Zakaz wstępu wrogom

  • Rozpoczynający wątek triglav77
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest ?

  • Dobry

    Głosy: 260 80,7%
  • Zły

    Głosy: 62 19,3%

  • W sumie głosujących
    322
Status
Zamknięty.

DeletedUser7133

Gość
Gość
A ja jestem za tym, żeby stworzyć w mieście dział "Dyplomacja", w którym (jak w Plemionach) wskazywać się będzie wrogie masta.
Gracz, który będzie mieszkańcem wrogiego miasta nie mógłby w ogóle korzystać z hotelu, a ceny w sklepie miałby dodatkowo o 50% wyższe. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem za tym, żeby stworzyć w mieście dział "Dyplomacja", w którym (jak w Plemionach) wskazywać się będzie wrogie masta.
Gracz, który będzie mieszkańcem wrogiego miasta nie mógłby w ogóle korzystać z hotelu, a ceny w sklepie miałby dodatkowo o 50% wyższe. :)

Dział dyplomacja to już oddzielny temat, wystarczyła by opcja by atakujący nie mógł spać np przez 24h w mieście którego mieszkańca zaatakował. Co do wzrostu cen, to i tak są tak wielkie dla obcych, że to już wystarczy.

ps. za takie "(jak w Plemionach)" można tu od innych forumowiczów oberwać :D więc lepiej nie porównywać tych gier ze sobą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moze dobrym pomysłem bylo by wprowadzenie automatycznej blokady wejscia do miasta gracza który zaatakował członka miasta. Rozruszało by gierke i wprowadziło troche ryzyka dla atakujacych :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moze dobrym pomysłem bylo by wprowadzenie automatycznej blokady wejscia do miasta gracza który zaatakował członka miasta. Rozruszało by gierke i wprowadziło troche ryzyka dla atakujacych :D

To może już lepiej zrobić coś w stylu ograniczenia do trzech(?) walk w jednym mieście na dobę. Atakujący nie lałby kogo popadnie przez pół dnia, tylko lepiej dobierałby sobie przeciwników.

(?) - można oczywiście zmienić liczbę pojedynków na dobę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sam nie wie - gdybym był na miejcu agresora jestem przeciw, zaś jak na miejscu obrońcy za :/ ale takie małe za bo głównie mnie atakuą i tego żałują ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe jak długo nam przyjdzie czekac na wprowadzenie tego pomysłu bo jest dobry i przydal by sie i gre by troche rozruszał:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za.Kiedyś jakiś koleś przespał sie w hotelu i potem mnie cały czas napadał
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest bardzo dobry pomysł sam tego wczoraj doświadczyłem że koleś mnie 6 razy zaatakował ( ten sam ) mnie oczywiście nie było cały dzień . Patrze a tu kolo mi prawie całe życie zjechał i jeszcze śpi w hotelu z mojego miasta potem dobrze że poszedłem spać trochę później bo dzisiaj patrze patrze gość mnie chciał atakować dzisiaj go chyba za to będę tępił co 1h . Jestem za !!!!!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na NIE.
Jestem żołnierzem jak jestem we wrogim mieście to atakuję 5 z 15 graczy w mieście tyle ponieważ reszta albo śpi albo żołnierze z medalem i +50% do taktyki więc i tak nie mam szans go pokonać a że częsta robię to rano i później nastawiam sobie hotel dla reg. energii i życia daje szansę żeby mnie zaatakowali ale jak już mówiłem nie mam czasu na czekanie 1h albo jak było w niektórych postach nawet 48h więc częściowo jestem za ale żeby obejmowało to góra 15-20minut bo też mam czasem taką sytuację że ktoś mnie atakuje a potem jak chcę sie zemścić to on śpi. Wtedy po prostu atakuje go innym razem.:0

PS.Przepraszam za wszystkie ewentualne błędy ortograficzne, interpunkcyjne oraz językowe.:):eek::)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł, ale już teraz kilku miastom zalazłem za skórę...
Utrudniłoby to życie poszukiwaczom.
Ale jestem jak najbardziej na TAK!:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się z to bom triglav77 mogło by być takie coś, na tak jestem:D
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Mi się podoba. Będzie bardziej realistycznie. Taki koleś jakby se do chotelu poszedł do by nie wyszedł:D

CHOTELU ..... (mam nadzieje , że on dzisiaj nie zdaje matury (zdawał)Pisze się
Hotelu[
A tak w temat dobry pomysł dodał realizmu .... przyjmijmy gościu przychodzi do hotelu robi Maskare i idzie spać (ja nawet jak bym mógł to bym nie spał ) troche dziwne c nie ? ;]:D:D:D:D:D:D

aaa jonko można by zrobić , że płaciliby normalnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taak ale jakoś dziwnie to zapisałeś :)
Bann dla wrogów aby nie mogli spać w hotelu i korzystać z innych budynków :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na nie jestem poszukiwaczem przygud i moge spać za darmo w pokoju kupieckim ogrniczyło by mi to bonus
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma sensu, przecież na tym ta gra polega, szybki atak i sprytne schowanie się w hotelu przeciwnika
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
pomysł dobry zawsze można koleśa dorwać i zabrać mu kasę tą co zabrał obrońcy ;)
JAK najbardziej na TAK !!
 

DeletedUser

Gość
Gość
świetny pomysł w końcu my go wybudowaliśmy za nasze pieniądze i tylko my w nim śpimy (i inni którzy nie są naszymi wrogami xD)
 
Status
Zamknięty.
Do góry