Zakladanie pulapek, Traper

  • Rozpoczynający wątek Storm
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja z pytaniem odnośnie opcji zakladania pulapek. Więc ta opcja nie jest aktywna dopóki nie przejdziemy na avatar Trapera, tak myśle. Czy warto rozwijać tą umiejętność (zakl. pulapek) i czy to jest przydatne w późniejszym etapie gry?
Pytanie do tych co testowali grę lub grają na zagranicznych wersjach The West, bo reszta przypuszczam wie tyle co ja. Pozdro

No i jest pewnie tak samo z innymi avatarami, podnoszą one umiejętności czy tylko dobrze wyglądają lol?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser994

Gość
Gość
Nie bardzo wiem czy myślimy o tej samej rzeczy... jeśli chodzi Ci o umiejętność "Zakładanie pułapek" (wchodzącą w skład "Zręczności") to, tak jak wszystkie umiejętności, nie ma ona NIC wspólnego z wybranym avatarem!
Avatary w zaimplementowanej obecnie wersji gry NIC nie robią, nie ma żadnego znaczenia który z nich wybierzesz.

A umiejętność zakładania pułapek warto rozwijać, ale raczej w późniejszej fazie gry. Na początku nie przyda się ona do zbyt wielu prac, ale dalej (tak od prac wymagających ponad 140 punktów pracy, więc jeszcze kilkadziesiąt poziomów przed Tobą) zaryzykuję że jest to wręcz najczęściej wymagana do realizacji danej pracy umiejętność (pojawia się w ponad połowie prac, często nawet z wagą 2).
 

DeletedUser147

Gość
Gość
Zakładanie pułapek przydaje się do prac polegających na łapaniu rozmaitych przedstawicieli fauny, to raczej oczywiste.
Co do obrazków natomiast, to klasy postaci mają swoje przydzielone obrazki, ale konkretny obrazek w obrębie danej klasy nic prócz estetyki nie zmienia. Za dużo tego obrazkowania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry