nie poda bo po prostu... nikt jeszcze ich nie wykonał. :)
Zawarte tam zadania (w obu bloczkach) zawierają 'najcięższe' gatunkowo prace, w stylu napadanie na pociągi, transport więźniów itp... Zaryzykuję tezę (choć nie będę się przy niej upierał), że są tam wszystkie te najtrudniejsze prace, które nie są zawarte w bloczku na 75lvl :)

btw - JEDYNYM warunkiem otrzymania pierwszego z zadań jest osiągnięcie danego lvl postaci. Na 99% nie ma tu żadnych innych ukrytych parametrów.

ps. a ja właśnie osiągnąłem 90lvl :D
 

DeletedUser2043

Gość
Gość
kmic co do zadania z pladrowaniem zwlok to tam na 100% jest dodatkowe wymaganie...

Przyjalem je ostatnio ale pozniej zrezygnowalem i juz nie mialem mozliwosci ponownego przyjecia. Dopiero dzisiaj pojawilo sie ponownie. Wniosek moze byc z tego taki ze zadanie poza poziomem 67 wymaga odpowiedniego dnia tygodnia (piatek?).

To spekulacja ale przyjmowalem je w tamten piatek i dzisiaj znowu je mam, cos wiec w tym musi byc moim zdaniem :)
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
To spekulacja ale przyjmowalem je w tamten piatek i dzisiaj znowu je mam, cos wiec w tym musi byc moim zdaniem :)

od środy mam 67 i też dopiero dziś dostałem zadanie , z reszta na ang. forum pisało że właśnie pojawia się w piątek.
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
Zgadza się, wymaganiem aby przyjąć to zadanie oprócz lvl jest piątek.

Na następne informacje "trochę" sobie poczekamy, bo albo ktoś musi zbierać produkty, na które jest np. 1% szansy albo robić prace, które wykluczają się z poprzednimi wymaganiami (chowanie się a łowca nagród). Tak jak z tym zadaniem na 75lvl, kolejne pracy wymagają innych umiejętności, czyli przerzucenia np. 200 punktów umiejętności. Powodzenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na angielskim forum wyczytałem, że, po zadaniu 5 godzin w pracy łowca nagród jest zadanie- 6 godzin w pracy napad na powóz pocztowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry